Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme off-line v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Ubytování Praha 5 - hotely, penziony

Zvolenému filtru nevyhovuje žádné ubytovací zařízení. Prosím, upravte svůj požadavek, např. zvolte jinou úroveň ubytování, cenu, zařízení pokoje, služby apod.
Výpis hotelů

Praha 5

Praha 5 je situována na levém břehu Vltavy a zahrnuje například Smíchov, Motol, Hlubočepy, Jinonice a Malou Stranu. Klidné ubytování v místních hotelech najdete v Praze 5 – Motol, kde naleznete louky a rybníky. Část Prahy 5 – Smíchov nabízí velké množství hotelů a penzionů k ubytování. Ubytovat se v Praze 5 můžete v řadě hotelů a penzionů s rodinnou atmosférou i luxusním ubytování. Na Praze 5 - Smíchov byl založen roku 1868 pivovar Staropramen, který vyrábí oblíbené pivo dodnes. Velmi významným místem Prahy 5 - Smíchov je Anděl. Ubytovat se v Praze 5 - Anděl můžete v moderním hotelu postaveném v klasicistním stylu jménem Hotel Anděl. Nabídne vám ubytování ve stylovém hotelu s moderně vybavenými hotelovými pokoji. Potěší vás i návštěva hotelového kadeřníka nebo jiné hotelové služby.

Více o městské části Praha 5

V dnešní době se však stala pražská část Smíchov ubytovací, zábavnou a nákupní zónou, na jejíž projití je potřeba spousta času. Proto se ubytujte v hotelu Holečkova Apartmens. Opakem pražského Smíchova je Malá Strana kde nalezneme historickou architekutu Prahy 5, a proto i menší množství hotelů k ubytování. Ubytování v městské části Prahy 5 naleznete v blízkosti pražského nádraží Smíchov. Ubytovat se zde můžete v Akcent hotelu nebo v AKÁT pensionu a hostelu, které jsou nádraží v Praze nejblíže.V okolí kulturních památek naleznete ubytování v Praze 5 v několika hotelech i penzionech v různých cenových kategorií. Překrásný barokní kostel svatého Mikuláše najdete právě na Malostranském náměstí, s klidnějšími hotely poskytující ubytování. Romantiku můžete prožít cestou na Petřín. Ubytujte se třeba v Hotelu Herrmes. Malostranské povídky od Nerudy si můžete pročítat třeba cestou na Pražský hrad a ponořit se tak do dávných dob Prahy. Pražské hotely, penziony i apartmány poskytující ubytování jsou díky své poloze vhodné k pořádání výletů nejen do historického centra Prahy, ale i mimo matičku Prahu.

TOPlist