×

Pension Hanspaulka Praha

 • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
 • Bez stravy
Pro dostupné pokoje a aktuální cenu si vyberte prosím datum Vašeho příjezdu a odjezdu!
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Pension Hanspaulka Praha je ideálním místem pro hosty, kteří hledají ubytování ve vkusně zařízených pokojích ve městě Praha. Pokud chcete být online i během pobytu, můžete surfovat po internetu i na pokojích. Vybavení pokojů a podrobný seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) v Pension Hanspaulka Praha najdete v podrobnostech zvoleného pokoje níže ve formuláři.

Umístění a okolí 2.5 km daleko najdeme Schwarzenberský palác, 3 km Nostický palác, 3.1 km Plavecký bazén USK Strahov, 3 km Wax muzeum Praha (Mostecká), 700 m Restaurant Na Ořechovce, 700 m Letohrádek Hadovka, 3.2 km Nad Královskou Oborou, 2.5 km Písecká brána, 3 km ZŠ Špitálská, 3 km U Bílého Lva, 2.4 km Císařský mlýn, 3.6 km Kolkovna, 2.5 km Bazilika sv. Jiří, 1.9 km Webkamery Praha - Petřín, Střešovice, Břevnov, 2.5 km Malostranská Beseda, 1.9 km Online webcams in Prague - Praha - Prag - Прaга - Czech Republic, 2.5 km Toskánský palác, 2.8 km Botanická zahrada hl.m.Prahy, 3.2 km Hells Bells Beer Pub, 3.6 km Kostel sv. Salvátora v Praze.

Stravování Uvedené ceny jsou za ubytování bez stravy.

Platba Platbu za pobyt můžete uhradit následujícími způsoby: hotovost, bankovní převod.

Příjezd, otevírací doba Nástup na pobyt a ubytování je možné od 16:30, pokoj je třeba v den odjezdu opustit nejpozději do 10:30. Budete moci se domluvit s personálem v jazycích: Anglicky, Německy, Rusky, Slovensky, Česky.

Za Hanspaulkou 877/9, 16000, Praha (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

 • Bez stravy
Pro dostupné pokoje a aktuální cenu si vyberte prosím datum Vašeho příjezdu a odjezdu!
Pokoj se sprchou pro 2 os. Pokoj se sprchou pro 2 os.
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
8.4
Dobré
(Na základě 1 hodnocení)
100%
 • Personál:
  10
 • Komfort:
  8
 • Služby:
  8
 • Přístupnost:
  8
Hodnocení 8.4
"Tylko snidane. Prijemne okoli. Mili lide. K dispozic je dostatek parkovacích míst u dveří. Součástí penzionu je útulná, majitelé jsou přátelští. Pěkné snídaně a pěkné okolí, kde se nachází penzion."
- starší pár
před 7 lety
Volný čas
 • Odpočinek: Bowling (ve vzdálenosti 1600 m), Golfové hřiště (ve vzdálenosti 8000 m), Squash (ve vzdálenosti 2000 m), Fitness (ve vzdálenosti 1500 m)

  Aquapark na blízku

Další informace a okolí
 • Park na blízku, Bar na blízku

Stravování
 • Nejbližší restaurace - nevlastní (ve vzdálenosti 1000 m)

Typy wellness
 • Sauna na blízku

Čas příjezdu
od 16:30 hod.
Čas odjezdu
do 10:30 hod.
Užívané jazyky
Česky, Anglicky, Německy, Rusky, Slovensky
Akceptované měny
CZK (Kč)
Turistická daň (místní poplatek)
V ceně není zahrnuto. Platí se u osob od 18 let, výše částky je 50 Kč / osoba / noc.
Rezervační podmínky ubytování
Doplňující obchodní podmínky 1. Ceny a služby Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu. 2. Zrušení pobytu zákazníkem Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu info@pensionhanspaulka.cz, wasta@email.cz. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky. Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku. 3. Platnost Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).