×

Penzion Diana Železná Ruda

Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Nejvýhodnější nabídka

Nejlepší směrodatná cena během následujících 90 dní:
593  / os. / noc, bez stravy, 5. - 7. říj (v případě pobytu na min. 2 nocí)
Vybrat datum
 • Webkamera - Železná Ruda 400 m
 • Ski areál Nad nádražím 400 m
 • Okamžité potvrzení
 • Zdarma WIFI
 • Domácí mazlíčci povoleni (Pes) (200 Kč / noc)
 • Užívané jazyky: Česky

Popis ubytovacího zařízení

Ideální i pro rodiny s dětmi

Pokoje, služby Pro všechny turisty, kteří hledají ubytování ve městě Železná Ruda, Penzion Diana Železná Ruda nabízí komfortně zařízené pokoje. Můžete přijít a ubytovat se se svým domácím miláčkem v Penzion Diana Železná Ruda. Ubytování s domácím zvířetem je za poplatek. Přesný a podrobný seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) a vybavení pokojů v Penzion Diana Železná Ruda naleznete níže ve formuláři při podrobnostech zvoleného pokoje.

Umístění a okolí 2.9 km daleko najdeme Ski areál Špičák na Šumavě, 1.7 km Webkamera Špičák (Šumava), 1.7 km Webkamera Špičák - horní stanice (Šumava), 400 m Ski areál Nad nádražím, 400 m Chata Šumava, 1.1 km Ski areál Belveder, 400 m Webkamera - Železná Ruda, 2.9 km Webkamera - Železná ruda, 1.7 km Webkamera Město Železná Ruda (Šumava), 1.7 km Webkamera Špičák - nástupní stanice (Šumava), 2.7 km Webkamera Žel. Ruda - Nad nádražím (Šumava).

Stravování Uvedené ceny ubytování nezahrnují stravování. Objednat si můžete stravování při rezervaci z následujících možností: polopenze, snídaně, bez stravy

Platba Budete mít možnost zaplatit pobyt následujícími způsoby: hotovost, bankovní převod. Pro závaznou rezervaci ubytování v Penzion Diana Železná Ruda je nutné zaplatit zálohu ve výši 100.

Příjezd, otevírací doba Na pobyt lze nastoupit po: 14:00, pobyt končí v poslední den ubytování o: 10:00. Jazyk který ovládá personál: Česky.

Pancířská 348, 34004, Železná Ruda (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

Pokoj se sprchou s balkónem pro 2 os. Pokoj se sprchou s balkónem pro 2 os.
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
 • WIFI
 • Balkón/terasa
podrobnosti
Zobrazit volné termíny a ceny
Pokoj se sprchou s balkónem pro 3 os. Pokoj se sprchou s balkónem pro 3 os.
může se zde ubytovat maximálně 3 osoby
 • WIFI
 • Balkón/terasa
podrobnosti
Zobrazit volné termíny a ceny
Čtyřlůžkový pokoj s palandou Čtyřlůžkový pokoj s palandou
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Apartman se sprchou s vlastní kuchyňkou pro 4 os. (s možností přistýlky) Apartman se sprchou s vlastní kuchyňkou pro 4 os. (s možností přistýlky)
může se zde ubytovat maximálně 6 osob
 • WIFI
 • Balkón/terasa
 • Lednička
podrobnosti
Zobrazit volné termíny a ceny
Pětilůžkový pokoj s palandou Pětilůžkový pokoj s palandou
může se zde ubytovat maximálně 5 osob
Zobrazit volné termíny a ceny
Šestilůžkový pokoj s palandou Šestilůžkový pokoj s palandou
může se zde ubytovat maximálně 6 osob
Zobrazit volné termíny a ceny
Studio Pokoj pro 6 os. Studio Pokoj pro 6 os.
může se zde ubytovat maximálně 6 osob
Zobrazit volné termíny a ceny
Další informace a okolí
 • Park

Stravování
 • Nejbližší restaurace - nevlastní (ve vzdálenosti 500 m)

Typy wellness
 • Sauna na blízku

Čas příjezdu
od 14:00 hod.
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Užívané jazyky
Česky
Turistická daň (místní poplatek)
Není zahrnut v ceně ubytování. Platí se u osob od 18 let, výše částky je 30 Kč / osoba / noc.
Rezervační podmínky ubytování
Doplňující obchodní podmínky 1. Ceny a služby Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu. 2. Zrušení pobytu zákazníkem Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu diana.penzion@post.cz. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky. Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku. 3. Platnost Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).