Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme

Penzion Zelený Háj

* * *
Lhota 107, Merklín
Zobrazit na mapě
-%

Penzion Zelený Háj, který naleznete v plzeňské vsi Merklín, kde pro vás připravil útulné místo pro příjemnou dovolenou. Ubytovací kapacitu tvoří dvoulůžkové pokoje, apartmány a podkrovní apartmány. V létě jsou navíc k dispozici i venkovní chatky a o víkendu je otevřená i místní hospůdka, kde si můžete v pohodě posedět u piva a limonády, a k tomu si ještě pochutnat na pizze. Penzion Zelený Háj nabízí také možnost zajištění stravování pro větší skupiny, a to formou snídaní, obědů i večeří.

Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
900 Kč
600 Kč
Apartmán
Apartmán
2 800 Kč
2 600 Kč
2 400 Kč
2 400 Kč
2 400 Kč
2 400 Kč
Apartmán
Podkrovní apartmán
5 400 Kč
5 100 Kč
4 800 Kč
4 500 Kč
4 200 Kč
3 900 Kč
3 600 Kč
3 300 Kč
3 000 Kč
2 700 Kč
2 400 Kč
2 400 Kč
2 400 Kč
2 400 Kč
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Popis pokojů

Dvojlůžkové pokoje
Vybavení: manželská postel nebo dvě samostatné postele, stůl a židle, koupelna a WC na pokoji, možnost využívat plně vybavnou kuchyňku, LCD televize, WIFI připojení zdarma. Trojlůžkový pokoj
Vybavení: samostatná postel, rozkládací pohovka (dvojlůžko), stůl a tři židle,TV, vlastní koupelna a WC na chodbě, možnost využívat plně vybavnou kuchyňku přímo vedle pokoje, LCD televize, WIFI připojení zdarma. Apartmán (6 osob)
Vybavení: manželská postel, dvě samostatné postele, rozkládací pohovka (dvojlůžko), sociální zařízení, kompletně vybavená kuchyňka (lednice, elektrický vařič, rychlovarná konvice, sada nádobí), LCD televize, WiFi připojení zdarma. Apartmán podkrovní (až 14 osob)
Apartmán vhodný i pro dvě rodiny nebo skupinu přátel, dvě rozkládací pohovky (dvojlůžka), dvě samostatné postele, v podkroví osm samostaných postelí, sociální zařízení, kompletně vybavená kuchyňka (lednice, elektrický vařič, rychlovarná konvice, sada nádobí), LCD televize, WIFI připojení zdarma
Vstup na terasu. Chatka malá
Vybavení: dvě nebo tři postele, stůl a dvě židle, pánská a dámská koupelna a WC v hlavní budově (cca 80m), možnost využití společné kuchyňky v hlavní budově, která je vybavena kompletním nádobím na vaření, sadou talířů, hrnečků a příborů, elektrickým vaříčem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a lednicí. Chatka velká
Vybavení: čtyři postele v podkroví, dvě postele v přízemí, lodžie, stůl a židle, lednička s mrazáčkem, rychlovarná konvice, koupelna a WC v chatě.

Platební karty

 • VISAVISA
 • EuroCard/MasterCardEuroCard/MasterCard
 • MaestroMaestro
 • Visa ElectronVisa Electron

Služby hotelu

 • nekuřácký hotel
 • tv
 • nastěhovaní na pokoj od : 15:00
 • uvolnění pokoje do : 10:00
 • služba praní prádla

Gastronomické služby

 • pizzerie
 • restaurace 5.0 km

Doplňkové služby

 • domácí mazlíčci

Sportovní možnosti

 • hřiště pro děti
 • možnost rybolovu

Služby pro motoristy

 • parkoviště

Kongresové a školící služby

 • konferenční a společenská místnost

Popis okolí

Děti mohou využít houpačky, míče a házecí hry. Všichni hosté pak i trampolínu s nosností do 150kg. V letních měsících možnost koupání na koupališti v obci Ptenín - 5 km. Od poloviny léta do prvních mrazů jsou okolní lesy plné hub. Můžeme zajistit povelení na chyť-a-pusť na soukromém rybníku jen 200m od areálu.    

Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Penzion je umístěn v obci Merklín.

Nadmořská výška ubytování: 466 m n.m.

Možnosti:

 • houbaření

Souřadnice ubytování pro navigaci:


Turistické cíle:

 • Čermná - vyhlídková věž Dřevěná vyhlídková věž v blízkosti obce Čermná na Domažlicku, jižně od Staňkova. Jako orientační bod lze využít nedaleký stožár společnosti Vodafon. Vede k ní panelová cesta. Je celoročně volně…
 • Lacembok (Hrádek) Pozůstatky hradu Lacembok, zvaného také Hrádek, leží v romantické poloze nad Srbickým potokem nedaleko Staňkova na Domažlicku v Plzeňském kraji. Dochovaly se valy, příkopy, ve skále vytesaná nádrž a zbytky hradního zdiva. Hradní zříceniny jsou volně přístupné. Historie Hrad vznikl zřejmě koncem 13. století, za...
 • Turistická známka č. 950 - Holýšov Průmslové město jihozápadně od Plzně, za II.sv.války jedno z center německého zbrojního průmyslu, místo pracovních táborů, leteckého bombardování a osvobozovacích bojů.
 • Turistická známka č. 1382 - Ptenín Tvrz přestavěná v první polovině 18. století na barokní zámek hrabětem Ferdinandem Morzinem, majitelem Dolní Lukavice.
 • Turistická známka č. 1266 - Staňkov Staňkov se rozkládá v údolí Radbuzy při hlavní silnici z Plzně do Domažlic. První písemná zmínka je z roku 1233.

Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Kolbenova 882/5A, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 7, 460 01 Liberec, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních.

1.3. Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle objednávky zprostředkované Provozovatelem.

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Portálem Hotely.cz, Zákazníkem a Ubytovacím zařízením při realizaci zprostředkování rezervace ubytování, nabízeném Ubytovacím zařízením na internetových stránkách Portálu Hotely.cz.

2.2. Smluvní vztah mezi Portálem Hotely.cz a Zákazníkem se vedle těchto VOP řídí Obchodními podmínkami každého jednotlivého Ubytovacího zařízení (dále jen "OP"), jenž jsou uvedeny v patičce rezervačního formuláře každého konkrétního Ubytovacího zařízení. Tyto VOP se použijí vždy, pokud OP neobsahují úpravu jinou.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním formuláře. Portál Hotely.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Portál Hotely.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v objednávce. Portál Hotely.cz před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u skupinových rezervací nebo pobytových balíčků je Ubytovacím zařízením nebo Portálem Hotely.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

4.4. Zprostředkování komunikace

Ubytovací zařízení tímto souhlasí se zprostředkováním komunikace Portálem Hotely.cz (včetně jakéhokoli zpracování, ukládání, příjmu, přístupu k, nahlížení do a monitoringu komunikace Portálem Hotely.cz) a prohlašuje, že důkladně informuje své zaměstnance, zástupce a dalších osoby (a v souladu s platnými zákony od nich k tomu má souhlas) o využívání služby Zprostředkování komunikace, která je mu poskytována nebo je poskytována jeho jménem. Ubytovací zařízení souhlasí s tím, že nebude používat službu zprostředkování komunikace k odeslání nevyžádaných obchodních sdělení. Ubytovací zařízení plně odškodní Portál Hotely.cz za jakékoli nároky třetích stran nebo pokuty, vyplývající z nezákonného nebo neoprávněného používání služby zprostředkování komunikace pro vlastní účely Ubytovacího zařízení.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1 Storno podmínky určuje Ubytovací zařízení v OP. V případě, že Ubytovací zařízení nemá definované vlastní storno podmínky, je u garance platební kartou při nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Portálu Hotel.cz o zrušení rezervace) 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není u garance platební kartou uplatněn žádný storno poplatek.

Zákazník je povinen informovat Portál Hotely.cz o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení.

Reklamace služeb Portálu Hotely.cz je možná písemně elektronicky na emailové adrese info@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese HOTEL.CZ a.s., Řeznická 7, 460 01 Liberec.

6. Osobní údaje

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Portál Hotely.cz je oprávněn v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které mu pro účely zprostředkování objednávky poskytl (dále jen "Osobní údaje"). Portál Hotely.cz je správcem všech Osobních údaj, které zpracovává. Osobní údaje nebudou postoupeny žádné třetí straně kromě Ubytovacího zařízení a společností majetkově spjatých s Portálem Hotely.cz. Ubytovací zařízení se stává správcem osobních údajů poté, co je přímo nebo nepřímo obdrží prostřednictvím technického zpracovatele. Zpracování Osobních údajů pro Portál Hotely.cz provádí zpracovatelé, kteří jsou vázáni zpracovatelskou smlouvou. Každá ze stran je povinna poskytnout odpovídající ochranu Osobních údajů, aby bylo zabráněno jejich ztrátě, neoprávněnému přístupu, použití, vymazání a zveřejnění, a podle platných zákonů zpracovávat Osobní údaje způsobem, který zajišťuje odpovídající zachování důvěrnosti a bezpečnost Osobních údajů. Údaje získávané dle zákona budou zpracovávány po dobu uloženou zákonem, ostatní údaje maximálně po dobu 5 let od poslední objednávky Zákazníka. Osobní údaje jsou zpracovávány za účelem správného poskytnutí objednané služby a za účelem přesnějšího nabízení vhodných doplňujících služeb. Nesouhlas se zpracováním Osobních údajů může Zákazník vyjádřit na emailové adrese info@hotely.cz.

6.2. Prohlášení o souborech cookie

Portál Hotely.cz používá soubory cookie, které jsou popsány v samostatném dokumentu Zásady používání souboru cookie https://www.hotely.cz/page/view/cookie/.

6.3. Zasílání obchodních sdělení

Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním obchodních sdělení na svou emailovou adresu samotným odesláním objednávkového formuláře na stránkách Portálu Hotely.cz. Tento souhlas má Zákazník možnost kdykoliv zrušit na stránce https://www.hotely.cz/mailq/logout/"email Zákazníka" a v každém jednotlivém obchodním sdělení.

6.4. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník souhlasí s tím, že všechny telefonní hovory jsou nahrávány z důvodu zkvalitňování služeb a pro zaznamenání souhlasu Zákazníka s VOP, OP a potvrzením objednávky. Svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří Zákazník tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Portálu Hotely.cz.

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto VOP nabývají platnosti a účinnosti dnem 25.5. 2018.

Platné znění těchto VOP je k dispozici v sídle provozovatele i majitele Portálu Hotely.cz a je zveřejněno na webových stránkách www.hotely.cz.

Penzion Zelený Háj 0 Penzion Zelený Háj 1 Penzion Zelený Háj 2 Penzion Zelený Háj 3 Penzion Zelený Háj 4 Penzion Zelený Háj 5 Penzion Zelený Háj 6 Penzion Zelený Háj 7 Penzion Zelený Háj 8 Penzion Zelený Háj 9 Penzion Zelený Háj 10 Penzion Zelený Háj 11 Penzion Zelený Háj 12 Penzion Zelený Háj 13 Penzion Zelený Háj 14 Penzion Zelený Háj 15 Penzion Zelený Háj 16 Penzion Zelený Háj 17 Penzion Zelený Háj 18 Penzion Zelený Háj 19 Penzion Zelený Háj 20 Penzion Zelený Háj 21
TOPlist