Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme off-line v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Ubytování Praha 4 - hotely, penziony

Zvolenému filtru nevyhovuje žádné ubytovací zařízení. Prosím, upravte svůj požadavek, např. zvolte jinou úroveň ubytování, cenu, zařízení pokoje, služby apod.
Výpis hotelů

Praha 4

V Praze o ubytování není nouze. Výjimkou není ani ubytování v Praze 4. Ubytovacích zařízení je zde hned několik. Nabízené ubytovací zařízení najdete v databázi hotelů a penzionů na HOTELY.cz - ubytování v luxusních hotelech, ale i levné ubytování. Vybrat si můžete jak z penzionů, hotelů, tak i apartmánů. Pod Prahu 4 spadají Michle, Nusle, Braník, Podolí,… Praha 4 disponuje svými kubistickými domy a památkami českého kubismu. Moderní, luxusní ubytování v Praze 4 s výhledem na Prahu, vám bude poskytnuto v Top Hotelu Praha.

Více o městské části Praha 4

V Praze 4 navštivte představení Divadla Na Jezerce, což je společnost Jana Hrušinského, v jeho blízkosti je několik hotelů, penzionů i apartmánů poskytující ubytování. Za zmínku stojí i Branický pivovar v pražské části Braník. V Praze – Braníku doporučujeme ubytování v Hotel Braník. Z místních hotelů Prahy 4 je dobrá dostupnost na hrad Konopiště a Český Šternberk. Oblíbenou návštěvním místem je i Barrandovský most či Chodovská vodní tvrz, ležící v okolí několika hotelů. Zdejší hotely nenabízejí pouze ubytování, ale i prostory pro různá setkání nebo konference.

TOPlist