Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Ubytování Praha 9 - hotely, penziony

Zvolenému filtru nevyhovuje žádné ubytovací zařízení. Prosím, upravte svůj požadavek, např. zvolte jinou úroveň ubytování, cenu, zařízení pokoje, služby apod.
Výpis hotelů

Praha 9

Do městské části Praha 9 patří části Prahy jako jsou Vysočany, Prosek, Hrdlořezy nebo Hloubětín. Kousek od nové stanice metra Střížkov a zároveň pár kroků od Parku Přátelství je pěkné a oblíbené ubytování v Hotelu Střížkov, kde oceníte funkčnost a čistotu hotelu. Jste milovník adrenalinových sportů nebo chcete vyzkoušet hranice svých sil a odvahy? Pak navštivte Bobovou dráhu Prosek nebo Lanové centrum PROUD na Praze 9. Na Prahu 9 nejspíše vyrazíte také nakupovat do některého ze zdejších velkých obchodních center. Příjemně unaveni se nechte ubytovat v Hotelu Relax Inn, který je situován v blízkosti O2 Arény. Navštívit můžete také divadlo Gong či některou ze zdejších pamětihodností - zámek Koloděje, kostel sv. Václava nebo kostel sv. Remigia.

Více o městské části Praha 9

Praha 9 nabízí ubytování v hotelech a penzionech všem klientům, kteří se v Praze chystají do O2 Areny v Libni na sportovní zápas či koncert. Ubytování v blízkosti metra Českomoravská nabízí Hotel Pivovar nebo Clarion Congress Hotel Prague. Praha 9 má ideální polohu díky vlakovému nádraží Praha – Libeň, Praha – Vysočany a dostupnosti stanice metra, proto vám jsme schopni snadno ubytování zajistit. Během svého ubytování v pražské městské části 9 můžete navštívit zámek Koloděje. Ubytování vám rádi zajistíme i v hotelech a penzionech, které se nacházejí v okolí Chvalského zámku či zámku Ctěnice. Praha 9 se stává oblíbenou lokalitou, kde hledají klienti ubytování v hotelu nebo penzionu a odpočinout si od městského ruchu centra Prahy.

TOPlist