×

Penzion LADA Ústí nad Labem

Pro dostupné pokoje a aktuální cenu si vyberte prosím datum Vašeho příjezdu a odjezdu!
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.
 • Webkamera - Ústí nad Labem 200 m
 • Pizza Replay 200 m
 • Zaručujeme potvrzení rezervace do 1 pracovního dne
 • Užívané jazyky: Česky

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Penzion LADA Ústí nad Labem je ideálním místem pro hosty, kteří hledají ubytování ve vkusně zařízených pokojích ve městě Ústí nad Labem. Seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) a vybavení jednotlivých pokojů v Penzion LADA Ústí nad Labem najdete ve formuláři níže a v podrobnostech zvoleného pokoje.

Umístění a okolí 1.6 km daleko najdeme Michelangelo, 1.6 km Špejchar, 1.1 km Atrium, 3.8 km Na Osadě, 1.6 km Taj Mahal, 1.2 km Webkamera - Ústí nad Labem, 1.6 km Zaniklá obec Vitín, 900 m Plavecký areál Klíše, 500 m Severka, 200 m Red Hot, 200 m Replay Bowling, 1.6 km La Casa de Cuba, 1.1 km Městské lázně Ústí nad Labem, 1.1 km La Puerta del México, 500 m Palouček, 1.1 km Lobby-Lunch-Bar, 200 m U Kroupů, 3.8 km Přírodní koupaliště Habrovice, 2.2 km Hospůdka U lípy, 1.9 km Bertino údolí, 1.2 km Švihadlo v krčku, 4 km Zámek Trmice, 4.5 km Vaňovský vodopád, 4.8 km Vrkoč (přírodní památka), 2.8 km Zoologická zahrada Ústí nad Labem, 1.1 km Webkamera - Ústí nad Labem, 1.1 km Plzeňská pivnice Na Pražačce, 200 m Replay to El Paso, 200 m Pizza Replay, 200 m Webkamera - Ústí nad Labem, 1.6 km Webkamera - Ústí nad Labem, 3.8 km Hrad Střekov, 1.6 km chatka pro dva, 2.2 km Erbenova vyhlídka, 500 m Maha4all, 200 m U Kováře, 1.6 km Portanova, 2.5 km Rozhledna Větruše.

Stravování Stravování není zahrnuto v ceně ubytování. Můžete si vybrat snídani jako požadovaný typ stravování v rezervačním formuláři.

Platba Za pobyt je možné zaplatit následujícími způsoby: hotovost, bankovní převod, kreditní karta.

Příjezd, otevírací doba Nejčasnější hodinou nástupu na pobyt je 13:00, ubytovací zařízení je nutné v den odjezdu uvolnit do 11:00. Personál Vám je k dispozici v jazyce: Česky.

Balbínova 161/2, 40001, Ústí nad Labem (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

Pro dostupné pokoje a aktuální cenu si vyberte prosím datum Vašeho příjezdu a odjezdu!
Pokoj se sprchou pro 1 os. Pokoj se sprchou pro 1 os.
může se zde ubytovat maximálně 1 osoba
Pokoj se sprchou pro 2 os. Pokoj se sprchou pro 2 os.
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
Pokoj se sprchou pro 3 os. Pokoj se sprchou pro 3 os.
může se zde ubytovat maximálně 3 osoby
8.8
Dobré
(Na základě 35 hodnocení)
 • Personál:
  9
 • Čistota:
  9.2
 • Cena/Výkon:
  8.8
 • Komfort:
  8.4
 • Služby:
  8.6
 • Přístupnost:
  7
Hodnocení 8.5
Host nevyplnil textové hodnocení.
- individuální host
před 4 lety
Hodnocení 10
"Nádherný pocit klidu,rodinná atmosfera....útůlné..."
- individuální host
před 4 lety
Hodnocení 9.6
"Do hotelu jezdím jednou ročně, jsem zde naprosto spokojena."
- individuální host
před 4 lety
Parkování, doprava
 • Bezplatné parkování v blízkosti

Volný čas
 • Odpočinek: Casino (ve vzdálenosti 2000 m)

  Disco na blízku, Divadlo na blízku, Kino na blízku

Další informace a okolí
 • Taxi, Nekuřácké prostředí, Kavárna na blízku

  Pokojová služba, Zahrada, Vlastní úschovna kol

Stravování
 • Pizzéria na blízku

  Stravovací možnosti: Nejbližší restaurace - nevlastní (ve vzdálenosti 1500 m)

Typy wellness
 • Sauna na blízku

Čas příjezdu
od 13:00 hod.
Čas odjezdu
do 11:00 hod.
Užívané jazyky
Česky
Akceptované měny
CZK (Kč)
Akceptované typy karet
 • MasterCard
 • VISA
 • Amex
 • Maestro
Ubytovací poplatek
Cena zahrnuje
Rezervační podmínky ubytování
Doplňující obchodní podmínky 1. Ceny a služby Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu. 2. Zrušení pobytu zákazníkem Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu penzionlada@volny.cz. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky. Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku. 3. Platnost Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).