Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme

HARMONY CLUB HOTEL Pardubice

* * * *
Bělehradská 458, Pardubice
Zobrazit na mapě
71%
přístup personálu Všechna hodnocení 14red background circle

Pardubický Harmony Club Hotel je připraven splnit všechna vaše očekávání pro příjemné ubytování v Pardubicích. Harmony Club Hotel v Pardubicích nabízí veškeré ubytovací, stravovací i kongresové služby. Neobyčejnou nabídkou hotelu Harmony Club je výroba a expedice hotových jídel po celé ČR. Ubytování hosté v pardubickém Harmony Club Hotelu se mohou aktivně vyžít například při stolním tenisu.

 • typ

  Vřele doporučuji, vše jak má být. Pokoj čistý, příjemně zařízený. Příště bych opět využil ubytování v Harmony Club Hotelu....

  Robert N.
Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky
Dvoulůžkový pokoj

k rezervaci nepotřebujete
ceny na vyžádání
Apartmán
Apartmán

k rezervaci nepotřebujete
ceny na vyžádání
Celková cena
0 Kč

Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Platební karty

 • EuroCard/MasterCardEuroCard/MasterCard
 • Diners ClubDiners Club
 • American ExpressAmerican Express
 • CCSCCS
 • CSCS

Služby hotelu

Na recepci hotelu si lze vypůjčit fén, žehličku a žehlící prkno. Hotel pro vás zajistí kadeřenické služby a pedikúru.

 • nastěhovaní na pokoj od : 14:00
 • uvolnění pokoje do : 12:00
 • kanceláře k pronájmu
 • bezbarierový přístup
 • nekuřácký hotel
 • výtah
 • tv
 • úschovna jízdních kol a koloběžek
 • směnárna
 • služba praní prádla

Gastronomické služby

Rozložení stolů v restauraci hotelu lze uzpůsobit dle aktuálních požadavků pro 80 osob. Na výběr máte ze širokého sortimentu jídel a nápojů. Hotelová jídelna je určena k podávání snídaní.

 • cukrárna
 • restaurace

Doplňkové služby

Sportovní možnosti

V hotelu je k dispozici stůl na stolní tenis.Pálky a míčky půjčí recepce.Zaměstnanci hotelu jsou schopni zabezpečit zajištění kulturních a sportovních služeb.Také možnost hraní kulečníku.V hotelu se nachází též golfový trenažér.

 • fitness
 • tenisový kurt
 • vnitřní bazén
 • stolní tenis

Služby pro motoristy

Kongresové a školící služby

Harmony Club Hotel v Parduicích je vhodný pro pořádání firemních prezentací, školení a společenských událostí. K dispozici je flipchart, laserové ukazovátko. Při zájmu o větší akci, lze využít spolupráce s Pardubickou universitou, která disponuje aulou pro 400 osob.

 • konferenční a společenská místnost
Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Harmony Club Hotel naleznete v blízkosti historického centra města Pardubic, proto je ideálním místem pro vaše procházky.

Nadmořská výška ubytování: 218 m n.m.

Možnosti:

 • informační služba: 1.0 km
 • autobusové nádraží: 1,5 km
 • centrum města: 0,7 km
 • letiště: 2,5 km
 • vlakové nádraží: 1,5 km
 • zastávka MHD: 0,2 km

Souřadnice ubytování pro navigaci:

 • 50°2'50.293"
 • 15°45'49.261"

Turistické cíle:

Celkové hodnocení HARMONY CLUB HOTEL Pardubice od ubytovaných zákazníků

Ubytování
71%
Stravování
70%
Přístup personálu
81%
Okolí
67%
Služby
67%
Celková spokojenost
71%
71%

Fotografie od ubytovaných klientů

HARMONY CLUB HOTEL Pardubice hodnotilo 14 zákazníků, 64% tento hotel doporučuje.

typ

Klient Miroslav J.

5.12.2013

Celkové hodnocení
72%

JE TO OSTUDA ZA TAKOVOU CENU CENU ,NIKDY VÍCE.

typ

Klientka Radmila W.

2.10.2013

Celkové hodnocení
40%

Pokoj čistý, pěkný, personál příjemný. Hotel v blízkosti zastávky hromadné dopravy, dobře dostupný. Celkově jsem byla spokojena.

typ

Klientka Pavlína V.

4.5.2013

Celkové hodnocení
48%

Hotel zastaralý, zařízení z 80.let. Koupelna na pokoji z umakartu, jedna baterie pro umyvadlo i sprchu. Snídaně nebyla nejhorší, ale podávala se v nehezkém prostředí. Ovladač od TV mastný, špinavý, že jsem se bála na něj vůbec sáhnout :(. Jediné bezproblémove bylo parkování před hotelem, ale to opravdu nestačí :(, sem už se nevrátím.

typ

Klient Robert N.

23.10.2009

Celkové hodnocení
100%

Vřele doporučuji, vše jak má být. Pokoj čistý, příjemně zařízený. Příště bych opět využil ubytování v Harmony Club Hotelu.

typ

Klientka Kateřina N.

6.9.2009

Celkové hodnocení
67%

Slíbené připojení k internetu se nepodařilo navázat! Příště zvolím konkurenční ubytování s ověřenou dostupností internetu, což v dnešní době by měl být standard.

typ

Klient Zdislav E.

7.6.2013

Celkové hodnocení
84%

typ

Klient RADEK F.

3.4.2013

Celkové hodnocení
76%

typ

Klient Jarmila P.

7.3.2012

Celkové hodnocení
64%

typ

Klientka Gabriela M.

5.12.2009

Celkové hodnocení
80%

typ

Klientka Jaroslava C.

10.6.2009

Celkové hodnocení
80%

typ

Klientka Lucie Z.

10.4.2009

Celkové hodnocení
65%

typ

Klient Zdeněk U.

28.2.2009

Celkové hodnocení
90%

typ

Klientka S.

3.12.2008

Celkové hodnocení
75%

typ

Klient Bc. Michal Š.

13.2.2008

Celkové hodnocení
80%

Byli jste v tomto hotelu ubytováni s Hotely.cz? Nepřišel Vám odkaz pro hodnocení? Chcete získat slevový kupón až na 400 Kč? Napište nám na email info@hotely.cz a připojte číslo Vaší objednávky a jméno. Po ověření Vám zašleme odkaz na nový formulář hodnocení.

Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Kolbenova 882/5A, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 7, 460 01 Liberec, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních.

1.3. Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle objednávky zprostředkované Provozovatelem.

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Portálem Hotely.cz, Zákazníkem a Ubytovacím zařízením při realizaci zprostředkování rezervace ubytování, nabízeném Ubytovacím zařízením na internetových stránkách Portálu Hotely.cz.

2.2. Smluvní vztah mezi Portálem Hotely.cz a Zákazníkem se vedle těchto VOP řídí Obchodními podmínkami každého jednotlivého Ubytovacího zařízení (dále jen "OP"), jenž jsou uvedeny v patičce rezervačního formuláře každého konkrétního Ubytovacího zařízení. Tyto VOP se použijí vždy, pokud OP neobsahují úpravu jinou.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním formuláře. Portál Hotely.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Portál Hotely.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v objednávce. Portál Hotely.cz před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u skupinových rezervací nebo pobytových balíčků je Ubytovacím zařízením nebo Portálem Hotely.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

4.4. Zprostředkování komunikace

Ubytovací zařízení tímto souhlasí se zprostředkováním komunikace Portálem Hotely.cz (včetně jakéhokoli zpracování, ukládání, příjmu, přístupu k, nahlížení do a monitoringu komunikace Portálem Hotely.cz) a prohlašuje, že důkladně informuje své zaměstnance, zástupce a dalších osoby (a v souladu s platnými zákony od nich k tomu má souhlas) o využívání služby Zprostředkování komunikace, která je mu poskytována nebo je poskytována jeho jménem. Ubytovací zařízení souhlasí s tím, že nebude používat službu zprostředkování komunikace k odeslání nevyžádaných obchodních sdělení. Ubytovací zařízení plně odškodní Portál Hotely.cz za jakékoli nároky třetích stran nebo pokuty, vyplývající z nezákonného nebo neoprávněného používání služby zprostředkování komunikace pro vlastní účely Ubytovacího zařízení.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1 Storno podmínky určuje Ubytovací zařízení v OP. V případě, že Ubytovací zařízení nemá definované vlastní storno podmínky, je u garance platební kartou při nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Portálu Hotel.cz o zrušení rezervace) 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není u garance platební kartou uplatněn žádný storno poplatek.

Zákazník je povinen informovat Portál Hotely.cz o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení.

Reklamace služeb Portálu Hotely.cz je možná písemně elektronicky na emailové adrese info@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese HOTEL.CZ a.s., Řeznická 7, 460 01 Liberec.

6. Osobní údaje

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Portál Hotely.cz je oprávněn v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které mu pro účely zprostředkování objednávky poskytl (dále jen "Osobní údaje"). Portál Hotely.cz je správcem všech Osobních údaj, které zpracovává. Osobní údaje nebudou postoupeny žádné třetí straně kromě Ubytovacího zařízení a společností majetkově spjatých s Portálem Hotely.cz. Ubytovací zařízení se stává správcem osobních údajů poté, co je přímo nebo nepřímo obdrží prostřednictvím technického zpracovatele. Zpracování Osobních údajů pro Portál Hotely.cz provádí zpracovatelé, kteří jsou vázáni zpracovatelskou smlouvou. Každá ze stran je povinna poskytnout odpovídající ochranu Osobních údajů, aby bylo zabráněno jejich ztrátě, neoprávněnému přístupu, použití, vymazání a zveřejnění, a podle platných zákonů zpracovávat Osobní údaje způsobem, který zajišťuje odpovídající zachování důvěrnosti a bezpečnost Osobních údajů. Údaje získávané dle zákona budou zpracovávány po dobu uloženou zákonem, ostatní údaje maximálně po dobu 5 let od poslední objednávky Zákazníka. Osobní údaje jsou zpracovávány za účelem správného poskytnutí objednané služby a za účelem přesnějšího nabízení vhodných doplňujících služeb. Nesouhlas se zpracováním Osobních údajů může Zákazník vyjádřit na emailové adrese info@hotely.cz.

6.2. Prohlášení o souborech cookie

Portál Hotely.cz používá soubory cookie, které jsou popsány v samostatném dokumentu Zásady používání souboru cookie https://www.hotely.cz/page/view/cookie/.

6.3. Zasílání obchodních sdělení

Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním obchodních sdělení na svou emailovou adresu samotným odesláním objednávkového formuláře na stránkách Portálu Hotely.cz. Tento souhlas má Zákazník možnost kdykoliv zrušit na stránce https://www.hotely.cz/mailq/logout/"email Zákazníka" a v každém jednotlivém obchodním sdělení.

6.4. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník souhlasí s tím, že všechny telefonní hovory jsou nahrávány z důvodu zkvalitňování služeb a pro zaznamenání souhlasu Zákazníka s VOP, OP a potvrzením objednávky. Svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří Zákazník tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Portálu Hotely.cz.

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto VOP nabývají platnosti a účinnosti dnem 25.5. 2018.

Platné znění těchto VOP je k dispozici v sídle provozovatele i majitele Portálu Hotely.cz a je zveřejněno na webových stránkách www.hotely.cz.

HARMONY CLUB HOTEL Pardubice 0 HARMONY CLUB HOTEL Pardubice 1 HARMONY CLUB HOTEL Pardubice 2 HARMONY CLUB HOTEL Pardubice 3 HARMONY CLUB HOTEL Pardubice 4 HARMONY CLUB HOTEL Pardubice 5 HARMONY CLUB HOTEL Pardubice 6 HARMONY CLUB HOTEL Pardubice 7 HARMONY CLUB HOTEL Pardubice 8
TOPlist