Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Ubytování Praha 1 - hotely, penziony (5 km)

Zvolenému filtru nevyhovuje žádné ubytovací zařízení. Prosím, upravte svůj požadavek, např. zvolte jinou úroveň ubytování, cenu, zařízení pokoje, služby apod.
Výpis hotelů

Praha 1

Praha 1 skýtá známé hotely, penziony, významné pražské památky a kulturní instituce nejzvučnějších jmen. O ubytování tu není nouze. K ubytování v Praze 1 je k dispozici několik hotelů a penzionů. Do Prahy 1 spadají částečně Hradčany, Josefov, Malá Strana či Staré Město. Zdejší penziony, hotely i apartmány vás osloví hlavně ubytovací profesionalitou. V Hradčanech určitě navštivte Pražský hrad. V okolí Pražského hradu naleznete k ubytování útulné hotely a penziony s uchvatnými výhledy na Hrad. Přímo pod ním najdete ubytování v Hotelu Constans. Z Hradčan to máte kousek na Malou Stranu. Tady stojí za návštěvu Petřín, jedna z dominant Prahy 1. Luxusní ubytování v Praze 1 na Malé Straně vám poskytnou v hotelu Appia Residences. Hotel vás okouzlí svojí unikátní polohou v srdci Prahy, ale i svými prvotřídními ubytovacími službami. Odtud směrem ke Starému Městu doporučujeme navštívit jednu z pých Prahy, Staroměstský orloj. V jeho blízkosti si můžete k ubytování vybrat hotel Černý Slon. Součástí Prahy 1 na Starém Městě je židovské čtvrť Josefov se Starým židovským hřbitovem. Jedním z nejžádanějších hotelů k ubytování je Ubytování Rio.

Více o městské části Praha 1

Ubytování na Praze 1, v samotném centru stověžaté Prahy, nabízí nepřeberné množství ubytovacích zařízení. Ubytování si můžete dopřát v luxusních hotelech, ale i ve stylových menších hotelech či penzionech rodinného typu. Máte-li namířeno za kulturou do Národního divadla, jsou vám v jeho okolí k dispozici i apartmány.

TOPlist