Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme off-line v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Ubytování Praha 6 - hotely, penziony

Zvolenému filtru nevyhovuje žádné ubytovací zařízení. Prosím, upravte svůj požadavek, např. zvolte jinou úroveň ubytování, cenu, zařízení pokoje, služby apod.
Výpis hotelů

Praha 6

Na Praze 6 se nachází bohaté archeologické naleziště a s ním velmi navštěvované nejstarší pražské slovanské hradiště Šárka. Nabízíme hotely k ubytování v blízkosti přírodních památek Prahy. Praha 6 zahrnuje Ruzyni, Dejvice, Vokovice nebo část Hradčan. Jste na cestách a hledáte k ubytování vhodný hotel nebo penzion v Praze, nedaleko pražského letiště Ruzyně? Ideální hotely a penziony k ubytování najdete v pražské části Dejvice. Námi nabízené pražské hotely poskytující ubytování vědí, jak zajistit vysoký standard během ubytování. Pokud chcete bydlet přímo v sousedství letiště, ubytujte se v hotelu Holiday Inn Prague Airport. Jestliže hledáte levnější ubytování poblíž letiště, můžeme doporučit Pension Paldus, který zajišťuje doplňkovou službu odvozu na letiště. Oblíbeným hotelem pro cestovatele je i Hotel Krystal

Více o městské části Praha 6

Příjemné romantické ubytování v hotelových pokojích zámeckého stylu nabídne ubytovací zařízení Hotel Hormeda, které je cenově přijatelné a příjemné ubytování v Praze. Hotel je situován jen několik minut chůze od Pražského hradu. Hotelová restaurace Hotelu Hormeda v Praze láká vyhlášenými brynzovými halušky nebo tatarským biftekem. Hotel leží v blízkosti pražské části Břevnov. Zde také stojí nejstarší mužský klášter. Za návštěvu v Praze stojí rozsáhlý park Šárka nebo letohrádek Hvězda. V blízkosti letohrádku vám nabízíme ubytování ve Ville St. Tropez. Ubytování se vyznačuje netradiční provensálskou atmosférou. Hotel Villa St. Tropez se hodí pro ubytování v Praze těm, kteří cestují na letiště Ruzyně a zároveň těm, kteří chtějí být ubytováni blízko pražské přírody. Vědomosti si můžete rozšířit v Ekotechnickém muzeu a pobavíte se v Dejvickém divadle či divadle Semafor.

TOPlist