Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Ubytování Žďár nad Sázavou - hotely, penziony

Zvolenému filtru nevyhovuje žádné ubytovací zařízení. Prosím, upravte svůj požadavek, např. zvolte jinou úroveň ubytování, cenu, zařízení pokoje, služby apod.
Výpis hotelů

Žďár nad Sázavou

V malebné krajině Žďárských vrchů leží krásné město Žďár nad Sázavou, které v sobě schraňuje kulturní památku UNESCO, poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře. Ubytování ve Žďáru nad Sázavou si rezervujte v hotelu, penzionu nebo apartmánu dle Vašeho výběru. Levné ubytování poskytne Hotel Talský Mlýn, Žďár nad Sázavou je rodištěm řady osobností kupříkladu barokního architekta Jana Blažeje Santini-Aichela či Martiny Sáblíkové, mistryně světa a světové rekordmanky v rychlobruslení. Žďár nad Sázavou nabízí mnoho zajímavých zážitků, přijeďte je prožít.

Více o městě Žďár nad Sázavou

Máte-li během své dovolené naplánovanou návštěvu Vysočiny, pak byste neměli vynechat ubytování ve městě Žďár nad Sázavou. Zdejší hotely vám zajistí ubytování a navrhnou možnosti návštěvy kulturních a historických památek ve Žďáru nad Sázavou. V historickém centru města Žďár nad Sázavou je vám k dispozici ubytování v Hotelu Jehla, které naleznete v blízkosti řeky Sázavy a můžete si tak prohlédnout Muzeum knihy v areálu zámku. Z hotelů či penzionů se můžete vydat na obhlídku památek UNESCO, jež spadají do města Žďár nad Sázavou. K těmto významným UNESCO památkám bezesporu ve Žďáru nad Sázavou patří kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře. Nechte si v hotelu nebo penzionu poradit, jak se ke kostelu dostat, abyste tak umocnili dojem z vašeho pobytu ve Žďáru nad Sázavou. Kromě ubytování v Hotelu Tálský mlýn vám ubytování ve Žďáru nad Sázavou nabízí i Hotel Hajčman.

TOPlist