Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme off-line v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Ubytování Praha 3 - hotely, penziony

Zvolenému filtru nevyhovuje žádné ubytovací zařízení. Prosím, upravte svůj požadavek, např. zvolte jinou úroveň ubytování, cenu, zařízení pokoje, služby apod.
Výpis hotelů

Praha 3

Pod Prahu 3 spadají Vysočany, Žižkov, Strašnice a částečně Vinohrady. Ubytování na Žižkově v Praze 3, kde pobýval třeba i Karel Havlíček Borovský nebo Franz Kafka, zajistí Hotel Seifert. Ubytujte se v Hotelu Kafka na Praze 3 a budete se těšit z pohodlného ubytování s mnoha sportovními a společenskými příležitostmi jen pár kroků od hotelu. Žižkovu dominuje kostel sv. Prokopa. V jeho okolí vám několik hotelů poskytne ubytování. Prahu 3 Žižkov zdobí i divadlo Járy Cimrmana, v jehož blízkosti se ubytujete v hotelu Aparthotel Amadeus. Rádi byste na Prahu shlíželi z výšky 93 metrů? Vydejte se na Žižkovský televizní vysílač na Praze 3, který je nespornou dominantou pražské městské části 3, kde naleznete ubytování dle vašich požadavků za příznivé ceny. Opravdu levné ubytování v Praze 3 nabízí Pension 15 nacházející se v blízkosti nákladového nádraží Žižkov. V Praze 3 na Žižkově vás také čeká jedna z největších jezdeckých soch, bronzová jezdecká socha Jana Žižky z Trocnova, Divadlo Ponec, divadlo tance a pohybového divadla, ze kterého vysílá svou talkshow Jan Kraus, proslulý palác Akropole a mnoho dalších zážitků.

Více o městské části Praha 3

Praha 3 je nejen historickou částí, ale také kulturní, protože při svém soukromém i pracovním pobytu můžete navštívit Divadlo Ponec, hudební festival Pražský podzim či kino Aero. V okolí národního památníku Vítkov využijte ubytování v tříhvězdičkovém hotelu U Tří korunek nebo čtyřhvězdičkovém Hotelu Vítkov. Díky široké a stále kvalitnější nabídce ubytovacích zařízení, mezi něž se dá zařadit Hotel Ehrlich i Hotel Carlton budete tuto pražskou lokalitu jistě vyhledávat pro vaše budoucí ubytování.

TOPlist