×

Penzion U kamenné zídky Telč

  • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
  • Bez stravy
Pro dostupné pokoje a aktuální cenu si vyberte prosím datum Vašeho příjezdu a odjezdu!
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.
  • Telč - historické centrum 400 m
  • Telčský dům 400 m
  • Zaručujeme potvrzení rezervace do 1 pracovního dne
  • Bezplatné parkování
  • Zdarma WIFI
  • Domácí mazlíčci povoleni (Pes) (100 Kč / noc)
  • Užívané jazyky: Česky

Popis ubytovacího zařízení

Ideální i pro rodiny s dětmi

Pokoje, služby Pro všechny turisty, kteří hledají ubytování ve městě Telč, Penzion U kamenné zídky Telč nabízí komfortně zařízené pokoje. V ubytovacím zařízení Penzion U kamenné zídky Telč se můžete ubytovat i se svým domácím miláčkem za poplatek. U objektu je k dispozici pro ubytované hosty parkoviště zdarma. Pro váš pohodlný pobyt součástí každého pokoje je připojení na internet. Vybavení jednotlivých pokojů v Penzion U kamenné zídky Telč a podrobný seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) naleznete níže v podrobnostech zvoleného pokoje.

Umístění a okolí Vzdálenost od ubytování: Chornitzerův dům 400 m , Lyžařský vlek Mrákotín 4.9 km, Lyžařský vlek Mrákotín 4.9 kmTelč - historické centrum 400 m, Lyžařský vlek Mrákotín 4.9 kmTelč - historické centrum 400 mRozhledna Oslednice u Telče 1.8 km, Lyžařský vlek Mrákotín 4.9 kmTelč - historické centrum 400 mRozhledna Oslednice u Telče 1.8 kmTelčský dům 400 m, Lyžařský vlek Mrákotín 4.9 kmTelč - historické centrum 400 mRozhledna Oslednice u Telče 1.8 kmTelčský dům 400 mZámek Telč 1.2 km, Lyžařský vlek Mrákotín 4.9 kmTelč - historické centrum 400 mRozhledna Oslednice u Telče 1.8 kmTelčský dům 400 mZámek Telč 1.2 kmGolf Club Telč 3.9 km, Lyžařský vlek Mrákotín 4.9 kmTelč - historické centrum 400 mRozhledna Oslednice u Telče 1.8 kmTelčský dům 400 mZámek Telč 1.2 kmGolf Club Telč 3.9 kmJezdecká stezka Lichtenberg - Telč 1.8 km.

Stravování V ceně ubytování není zahrnuto stravování.

Platba Budete mít možnost zaplatit pobyt následujícími způsoby: hotovost, bankovní převod. Na potvrzení závazné rezervace Penzion U kamenné zídky Telč požaduje zaplacení zálohy ve výši 100.

Příjezd, otevírací doba Nejčasnější hodinou nástupu na pobyt je 14:00, ubytovací zařízení je nutné v den odjezdu uvolnit do 10:00. Domluvit se můžete s personálem v jazyce: Česky.

28. října 648, 58856, Telč (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

  • Bez stravy
Pro dostupné pokoje a aktuální cenu si vyberte prosím datum Vašeho příjezdu a odjezdu!
Pokoj se sprchou  pro 2 os. (s možností přistýlky) Pokoj se sprchou pro 2 os. (s možností přistýlky)
může se zde ubytovat maximálně 3 osoby
Parkování, doprava
  • Bezplatné parkování

Volný čas
  • Aquapark na blízku, Bazén vnitřní na blízku, Přírodní koupání na blízku, Tělocvična/sportovní hala, Střelnice na blízku, Golfový trenažér na blízku, Aerobik na blízku, Cyklotrasy v okolí, Kino na blízku

    Odpočinek: Casino (ve vzdálenosti 25000 m), Minigolf (ve vzdálenosti 22000 m), Bowling (ve vzdálenosti 1200 m), Fitness (ve vzdálenosti 11700 m), Turistické možnosti (na blízku), Půjčovna kol v blízkosti ubytovacího zařízení (ve vzdálenosti 1700 m), Golfové hřiště (ve vzdálenosti 6900 m)

Wellness, relax
  • Wellness/spa na blízku
Další informace a okolí
  • Masáže na blízku, Pivnice na blízku, Park na blízku, Letiště na blízku, Dětské hřiště na blízku, Zdravotní středisko na blízku, Obchodní centrum na blízku, Nekuřácké prostředí, Houbaření, Lyžařský vlek na blízku, Tenisový kurt venkovní na blízku, Autobusová zastávka na blízku, Vlaková zastávka na blízku, Bar na blízku, Cukrárna na blízku, Kavárna na blízku, Kadeřnictví/salón krásy na blízku, Hotel - Perličková vana na blízku

    Domácí mazlíčci vítáni, Zahrada

Stravování
  • Snack bar na blízku, Kuchyně, Pizzéria na blízku

    Stravovací možnosti: Nejbližší restaurace - nevlastní (ve vzdálenosti 800 m)

Typy wellness
  • Solárium na blízku, Sauna na blízku

Čas příjezdu
od 14:00 hod.
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Užívané jazyky
Česky
Akceptované měny
CZK (Kč)
Ubytovací poplatek
Cena zahrnuje: 20 Kč / osoba / noc
Rezervační podmínky ubytování
Doplňující obchodní podmínky 1. Ceny a služby Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu. 2. Zrušení pobytu zákazníkem Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu renataseniglova@gmail.com. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky. Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku. 3. Platnost Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).