Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme off-line v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Apartmány U lípy
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Apartmány U lípy
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Apartmány U lípy
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Apartmány U lípy
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Apartmány U lípy
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Apartmány U lípy
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Apartmány U lípy

Apartmány U lípy

* * *
Náměstí 77, Nasavrky
Zobrazit na mapě
100%
super ubytování Všechna hodnocení 1red background circle

Apartmány U lípy nabízí pohodlné zázemí v obci Nasavrky, jenž je umístěno v budově městského úřadu. K ubytování je připraveno celkem šest různých apartmánů se skvělou dostupností centra města. Všechny apartmány mají vlastní sociální zázemí a televizi. Parkovat je možné přímo před domem. Apartmány U lípy nabízí možnost snídaní, které se podávají v Restauraci pod Lipou.

 • typ

  Útulný pokoj, koupelna čistá, dobře vybavená kuchyňka. Vpřízemí restaurace s milou obsluhou, skvělými cenami a dobrým výběrem jídla i pití, včetně poledního menu. Spousta zajímavých míst v blízkém okolí....

  K.
Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky
Dvoulůžkový
620 Kč
+
840 Kč
310 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
Čtyřlůžkový
1 240 Kč
930 Kč
620 Kč
620 Kč
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Platební karty

 • v tomto hotelu nelze platit platební kartou

Služby hotelu

 • nekuřácký hotel
 • tv
 • nastěhovaní na pokoj od : 11:00
 • uvolnění pokoje do : 10:00
 • úschovna jízdních kol a koloběžek
 • kadeřnictví 50 m

Gastronomické služby

 • pivnice 50 m
 • restaurace

Sportovní možnosti

 • tělocvična 300 m
 • hřiště pro děti 100 m
 • tenisový kurt 300 m
 • jízda na koni

Služby pro motoristy

 • parkoviště
Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Apartmány se nachází v obci Nasavrky na Pardubicku.

Nadmořská výška ubytování: 503 m n.m.

Možnosti:

 • houbaření

Koupaliště:

 • Přehrada Křižanovická přehraní nádrž: 2.5 km
 • Koupaliště Slatiňany - plovárna: 7.7 km
 • Horní Bradlo – koupaliště Tesla Vršov: 7.5 km

Souřadnice ubytování pro navigaci:


Turistické cíle:

 • Nasavrky – kostel sv.Jiljí Jednolodní gotický Kostel sv. Jiljí s pětibokým presbytářem a s věží nad průčelím byl postaven koncem 13.století. Kostel se zachoval v původním stavu až do požáru roku 1740, kdy oheň zničil…
 • Naučná stezka Keltská stezka Železnými horami Naučná stezka Keltská stezka Železnými horami, dlouhá 9 km, začíná a končí u zámku v Nasavrkách. Má celkem 12 zastavení, popisujících historii osídlení oblasti Kelty, a vede přírodními rezervacemi…
 • Turistická známka č. 863 - Nasavrky Obec na severovýchodním úpatí Železných hor s renesančním zámečkem, který dnes slouží kulturním účelům.
 • Expozice Po stopách Keltů Expozice Po stopách Keltů se nachází v prvním patře zámku Nasavrky. V celkem 7 místnostech seznamuje s keltskou civilizací - řemesly, bydlením, náboženstvím a dalšími. Součástí expozice je i…
 • Nasavrky Renesanční zámek stojí na návrší na severním konci náměstí v Nasavrkách na Chrudimsku v Pardubickém kraji. Zámek je dvoupatrový objekt na půdorysu písmene T se dvěma polygonálními nárožními baštami…

Celkové hodnocení Apartmány U lípy od ubytovaných zákazníků

Ubytování
100%
Stravování
100%
Přístup personálu
100%
Okolí
100%
Služby
100%
Celková spokojenost
100%
100%

Fotografie od ubytovaných klientů

Apartmány U lípy hodnotil 1 zákazník, % tento hotel doporučuje.

typ

Klient K.

12.9.2018

Celkové hodnocení
100%

Útulný pokoj, koupelna čistá, dobře vybavená kuchyňka. Vpřízemí restaurace s milou obsluhou, skvělými cenami a dobrým výběrem jídla i pití, včetně poledního menu. Spousta zajímavých míst v blízkém okolí.


Byli jste v tomto hotelu ubytováni s Hotely.cz? Nepřišel Vám odkaz pro hodnocení? Chcete získat slevový kupón až na 400 Kč? Napište nám na email info@hotely.cz a připojte číslo Vaší objednávky a jméno. Po ověření Vám zašleme odkaz na nový formulář hodnocení.

Fotografie turistických oblastí od klientů

Nasavrky – kostel sv.Jiljí

typ

K.

12.9.2018

Poutavá komentovaná prohlídka výstavy o keltech a návštěva Země Keltů s doprovodným programem.

Všeobecné obchodní podmínky a Storno podmínky v Apartmánech U lípy
  
 Objednávání pobytů
 1)      Objednat pobyt v Apartmánech U lípy lze sjednat vyplněním a odesláním formuláře na webových stránkách města nebo v provozní době městského úřadu i telefonicky. 
 2)      On-line rezervace je po jejím potvrzení ze strany Ubytovatele závazná. Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis v potvrzení rezervace.  
 
 Ceny a služby 
1)        Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.). Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher). Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu. 
2)        Cenu pobytu může zákazník uhradit při příjezdu do Apartmánů U lípy v hotovosti. 
 3)        V případě skupinových rezervací bude vystavena zálohová faktura. Ubytovatel si vyhrazuje právo vystavit zálohovou fakturu splatnou nejpozději do 14 dnů před uskutečněním pobytu. Záloha činí obvykle, pokud se Ubytovatel a Objednavatel nedohodnou jinak, 50 % z celkové částky objednaného pobytu. 4)        Cenu pobytu může objednatel před příjezdem uhradit převodem na bankovní účet  města Nasavrky. Číslo účtu ČS, a.s. 1141639339/0800. Potvrzení o úhradě pobytu bankovním převodem je nezbytné předložit při příjezdu ubytovateli.   Zrušení pobytu zákazníkem 

Storno podmínky pro individuální pobyty 
1)        Objednatel je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv, nejpozději však 1 den před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu info@nasavrky.cz. 

 Storno podmínky pro skupinové pobyty 
 1)        Objednatel má právo potvrzenou rezervaci zrušit 1 měsíc před datem příjezdu bez stornopoplatků. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu info@nasavrky.cz. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. 
2)        Ubytovatel je oprávněn účtovat storno poplatky u skupin (6 a více osob) v následující výši: §  storno pobytu více jak 30 dnů před datem nástupu – bez poplatku; §  storno pobytu 30 – 5 dnů před datem nástupu – poplatek ve výši 40% zálohy; §  storno pobytu 4 dny – 1 den před datem nástupu – poplatek ve výši 100% zálohy; 
3)        V případě rezervace celé kapacity Apartmánů U lípy (16 osob) Ubytovatel toleruje 12,5% snížení počtu osob ve skupině. Je-li snížení počtu osob ve skupině větší než 12,5%, budou uplatněny výše uvedené storno podmínky. 
4)        V případě zrušení pobytu, u kterého byla již provedena zálohová platba a dle storno podmínek je výše zaplacené zálohy vyšší než samotné storno z celkové částky, Ubytovatel je povinen Objednateli vrátit zpět částku převyšující storno poplatek. 
5)        V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu bez zavinění na straně Ubytovatele nevzniká Ubytovateli povinnost vrátit Objednavateli zaplacenou cenu pobytu ani její poměrnou část. 
6)        Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku. 
  
 Změny služeb 
1)        Nabízené služby v Apartmánech U lípy se mohou v průběhu roku měnit. Objednavatel je povinen řídit se aktuální nabídkou služeb. 
2)        Za nevyčerpané objednané služby a za změny objednaných služeb v průběhu pobytu Ubytovatel neposkytuje žádnou finanční náhradu.  

 Závěrečná ustanovení 
1)          Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru). 
2)          Tyto podmínky jsou platné a účinné ode dne 1. února 2018. 
3)          Právní vztahy mezi Objednatelem a Ubytovatelem se řídí ustanovením těchto obchodních a storno podmínek. 
 4)          Předané osobní údaje o Objednavateli uvedené v objednávce pobytu použije Ubytovatel pouze pro uzavíraný smluvní vztah mezi Ubytovatelem a Objednatelem. 
5)          Storno poplatky se vztahují pouze na potvrzené písemné objednávky (e-mail, dopis). 
6)          Zrušení objednávky pobytu lze provést ze strany Ubytovatele i Objednatele pouze písemně (e-mail, dopis).   

V Nasavrkách dne 1. 2. 2018. 
Za ubytovatele (Město Nasavrky, Náměstí 77, 538 25 Nasavrky, IČ: 00270580, DIČ: CZ 270580) Regina Losenická
Apartmány U lípy 0 Apartmány U lípy 1 Apartmány U lípy 2 Apartmány U lípy 3 Apartmány U lípy 4 Apartmány U lípy 5 Apartmány U lípy 6
TOPlist