×

Penzion Zlatovláska u Červené Lhoty Pluhův Žďár

 • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
 • Bez stravy
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Nejvýhodnější nabídka

Nejlepší směrodatná cena během následujících 90 dní: 770  / os. / noc, bez stravy, 18. - 19. dub

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Penzion Zlatovláska u Červené Lhoty Pluhův Žďár nabízí prostorné a komfortně zařízené pokoje pro hosty, kteří hledají uvolnění po namáhavém dni ve městě Pluhův Žd'ár. Penzion Zlatovláska u Červené Lhoty Pluhův Žďár Vám umožňuje za poplatek pobyt s domácím mazlíčkem. O vyřízení jednotlivých pokojů a o poskytování služeb (včetně služeb za příplatek) v Penzion Zlatovláska u Červené Lhoty Pluhův Žďár najdete v podrobnostech zvoleného pokoje níže ve formuláři.

Umístění a okolí Kostel sv. Ottona v Deštné 2.5 km , Zámek Červená Lhota 600 m, Zámek Červená Lhota 600 mZdechův mlýn Světce čp. 13 4.4 km, Zámek Červená Lhota 600 mZdechův mlýn Světce čp. 13 4.4 kmZámek Pluhův Žďár 2.8 km od ubytovacího zařízení.

Stravování Uvedená cena rezervace pobytu nezahrnuje stravování. Při rezervaci budete mít možnost vybrat si různé formy stravování. Stravovací služby pro ubytované hosty: bez stravy, polopenze, snídaně

Platba Ubytování můžete zaplatit následujícími způsoby:hotovost, kreditní karta, bankovní převod. Penzion Zlatovláska u Červené Lhoty Pluhův Žďár vyžaduje uhrazenou zálohu do výše 100 pro závazné potvrzení rezervace.

Příjezd, otevírací doba Nástup na pobyt nejdřív (od): 14:00, odchod z pobytu nejpozději (do): 10:00. Domluvit se můžete s personálem v jazyce: Česky.

Jižná 24, 37821, Pluhův Žd'ár (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

Pokoj se sprchou pro 2 os. (s možností přistýlky) Pokoj se sprchou pro 2 os. (s možností přistýlky)
může se zde ubytovat maximálně 3 osoby

Kapacita pokoje je určena maximálně pro 3 osoby.

 • 1 ks Ložnice
 • 1 ks Koupelna
 • 1 ks WC
Zobrazit volné termíny a ceny
Apartman se sprchou pro 4 os. (s možností přistýlky) Apartman se sprchou pro 4 os. (s možností přistýlky)
může se zde ubytovat maximálně 5 osob

Kapacita pokoje je určena maximálně pro 5 osob.

 • 2 ks Ložnice
 • 1 ks Obývací pokoj
 • 1 ks Koupelna
 • 1 ks WC
Zobrazit volné termíny a ceny
Pokoj se sprchou pro 3 os. (s možností přistýlky) Pokoj se sprchou pro 3 os. (s možností přistýlky)
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby

Kapacita pokoje je určena maximálně pro 4 osoby.

 • 1 ks Ložnice
 • 1 ks Koupelna
 • 1 ks WC
Zobrazit volné termíny a ceny
Apartman se sprchou pro 5 os. (s možností přistýlky) Apartman se sprchou pro 5 os. (s možností přistýlky)
může se zde ubytovat maximálně 6 osob

Kapacita pokoje je určena maximálně pro 6 osob.

 • 2 ks Ložnice
 • 1 ks Koupelna
 • 1 ks WC
Zobrazit volné termíny a ceny
Čas příjezdu
od 14:00 hod.
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Užívané jazyky
Česky
Akceptované měny
CZK (Kč) , EUR (€)
Akceptované typy karet
 • MasterCard MasterCard
 • Maestro Maestro
Rezervační podmínky ubytování
Obchodní a Storno podmínkyNa rezervovaný objednaný pobyt vybíráme zálohu ve výši 50% z ceny pobytu. Zálohová faktura Vám bude zaslána elektronicky na uvedený e-mail v objednávce. Prosíme o její úhradu do 14 dnů, jinak se Vaše objednávka stává neplatnou a stornuje se.Zaplacením zálohy se Váš pobyt stává pevně rezervovaným.Svůj pobyt v našem penzionu můžete zrušit pouze písemně a to poštou nebo mailem na adresu: info@penzionzlatovlaska.czPobyt je vždy nutné stornovat písemně. Pokud se nemůžete na rezervovaný pobyt dostavit a jste nuceni jej zrušit. Záloha Vám bude vrácena pouze v případě, že pobyt zrušíte písemně min. jeden měsíc před jeho zahájením.S ubytovatelem lze dohodnout ubytování náhradníků v daném termínu nebo náhradní termín ubytování.Za ubytování je klient povinen uhradit cenu v souladu s platným ceníkem penzionu v den zahájení pobytu na základě předložení účtu, resp. faktury.Ceník služeb za přechodné ubytování a další služby je k nahlédnutí na penzionu.Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku.Platnost Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).