Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Ubytování Praha 7 - hotely, penziony

Zvolenému filtru nevyhovuje žádné ubytovací zařízení. Prosím, upravte svůj požadavek, např. zvolte jinou úroveň ubytování, cenu, zařízení pokoje, služby apod.
Výpis hotelů

Praha 7

Pod Prahu 7 spadají Holešovice, část Bubenče, Libně a Tróji. Zdejší pražské hotely nabízejí příjemné ubytování s kvalitními hotelovými službami. Náš hotelový portál vám pomůže vybrat vhodné ubytování. Zajímavým cílem Prahy je městská část Trója, kde naleznete ZOO Praha, Botanickou zahradu nebo barokní zámek Trója. O ubytovací zařízení v okolí Tróji není nouze. V těsné blízkosti jsou luxusní hotely pro náročné návštěvníky, vyžadující nadstandardní ubytování. V širším okruhu naleznete stylová ubytování v Praze 7 s příjemným hotelovým personálem. Nachází se zde i architektonické skvosty Prahy, jakým je Průmyslový palác či unikátní Křižíkova fontána přinášející nezapomenutelné zážitky. V Praze – Holešovice nabízíme ubytování v Hotelu Olga. Hotel je situován v blízkosti výstaviště, fotbalového stadionu Sparta Praha, T-Mobile arény a parku Stromovka. Pražský Hotel Olga je hotel se stylovým rodinným ubytováním. Hotel Expo v Praze je díky své poloze, v blízkosti pražského Výstaviště, vhodný k ubytování.

Více o městské části Praha 7

Čtyřhvězdičkové ubytování poskytuje hotel Parkhotel Praha. Hotel je situován v blízkosti největšího pražského parku „Stromovka“. Park je z jedné strany lemován spousty ubytovacími zařízeními. Ubytovat se můžete v rodinném penzionu nebo komfortním hotelu. V pozdních hodinách můžete vyrazit z hotelu, kde budete ubytováni, do clubu Mecca v Praze. Oblíbený taneční a hudební klub s kavárnou i restaurací. Za kulturou vyražte do improvizovaného pražského Laurychova divadla. Skvosty Prahy oceníte ve vyhlídkovém letu horkovzdušným balónem v Praze – Holešovice.

TOPlist