Největší výběr ubytování v ČR Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 7 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 8 do 22 hodin
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Penzion Sport
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Penzion Sport
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Penzion Sport
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Penzion Sport
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Penzion Sport
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Penzion Sport
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Penzion Sport

Penzion Sport

* * *
Kolínská 236, Poděbrady
Zobrazit na mapě
Popis hotelu více

Penzion Sport nabízí klidné ubytování v lázeňském městečku Poděbrady. Penzion Sport v Poděbradech je vhodný pro sportovní, firemní či rekreační pobyty, při kterých můžete využívat tenisové kurty, vířivku a restauraci s letní terasou. Ubytovací kapacitu penzionu tvoří vybavené dvou až třílůžkové pokoje s wifi připojením. Parkování na uzavřeném parkovišti u Penzionu Sport je pro hosty zdarma.

 • typ

  Celkově jsem byla s přístupem spokojená, ubytování bylo super, a co se týče personálu tak prostě profesionalita, vstřícnost, laskavost atd. Kuchyň nehodnotím jelikož jsme v ubytovacím zařízení nejedli, ale myslím si že by s tím ur...

  Dana L.
 • typ

  Ubytování jsme sice využili pouze na jednu noc, přesto jsme byli velmi spokojeni a pokud budeme potřebovat ubytování v Poděbradech, určitě budeme volit Penzion Sport....

  Stanislava Š.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Nestačí vám pokoje? Zadejte si skupinovou rezervaci.
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do uvedeného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
900 Kč
Jednolůžkový pokoj
Jednolůžkový pokoj
500 Kč
Třílůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
1 200 Kč
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Platební karty

 • v tomto hotelu nelze platit platební kartou

Služby hotelu

 • nekuřácký hotel
 • nastěhovaní na pokoj od : 14:00
 • uvolnění pokoje do : 10:00
 • úschovna jízdních kol a koloběžek

Gastronomické služby

Restaurace nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, abiturientských večírků a rodinných oslav. Je také schopna vyhovět individuálním požadavkům formou servírované stravy nebo rautu.

Otevírací doba restaurace je Po-Pá, od 13:00 - 22:00; So,Ne, od 11:00 – 22:00.

 • bar
 • restaurace

Doplňkové služby

 • domácí mazlíčci - 100 Kč

Sportovní možnosti

Přímo v penzionu se nachází krytá tenisová hala s umělým povrchem se dvěma kurty. Při uzavřených akcích je možnost využít halu také jako badmintonové, nohejbalové kurty a hřiště na sálovou kopanou. V nabídce je také možnost zajištění a organizaci tenisových turnajů. Pro zákazníky je k dispozici tenisový servis a půjčovna raket. Je také možné objednat tenisového trenéra (nutno předem).

V okolí lze k pobytu zajistit projížďky na koních, dětský rybolov, golfové hřiště v Poděbradech, koupaliště Jezero, cyklovýlety Polabím a lázeňské procedury.

 • sauna
 • whirlpool/vířivka
 • tenisový kurt

Služby pro motoristy

Parkování je zdarma na monitorovaném uzavřeném parkovišti.

 • parkoviště
Jednolůžkový pokoj Jednolůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj Dvoulůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj Třílůžkový pokoj
od 29.3.2017
do 31.12.2017
od 1.1.2018
do 19.3.2018
500 Kč 450 Kč
900 Kč 800 Kč
1 200 Kč 1 050 Kč

Snídaně není zahrnuta v ceně pokoje. Cena 95 Kč

Ceny obsahují pobytový poplatek.

Ceny obsahují rekreační poplatek.

Penzion se nachází v klidné čtvrti lázeňského města Poděbrady v malebné polabské nížině.

 • 50°7'46.247"
 • 15°6'45.407"

Zaslat poptávku

Turistické cíle:

 • Poděbrady - jezero Jedná se o vodní plochu vzniklou po těžbě písku o rozloze cca 27 ha s travnatými a písčitými plážemi a pozvolným vstupem do vody. Stánky s občerstvením, sprchy, kabiny na převlékání, splachovací WC s možností mytí rukou, v areálu je zavedena pitná voda - k pítku. Pro děti jsou osazeny skluzavky a prolézačky....
 • Poděbrady-pomník Ondřeje Chlebovského Při cestě mezi dřevěnou zvoničkou a Kostelíčkem Nanebevzetí P. Marie v Poděbradech byl místním okrašlovacím spolkem v r. 1935 postaven malý žulový pomníček místního rodáka, exulanta a mučedníka pro víru Ondřeje Chlebovského, který byl sťat v Hradci Králové v r. 1622.   
 • Poděbrady-Havířský kostelík Nanebevzetí P. Marie Na místě starého poděbradského popraviště, na kterém bylo popraveno 5. srpna 1496 10 vůdců velkého povstání kutnohorských havířů, nechal postavit 20 let po popravě, v r. 1516 pražský měšťan Ondřej Prachovec (pravděpodobně jeden z příbuzných některého z popravených havířů), malý dřevěný kostelík....
 • Poděbrady-studánka (Komenského) železité vody Za dřevěnou zvoničkou v Poděbradech se nachází skruž Studně s letopočtem 1624 a iniciálami AM, renovovaná v r. 2004 a opatřena ozdobnou kovovou mříží. Tento pramen železité vody zmiňuje ve své knize“O těžkých protivenstvích církve české…“ vydané v Holandsku r. 1648 Jan Amos Komenský. V knize popisuje...
 • Poděbrady-dřevěná zvonička Mezi jezírkem Jordán a Kostelíčkem Nanebevzetí P. Marie v Poděbradech stojí patrová hranolová dřevěná zvonička se šindelovou střechou a dvěma zvony, postavená v r. 1516 z darů manželů Ryndových. V r. 1921 zvonička při bouři vyhořela a současná stavba je její replikou.   

Celkové hodnocení Penzion Sport od ubytovaných zákazníků

Ubytování
89%
Stravování
55%
Přístup personálu
91%
Okolí
73%
Služby
94%
Celková spokojenost
82%
82%

Fotografie od ubytovaných klientů

Penzion Sport hodnotilo 11 zákazníků, 100% tento hotel doporučuje.

typ

Klientka Dana L.

8.9.2014

Celkové hodnocení
95%

Celkově jsem byla s přístupem spokojená, ubytování bylo super, a co se týče personálu tak prostě profesionalita, vstřícnost, laskavost atd. Kuchyň nehodnotím jelikož jsme v ubytovacím zařízení nejedli, ale myslím si že by s tím určitě nebyl problém.

typ

Klientka Danuše K.

3.8.2014

Celkové hodnocení
80%

S ubytováním maximální spokojenost, vše čisté, snad jen chyběly osušky v koupelně, byly zda navíc ručníky. Jen škoda, že zde není možnost komnzumace jídla, chybí kuchyně. Ranní nabídka snídaně nebyla využita. Děkuji za vysokou úroveň ubytování!

typ

Klientka Stanislava Š.

6.5.2014

Celkové hodnocení
84%

Ubytování jsme sice využili pouze na jednu noc, přesto jsme byli velmi spokojeni a pokud budeme potřebovat ubytování v Poděbradech, určitě budeme volit Penzion Sport.

typ

Klient Marek O.

9.9.2013

Celkové hodnocení
56%

Ubytování v pořádku, chybí však restaurace. Do města 20 minut pěšky.

typ

Klientka Marie J.

4.8.2013

Celkové hodnocení
80%

V hotelu je čisto, služby na úrovni. Možnost úschovy kola, ochotní zaměstnanci. Pouze chybí kuchyně. Děkuji

typ

Klientka Jaroslava D.

5.6.2013

Celkové hodnocení
80%

Škoda, že v penzionu chybí restaurace, kde by bylo možno něco pojíst. Jinak bylo ubytování pěkné.

typ

Klient Marek L.

1.7.2014

Celkové hodnocení
64%

typ

Klient K.

3.8.2013

Celkové hodnocení
95%

typ

Klient Michal P.

16.7.2013

Celkové hodnocení
76%

typ

Klientka Magdelana V.

11.7.2013

Celkové hodnocení
100%

typ

Klient Rudolf K.

6.6.2013

Celkové hodnocení
92%

Zaslat poptávku

Byli jste v tomto hotelu ubytováni s Hotely.cz? Nepřišel Vám odkaz pro hodnocení? Chcete získat slevový kupón až na 400 Kč? Napište nám na email info@hotely.cz a připojte číslo Vaší objednávky a jméno. Po ověření Vám zašleme odkaz na nový formulář hodnocení.

Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1. Majitelem portálu HOTELY.cz je společnost Avarenta, a.s. se sídlem Škroupova 631, 500 02 Hradec Králové, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Sokolovská 194/205, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 7, 460 01 Liberec

1.3.Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle Objednávky uzavřené mezi Provozovatelem portálu HOTELY.cz a Zákazníkem.

1.4. Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Provozovatelem portálu HOTELY.cz, Majitelem portálu HOTELY.cz a Zákazníkem.

2.2. Tyto Všeobecné obchodní podmínky se použijí vždy, pokud Smlouva nebo jiné písemné ujednání mezi Smluvními stranami neobsahuje úpravu jinou. Jednotlivá ustanovení těchto VOP lze změnit nebo vyloučit ve Smlouvě.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním poptávkového formuláře. Provozovatel portálu HOTELY.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Provozovatelem (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Provozovatel portálu HOTELY.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v poptávce. Poskytovatel před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Poskytovatelem (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u pobytových balíčků a skupinových rezervací je Ubytovacím zařízením nebo provozovatelem portálu HOTELY.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1. Storno podmínky si upravuje Ubytovací zařízení, u garance kreditní kartou je v případě nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Poskytovatele o zrušení rezervace) 24 hodin před příjezdem hosta, není u garance kreditní kartou uplatněn žádný stornopoplatek.

5.2. Zákazník je povinen informovat Poskytovatele o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

5.3. Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení

5.4. Reklamace služeb Poskytovatele je možná písemně elektronicky na emailové adrese rezervace@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese Provozovatele

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Provozovatel i Majitel portálu HOTELY.cz jsou oprávněni v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména se Zákonem č. 101/2000 o ochraně osobních údajů zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které jim pro účely zpracování objednávky poskytl. Zasláním poptávkového formuláře dle bodu 4.1. Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním Obchodních sdělení Majitele portálu Hotely.cz na svou emailovou adresu. Tento souhlas je možné kdykoliv odvolat.

6.2. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník je před zahájením telefonického hovoru na linku +844 468 359 informován pracovníkem Provozovatele portálu HOTELY.cz, že všechny hovory jsou nahrávány. Zákazník souhlasí s nahráváním hovorů z důvodu zkvalitnění služeb a zaznamenání vyjádření jeho souhlasu s podmínkami a potvrzením Objednávky s tím, že tento svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Provozovatele Portálu HOTELY.cz

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky nabývají platnosti a účinnosti dnem 1.2.2015. Smluvní vztahy vzniklé před nabytím účinnosti těchto Všeobecných obchodních podmínek zůstávají v platnosti a řídí se obchodními podmínkami platnými v době jejich vzniku.

7.2. Platné znění těchto Všeobecných obchodních podmínek je k dispozici v sídle Provozovatele portálu HOTELY.cz a je zveřejněno na webových stránkách provozovatele www.hotely.cz.

Penzion Sport 0 Penzion Sport 1 Penzion Sport 2 Penzion Sport 3 Penzion Sport 4 Penzion Sport 5 Penzion Sport 6

Zaslat poptávku
TOPlist