Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Ubytování Praha 2 - hotely, penziony

Zvolenému filtru nevyhovuje žádné ubytovací zařízení. Prosím, upravte svůj požadavek, např. zvolte jinou úroveň ubytování, cenu, zařízení pokoje, služby apod.
Výpis hotelů

Praha 2

Pod Prahu 2 spadá Nové Město, Vyšehrad, Nusle a Vinohrady. Ubytování v Praze 2 najdete v několika atraktivních hotelech či penzionech. K ubytování nabízíme rozmanitou škálu hotelů s rozdílnou úrovní ubytovacích služeb. Třeba luxusní hotel Apartments Vyšehrad, přímo pod vyšehradskými hradbami nebo oblíbený hotel v klidnějším místě – Residence San Marco Trevi. Okolí Karlova náměstí v Praze 2 je obklopeno nejen hotely, penziony, ale i divadly, galeriemi a historickými památkami. Na Nové Město můžete vyrazit z hotelu Residence V Tůních 14, kde na Václavském náměstí navštivte Národní muzeum. K Tančícímu domu, moderní dominantě Prahy 2, to budete mít přes ulici, pokud se ubytujete v Hotelu Merlin, kde nabízejí kvalitní a pohodlné ubytování. Zapomenout bychom neměli na Vyšehrad, opředený řadou pověstí. Přímo pod ním poskytujeme ubytování ve stejnojmeném hotelu. Praha je dějištěm řady kulturních a společenských akcí. V létě si nenechte ujít multižánrový nejnavštěvovanější festival United Island Praha nebo představení v oblíbeném Vinohradském divadle. V jeho okolí najdete hotel k ubytování snadno.

Více o městské části Praha 2

Historická část Prahy 2 přímo nabádá cestovatele k ubytování v některém z hotelů této části a k nahlédnutí do letních zahrádek restaraucí či hotelů. Okouzlující pohledy na Prahu se naskýtají ve večerních hodinách. Spoustu ubytovacích zařízení je umístěno na Novém Městě a Vinohradech, kde je k ubytování k dispozici hned několik hotelů a penzionů.

TOPlist