×

Rekreační středisko Paskov, Morávka

Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Nejvýhodnější nabídka

Nejlepší směrodatná cena během následujících 90 dní: 300  / os. / noc, bez stravy, 28. - 29. úno

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Rekreační středisko Paskov, Morávka nabízí prostorné a komfortně zařízené pokoje pro hosty, kteří hledají uvolnění po namáhavém dni ve městě Morávka. Vybavení pokojů a podrobný seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) v Rekreační středisko Paskov, Morávka najdete v podrobnostech zvoleného pokoje níže ve formuláři.

Umístění a okolí Vzdálenosti od ubytovacího zařízení: Kozlanka u Krásné 4.3 km , Ski areál Řeka 4.4 km, Ski areál Řeka 4.4 kmProjdi se a poznej mě 3 km, Ski areál Řeka 4.4 kmProjdi se a poznej mě 3 kmVodní nádrž Morávka 2.6 km, Ski areál Řeka 4.4 kmProjdi se a poznej mě 3 kmVodní nádrž Morávka 2.6 kmPamátník partyzánského hnutí 1.4 km.

Stravování Uvedené ceny ubytování nezahrnují stravování. Pro ubytované hosty ubytovací zařízení nabízí následující formy stravování: bez stravy, polopenze, plná penze

Platba Za pobyt je možné zaplatit následujícími způsoby: hotovost, bankovní převod, kreditní karta. Při rezervaci ubytování v Rekreační středisko Paskov, Morávka je třeba zaplatit zálohu ve výši 100.

Příjezd, otevírací doba Nástup na pobyt je možný nejdříve od: 11:00, opustit ubytovací zařízení je třeba nejpozději do: 09:30. Domluvit se můžete s personálem v jazyce: Česky.

Morávka 38, 73904, Morávka (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

Pokoj pro 3 os. (s možností přistýlky) Pokoj pro 3 os. (s možností přistýlky)
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Čtyřlůžkový pokoj s kuchyňkou - budova Herna Čtyřlůžkový pokoj s kuchyňkou - budova Herna
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
 • WIFI
 • Lednička
podrobnosti
Zobrazit volné termíny a ceny
Třílůžkový pokoj - budova Herna Třílůžkový pokoj - budova Herna
může se zde ubytovat maximálně 1 osoba
Zobrazit volné termíny a ceny
Čtyřlůžkový pokoj bez kuchyňky - budova Herna Čtyřlůžkový pokoj bez kuchyňky - budova Herna
může se zde ubytovat maximálně 1 osoba
Zobrazit volné termíny a ceny
Volný čas
 • Odpočinek: Fitness (ve vzdálenosti 17500 m), Minigolf (ve vzdálenosti 23600 m), Squash (ve vzdálenosti 34600 m), Golfové hřiště (ve vzdálenosti 34100 m), Bowling (ve vzdálenosti 27600 m)

  Aquapark na blízku

Další informace a okolí
 • Park na blízku

  Bar

Stravování
 • Snack bar na blízku

  Stravovací možnosti: Nejbližší restaurace - nevlastní (ve vzdálenosti 1600 m)

Typy wellness
 • Sauna na blízku

Čas příjezdu
od 11:00 hod.
Čas odjezdu
do 09:30 hod.
Užívané jazyky
Česky
Akceptované měny
CZK (Kč)
Akceptované typy karet
 • MasterCard MasterCard
 • VISA VISA
 • Maestro Maestro
Turistická daň (místní poplatek)
V ceně není zahrnuto. Platí se u osob od 18 let, výše částky je 15 Kč / osoba / noc.
Rezervační podmínky ubytování
Doplňující obchodní podmínky 1. Ceny a služby Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu. 2. Zrušení pobytu zákazníkem Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu RSPaskov@seznam.cz. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky. Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku. 3. Platnost Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).