Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme off-line v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Ubytování Praha-východ - hotely, penziony

Zvolenému filtru nevyhovuje žádné ubytovací zařízení. Prosím, upravte svůj požadavek, např. zvolte jinou úroveň ubytování, cenu, zařízení pokoje, služby apod.
Výpis hotelů

Praha-východ

Okres Praha-východ se rozprostírá ve Středočeském kraji a obepíná Prahu z východu. Čítá na 110 obcí, mezi nimiž nechybí 8 měst. Těmi nejznámějšími jsou souměstí Brandýs nad Labem-Stará Boleslav nebo Říčany. Pražané se rádi rekreují poblíž Prahy a malebné prostředí Prahy-východ – Polabské nížiny plné lesů, luk, zámků či hradů je pro ubytování nedaleko Prahy jako stvořené. Dovolenou v Polabské nížině, kde hlavní roli hraje sport a relaxace, nabízí ubytování Oáza Říčany, kde si na své přijdou milovníci relaxačních aktivit, tenisu či cyklistiky po Polabské nížině.

Více o obci Praha-východ

Kvalitní ubytování u Prahy na vysoké úrovni nabízí Říční lázně Jizerka v obci Nový Vestec, pouhých 30 minut od centra Prahy, který je oblíbeným místem pro uspořádání kongresů, společenských setkání i svateb. Nejen obyvatelé Prahy si mohou udělat výlet na zříceninu gotického hradu Jenštejn a zámku či historických památek v souměstí Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Jako kvalitní ubytování poslouží například čtyřhvězdičkový Penzion Paganini. Okres Praha-východ vás vítá!

TOPlist