Největší výběr ubytování v ČR Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 7 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 8 do 22 hodin

Lázeňské pobyty v Ostrožné Nové Vsi s polopenzí

1 pobyt

Obec Ostrožská Nová Ves je známá především díky svým Sirnatým lázním, které se nacházejí v srdci Moravského Slovácka, přibližně 8 km od okresního města Uherské Hradiště. Dějiny Sirnatých lázní počínají rokem 1903, kdy byl díky místnímu rodákovi ThDr. Františku Botkovi prokázán léčivý účinek pramenů sirné vody.

Díky tomuto historicky významnému roku dnes lázně mohou léčit pacienty s lupénkou, osoby s nemocí pohybového aparátu či s nemocí kožního původu. V seznamu poskytovaných lázeňských procedur se můžete dočíst o klasické masáži, fototerapii, cvičení v bazénu, přírodním rašelinovém zábalu, koupeli v minerální sirné vodě a dalších procedurách. Krom léčebných procesů v rámci lázeňského pobytu může pacient využít dalších poskytovaných lázeňských služeb, k nimž patří knihovna pro čtenáře, zakoupení denního tisku na recepci, kosmetický salon, nabídka výletů do okolí, zákrok estetické dermatologie či suchá sauna nebo solárium.

Royal Spa Hotel Sirnaté Lázně také pravidelně upozorňuje na speciální nabídky lázeňských pobytů. Celoročně jsou zde poskytovány i víkendové pobyty či krátkodobé pobyty. Součástí lázní je také Royal Spa Club, jehož členové mohou využívat celou řadu výhod při svém lázeňském pobytu.

 

Zimní lázeňský relax
bed 4 dny
(3 noci)
person 95%
meal polopenze

Zimní lázeňský relax

Royal Spa Hotel Sirnaté Lázně * * * * Ostrožská Nová Ves

Pečovat o sebe je potřeba po celý rok, a v zimě to platí dvojnásob. Načerpejte nové síly v Royal Spa Hotelu Sirnaté Lázně, kde budete mít volný vstup do bazénu a vířivky a kde vás čeká celkem 5 speciálních relaxačních prohřívacíh procedur.

Cena od:
4 000 Kč
Zobrazit
TOPlist