Největší výběr ubytování v ČR Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 7 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 8 do 22 hodin
 • Obrázek z fotogalerie hotelu HOTEL ROUBAL
 • Obrázek z fotogalerie hotelu HOTEL ROUBAL
 • Obrázek z fotogalerie hotelu HOTEL ROUBAL
 • Obrázek z fotogalerie hotelu HOTEL ROUBAL
 • Obrázek z fotogalerie hotelu HOTEL ROUBAL
 • Obrázek z fotogalerie hotelu HOTEL ROUBAL
 • Obrázek z fotogalerie hotelu HOTEL ROUBAL
 • Obrázek z fotogalerie hotelu HOTEL ROUBAL
 • Obrázek z fotogalerie hotelu HOTEL ROUBAL
 • Obrázek z fotogalerie hotelu HOTEL ROUBAL
 • Obrázek z fotogalerie hotelu HOTEL ROUBAL
 • Obrázek z fotogalerie hotelu HOTEL ROUBAL
 • Obrázek z fotogalerie hotelu HOTEL ROUBAL

HOTEL ROUBAL

* * *
Pecka 7, Pecka u Nové Paky
Zobrazit na mapě
Popis hotelu

Hotel Roubal sídlí v malebné vesničce v Podkrkonoší, jejíž název nese Pecka u Nové Paky. ***hvězdičkový hotel nabízí ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zázemím. Součástí hotelu je stylová restaurace s vynikající kuchyní, kde můžete nejen poobědvat, ale i uspořádat svůj soukromý večírek.

Termín příjezdu
Termín odjezdu
Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Nestačí vám pokoje? Zadejte si skupinovou rezervaci.
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do uvedeného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Čtyřlůžkový pokoj
Vícelůžkový pokoj
1 960 Kč
1 470 Kč
980 Kč
490 Kč
Jednolůžkový pokoj
Jednolůžkový
490 Kč
Dvoulůžkový pokoj
2-lůžkový pokoj
990 Kč
490 Kč
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Platební karty

Služby hotelu

Všechny pokoje i společné prostory jsou nekuřácké.

 • nekuřácký hotel
 • úschovna jízdních kol a koloběžek

Gastronomické služby

Hotelová restaurace má kapacitu 80 míst, nabízí snídaně, obědy i večeře. Možnost uspořádání firemní akce, večírků, svatby apod. K dispozici také zahrádka s dětským hřištěm. Restaurace je nekuřácká, kouření povoleno mimo doby oběda a večeří.

 • venkovní terasa
 • restaurace

Doplňkové služby

 • domácí mazlíčci - 100 Kč

Sportovní možnosti

Pro děti - skluzavka, bazének, hračky.
Herna - karambol, šipky, stolní fotbálek, ping-pong.
V blízkosti: lyžařský vlek, koupaliště, Sportovní centrum Nová Paka, Golf & Country club Prosečné a další.

 • lázeňské služby 7.0 km
 • hřiště pro děti 1.0 km
 • úschovna lyží
 • šipky
 • venkovní bazén 1.0 km
 • tenisový kurt 1.0 km
 • stolní tenis
 • kulečník
 • jízda na koni
 • hřiště pro beachvolejbal 1.0 km

Služby pro motoristy

 • parkoviště 3 m

Kongresové a školící služby

V hotelu můžete využít přednáškový salonek vhodný např. pro firemní akce. K dispozici navíc TV a parket pro večerní zábavu.

Wellness služby

Hotel Roubal se sídlem v malebném prostředí v Podkrkonoší je příjemným místem pro relaxaci i aktivní odpočinek. Okolí hotelu nabízí nespočet příležitostí ke sportovnímu vyžití v kombinaci s bohatou zábavou.

Během letního pobytu v Hotelu Roubal můžete navštívit areál koupaliště v Pecce, jehož součástí jsou mimo jiné prostory pro minigolf a stolní tenis či víceúčelové hřiště. V zimním období si vodní hrátky užijete v bazénu Všestary, který disponuje celou řadou vodních atrakcí.

Golfoví nadšenci se mohou vyžít v Golf & Country clubu Prosečné s devíti jamkovým veřejným hřištěm nebo v golfovém areálu Lázní Bělohrad se sportovním areálem i tenisovými kurty. Naleznete zde i minigolfové hřiště, jež se řadí k nejmodernějším u nás.

Chcete-li si skutečně odpočinout a užít klidné a nerušené chvíle, navštivte Sportovní centrum Nová Paka. Relaxujte v sauně a poté poseďte v baru a restauraci po náročném aktivním dni. Ve Sportovním centru Nová Paka naleznete vše, co patří k příjemně strávenému odpočinku.

Jednolůžkový pokoj Jednolůžkový
Dvoulůžkový pokoj 2-lůžkový pokoj
Čtyřlůžkový pokoj Vícelůžkový pokoj
od 26.4.2017
do 28.12.2017
490 Kč
990 Kč
1 960 Kč

 • diskotéka: 500 m
 • houbaření
 • lyžování
 • 50°28'49.296"
 • 15°36'31.763"

Zaslat poptávku

Turistické cíle:

 • Podkrkonoší- hrad Pecka Hrad je hlavním turistickým lákadlem a cílem, který Městečku dominuje. Návštěvníci se zde mohou dovědět zajímavosti o Kryštofu Harantovi, majiteli hradu ze 17. století, a poutavá je i expozice věnovaná historii hradu a Městečka. Za zhlédnutí stojí i expozice věnovaná útrpnému právu (středověká mučírna) a...
 • Pecka - kostel sv. Bartoloměje Dřevěný Kostel sv. Bartoloměje v Pecce je písemně připomínán roku 1384. V roce 1603 byl nahrazen kamenným kostelem. Dnešní barokní podobu dali kostelu kartuziáni, kteří jej v letech 1751-1753, dali vystavět. V kostele se nachází nástropní malby Václava Kramolína a reliéfními výjevy křížové cesty od J. Lederera. U...
 • Pecka - pomník Kryštova Haranta Pomník Kryštova Haranta z Polžic a Bezdružic, bývalého významného majitele hradu Pecka, který se zasloužil o jeho rozšíření, se nachází před budovou základní školy. Pomník jehož autorem je A. Mára byl odhalen v r. 1921 u příležitosti 300 let výročí úmrtí, resp. popravy dne 21.6.1621. Kryštof Harant byl také...
 • Ski areál Pecka Lyžařský areál Pecka se nachází nad Městečkem v dohledu známé hradní zříceniny při silnici ve směru na Dvůr Králové. Délka sjezdovky je 300 metrů, sklon mírný a je tak vhodný pro rodiny s dětmi a začátečníky. Vzhůru lyžaře vozí vlek typu Poma. Umělé osvětlení je v provozu v pátek a sobotu do 21:00. Malé...
 • Pecka Hrad Pecka stojí na návrší nad stejnojmennou obcí, nacházející se na Jičínsku v Královéhradeckém kraji. Hrad Pecka je jednou z nejvýznamnějších památek v Podkrkonoší. Po kamenném mostě ze 17. století návštěvníci přicházejí k hradní bráně. Nad Škopkovským palácem se zdvihají zbytky hlavní věže. V...

Celkové hodnocení HOTEL ROUBAL od ubytovaných zákazníků

Ubytování
60%
Stravování
100%
Přístup personálu
80%
Okolí
100%
Celková spokojenost
0%
0%

Fotografie od ubytovaných klientů

Fotky recenze

HOTEL ROUBAL hodnotil 1 zákazník, 100% tento hotel doporučuje.

typ

Klient Vojtěch C.

30.10.2012

Celkové hodnocení
85%

S ubytováním jsme byli spokojeni a jsme rádi, že jsme mohli tento několikadenní pobyt v hezké oblasti Českého ráje uskutečnit. Domníváme se, že úroveň ubytování v hotelu Roubal odpovídala ceně, kterou jsme zaplatili. Určité nedostatky by se ale našly: 1. Když jsme přijeli kolem 19. hodiny, byly v našem pokoji vypnuty radiátory ústředního topení a vzhledem k venkovnímu chladnému počasí nám bylo v pokoji poměrně zima. Pokoj byl vytopen na příjemnou teplotu až následujícího dne. Kdyby personál hotelu pustil topení půl dne před naším příjezdem, tento problém by nenastal. 2. Signál wifi připojení k internetu byl v našem pokoji velmi slabý, občas se zcela ztrácel. 3. V našem pokoji chyběl televizor, ačkoli byl uveden v nabídce na stránkách Hotely.cz. 4. Přestože je ubytovací část hotelu označována jako nekuřácká, trvale otevřenými dveřmi ze zakouřené hospody v přízemí proniká kouř i na chodby hotelu a večer byl cítit i v pokoji.


Zaslat poptávku

Byli jste v tomto hotelu ubytováni s Hotely.cz? Nepřišel Vám odkaz pro hodnocení? Chcete získat slevový kupón až na 400 Kč? Napište nám na email info@hotely.cz a připojte číslo Vaší objednávky a jméno. Po ověření Vám zašleme odkaz na nový formulář hodnocení.

Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1. Majitelem portálu HOTELY.cz je společnost Avarenta, a.s. se sídlem Škroupova 631, 500 02 Hradec Králové, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Sokolovská 194/205, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 7, 460 01 Liberec

1.3.Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle Objednávky uzavřené mezi Provozovatelem portálu HOTELY.cz a Zákazníkem.

1.4. Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Provozovatelem portálu HOTELY.cz, Majitelem portálu HOTELY.cz a Zákazníkem.

2.2. Tyto Všeobecné obchodní podmínky se použijí vždy, pokud Smlouva nebo jiné písemné ujednání mezi Smluvními stranami neobsahuje úpravu jinou. Jednotlivá ustanovení těchto VOP lze změnit nebo vyloučit ve Smlouvě.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním poptávkového formuláře. Provozovatel portálu HOTELY.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Provozovatelem (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Provozovatel portálu HOTELY.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v poptávce. Poskytovatel před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Poskytovatelem (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u pobytových balíčků a skupinových rezervací je Ubytovacím zařízením nebo provozovatelem portálu HOTELY.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1. Storno podmínky si upravuje Ubytovací zařízení, u garance kreditní kartou je v případě nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Poskytovatele o zrušení rezervace) 24 hodin před příjezdem hosta, není u garance kreditní kartou uplatněn žádný stornopoplatek.

5.2. Zákazník je povinen informovat Poskytovatele o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

5.3. Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení

5.4. Reklamace služeb Poskytovatele je možná písemně elektronicky na emailové adrese rezervace@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese Provozovatele

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Provozovatel i Majitel portálu HOTELY.cz jsou oprávněni v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména se Zákonem č. 101/2000 o ochraně osobních údajů zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které jim pro účely zpracování objednávky poskytl. Zasláním poptávkového formuláře dle bodu 4.1. Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním Obchodních sdělení Majitele portálu Hotely.cz na svou emailovou adresu. Tento souhlas je možné kdykoliv odvolat.

6.2. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník je před zahájením telefonického hovoru na linku +844 468 359 informován pracovníkem Provozovatele portálu HOTELY.cz, že všechny hovory jsou nahrávány. Zákazník souhlasí s nahráváním hovorů z důvodu zkvalitnění služeb a zaznamenání vyjádření jeho souhlasu s podmínkami a potvrzením Objednávky s tím, že tento svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Provozovatele Portálu HOTELY.cz

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky nabývají platnosti a účinnosti dnem 1.2.2015. Smluvní vztahy vzniklé před nabytím účinnosti těchto Všeobecných obchodních podmínek zůstávají v platnosti a řídí se obchodními podmínkami platnými v době jejich vzniku.

7.2. Platné znění těchto Všeobecných obchodních podmínek je k dispozici v sídle Provozovatele portálu HOTELY.cz a je zveřejněno na webových stránkách provozovatele www.hotely.cz.

HOTEL ROUBAL 0 HOTEL ROUBAL 1 HOTEL ROUBAL 2 HOTEL ROUBAL 3 HOTEL ROUBAL 4 HOTEL ROUBAL 5 HOTEL ROUBAL 6 HOTEL ROUBAL 7 HOTEL ROUBAL 8 HOTEL ROUBAL 9 HOTEL ROUBAL 10 HOTEL ROUBAL 11 HOTEL ROUBAL 12

Zaslat poptávku
TOPlist