Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme

Ubytování Most - hotely, penziony

Zvolenému filtru nevyhovuje žádné ubytovací zařízení. Prosím, upravte svůj požadavek, např. zvolte jinou úroveň ubytování, cenu, zařízení pokoje, služby apod.
Výpis hotelů

Most

Most je typický svou moderní architekturou, ve které je pouze několik prvků, které spadají do historické části města. Na řece Bílině v jednom z největších Severočeských měst Mostě, budete vzpomínat na příjemné ubytování v Hotelu Cascade. Hotel je situován v historickém centru města Most, proto budete mít výhodnou polohu pro vaše objevování města..

Více o městě Most

Ubytování v centru Mostu vám nabízí Hotel Nautico, odkud si snadno zajdete na prohlídku Oblastního muzea, Galerie výtvarného umění nebo v rámci ubytování můžete navštívit Městské divadlo. Hotely a penziony v Mostě vám umožní prohlídku historické památky a zároveň dominanty Mostu, kterou je hrad Hněvín. Dovolenou a ubytování prožité v mosteckých hotelech si obohaťte o využití místního Aquadromu nebo mostecké hvězdárny. Hotelový personál vám doporučí, které přírodní zajímavosti nebo památky v okolí Mostu je možné navštívit.

TOPlist