Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Ubytování Písek - hotely, penziony

Zvolenému filtru nevyhovuje žádné ubytovací zařízení. Prosím, upravte svůj požadavek, např. zvolte jinou úroveň ubytování, cenu, zařízení pokoje, služby apod.
Výpis hotelů

Písek

V okresním městě Písku na festivalových představeních jako je Šrámkův Písek nebo Festival nad řekou Písek, shlédnete bohatý kulturní program. Pokud chcete být ubytováni blízko centra Písku, pak si rezervujte pokoj v hotelu Villa Conti Písek. Využijte široké nabídky kulturních akcí v Písku, která uspokojí každého návštěvníka.

Více o městě Písek

Do Jižních Čech přijeďte a ubytujte se v Písku, jehož historickým centrem protéká řeka Otava. Ubytování vám v Písku poskytne Hotel OtavArena, který je vhodný nejen pro turisty, ale také pro pořádání firemních školení. Hledáte-li v Písku hotel v klidnější lokalitě s přírodou v blízkém okolí, pak byste měli využít nabídky Chaty Živec. Z památek, které budete v průběhu svého ubytování obdivovat, stojí za zmínku písecký hrad, Prácheňské muzeum, ale i kamenný most. Pokud využijete ubytování v Písku během letních měsíců, naskytne se vám příležitost navštívit divadelní festival Šrámkův Písek a Zvíkovské divadelní léto. Z místa pobytu v některém z nabízených hotelů se zajeďte podívat do Zemského hřebčince Písek.

TOPlist