×

Penzion Radost Černá Voda

Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Nejvýhodnější nabídka

Nejlepší směrodatná cena během následujících 90 dní:
386  / os. / noc, se snídaní, 3. - 4. led
Vybrat datum
 • Hrad Kaltenštejn 1.3 km
 • AHR ubytování Černá Voda 1.3 km
 • Zaručujeme potvrzení rezervace do 1 pracovního dne
 • Bezplatné parkování
 • Vlastní restaurace
 • Domácí mazlíčci povoleni (Pes) (80 Kč / noc)
 • Užívané jazyky: Česky

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Penzion Radost Černá Voda nabízí komfortně zařízené čisté pokoje pro ty, kteří hledají ubytování ve městě Černá Voda. Penzion Radost Černá Voda Vám umožňuje za poplatek pobyt s domácím mazlíčkem. Pokud dostanete chuť vychutnat si skvělé jídlo, je možnost stravování v restauraci přímo v objektu. Svá auta během celé dovolené můžete nechat odpočívat na parkovišti u objektu bez poplatku. Vybavení pokojů a podrobný seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) v Penzion Radost Černá Voda najdete v podrobnostech zvoleného pokoje níže ve formuláři.

Umístění a okolí V blízkosti ubytovacího zařízení: Venušiny misky 4.4 km , AHR ubytování Černá Voda 1.3 km, AHR ubytování Černá Voda 1.3 kmLatzelova stezka krasem Rychlebských hor 4.7 km, AHR ubytování Černá Voda 1.3 kmLatzelova stezka krasem Rychlebských hor 4.7 kmHrad Kaltenštejn 1.3 km.

Stravování V případě zájmu je možné zajistit následující formy stravování: snídaně, polopenze, plná penze

Platba Ubytování můžete zaplatit následujícími způsoby:hotovost, bankovní převod. Na potvrzení závazné rezervace Penzion Radost Černá Voda požaduje zaplacení zálohy ve výši 100.

Příjezd, otevírací doba Nejčasnější hodinou nástupu na pobyt je 14:00, ubytovací zařízení je nutné v den odjezdu uvolnit do 10:00. S personálem se můžete domluvit v jazyce: Česky.

Černá Voda 194, 79054, Černá Voda (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

Dvoulůžkový pokoj spol. sociální zařízení Dvoulůžkový pokoj spol. sociální zařízení
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Třílůžkový pokoj spol. sociální zařízení Třílůžkový pokoj spol. sociální zařízení
může se zde ubytovat maximálně 3 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Čtyřlůžkový pokoj spol. sociální zařízení Čtyřlůžkový pokoj spol. sociální zařízení
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Pokoj se sprchou pro 2 os. Pokoj se sprchou pro 2 os.
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Pokoj se sprchou pro 4 os. Pokoj se sprchou pro 4 os.
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Pokoj se sprchou pro 5 os. Pokoj se sprchou pro 5 os.
může se zde ubytovat maximálně 5 osob
Zobrazit volné termíny a ceny
Pokoj se sprchou pro 6 os. Pokoj se sprchou pro 6 os.
může se zde ubytovat maximálně 6 osob
Zobrazit volné termíny a ceny
Osmilůžkový pokoj v podkroví Osmilůžkový pokoj v podkroví
může se zde ubytovat maximálně 8 osob
Zobrazit volné termíny a ceny
Devítilůžkový pokoj spol. sociální zařízení Devítilůžkový pokoj spol. sociální zařízení
může se zde ubytovat maximálně 9 osob
Zobrazit volné termíny a ceny
Parkování, doprava
 • Bezplatné parkování

Volný čas
 • Pivnice, Cyklotrasy v okolí, Aerobik, Půjčovna sportovního vybavení, Darts, Stolní hry, Přírodní koupání na blízku

  Odpočinek: Turistické možnosti (na blízku), Rybolov (na blízku), Stolní tenis (na blízku), Potápění (ve vzdálenosti 2000 m), Půjčovna kol v blízkosti ubytovacího zařízení (zdarma ve vzdálenosti 1000 m)

Další informace a okolí
 • Houbaření, Úschovna lyží, Nekuřácké prostředí, Internetový koutek, Konferenční místnost, Přednáškový sál, TV místnost, Vícejazyčný personál, Autobusová zastávka na blízku, Vlaková zastávka na blízku, Cukrárna na blízku

  Domácí mazlíčci vítáni, Zahrada, Vlastní úschovna kol, Bar

Stravování
 • Stravovací možnosti: Vlastní restaurace

  Kuchyně

  Možnost vaření venku: Možnost grilování

Čas příjezdu
od 14:00 hod.
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Užívané jazyky
Česky
Akceptované měny
CZK (Kč)
Ubytovací poplatek
V ceně není zahrnuta: 20 Kč / osoba / noc
Rezervační podmínky ubytování
Podmínky ubytování Rezervace a záloha Při rezervaci pobytu v Penzionu Radost je vyžadováno uhrazení zálohy. V případě, že záloha nebude uhrazena v dohodnutém termínu, rezervace se automaticky ruší bez náhrady!! Tento termín se může následně obsadit. Zrušení pobytu a storno poplatek Zákazník zrušení rezervace nahlásí e-mailem a má právo od objednávky odstoupit bez storno poplatků - nejpozději 21 dnů před objednaným termínem nástupu. Za datum odstoupení od objednávky se považuje den doručení e-mailu o zrušení rezervace. Při odstoupení od potvrzené objednávky po uvedené lhůtě, vzniká pronajímateli právo na storno poplatek (20-15 dnů 50% zálohy a 14-0 dnů 100% zálohy). V případě nástupu méně osob, hradí celý rezervovaný pobyt. Odpovědnost Objednaný pobyt využívají klienti na vlastní zodpovědnost. Za úrazy, poškození a zničení majetku (odpovědnost za škody způsobené na zdraví a majetku třetí osobě), za škody způsobené přírodními živly a za škody s těmito událostmi spojené NEODPOVÍDÁME. Ukončení pobytu pronajímatelem Nenastoupí-li na rezervaci v den nástupu bez předchozí domluvy do 18:00. Bude-li zjištěno více osob během pobytu - než bylo nahlášeno. Dojde-li k porušení zákazu kouření a používání otevřeného ohně v objektu. Dojde-li k ničení nebo poškozování ubytovacího zařízení (vandalismus). V TĚCHTO PŘÍPADECH DOJDE K OKAMŽITÉMU UKONČENÍ POBYTU A NEVZNIKÁ PRÁVO NA VRÁCENÍ PLATBY ZA UBYTOVÁNÍ Další ustanovení Klient je povinen svým počínáním předcházet, aby nedošlo k poškození objektu a jeho vybavení, předcházet vzniku požáru a to po celou dobu pobytu. Z bezpečnostních důvodů klient nenechává děti bez dozoru v objektu ani v jeho bezprostřední blízkosti. Každý ubytovaný je povinen seznámit se s ubytovacím řádem umístěným na pokoji a dodržovat jej! Úhradu za ubytování je host povinen provést v hotovosti při převzetí klíčů od pokoje. V celém objektu je zakázáno kouřit mimo označených prostor. V den začátku rezervace je návštěvník povinen se hlásit na recepci penzionu od 13:00 do 18:00, pokud se nedomluvil jinak. V den konce rezervace je návštěvník povinen odevzdat klíče od pokoje do 10:00 hodiny, jinak bude účtován poplatek za prodloužení pobytu ve výši 50Kč za osobu. Všichni hosté musí dbát o čistotu, pořádek a šetřit zařízení, které nesmí být přemísťováno a vynášeno z Penzionu Radost. V případě hrubého nebo opakovaného porušování podmínek ubytovacího řádu má majitel objektu právo ubytování zrušit bez náhrady.