Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme off-line v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Ubytování Mikulov - hotely, penziony

Zvolenému filtru nevyhovuje žádné ubytovací zařízení. Prosím, upravte svůj požadavek, např. zvolte jinou úroveň ubytování, cenu, zařízení pokoje, služby apod.
Výpis hotelů

Mikulov

Vinařské centrum Mikulov vás rádo přivítá na zářijovém Pálavském vinobraní, ale také na Mezinárodním kytarovém festivalu a na jiných kulturních akcích. Rezervujte si proto ubytování v hotelu, penzionu nebo apartmánu co nejdříve, hotely v Mikulově bývají brzy obsazené. Hotel Bonsai Mikulov nabízí kromě pohodlného ubytování i možnost bohatého sportovního vyžití. Samotné město Mikulov vás zaujme Židovskou čtvrtí, jedním z nejvýznamnějších židovských hřbitovů v Čechách, jeskyní Na Turoldu nebo zámkem Mikulov.

Více o městě Mikulov

Pokud se vydáte na Jižní Moravu, Mikulov jistě stojí za návštěvu, a to nejen díky mnohým možnostem ubytování v hotelech či penzionech. Příjemné a vstřícné jednání si dopřejte v Hotelu Eliška nebo v Hotelu Maroli Mikulov. Chcete-li strávit nějaký čas přímo v centru města Mikulov, využijte služeb některého z hotelů, jejichž sídlo je právě v historickém centru Mikulova. Mezi hotely, které vám nabídnou příjemné zázemí během vašeho ubytování v Mikulově, patří Hotel Vivaldi. Pokud hledáte hotel, který se nachází blízko mikulovského zámku, pak se ubytujte v Hotelu Réva. Z tohoto hotelu budete mít velmi blízko za kulturou, kterou představuje místní kino nebo muzeum. Mikulov se chlubí nabídkou ubytování v penzionech i hotelech, které stojí v překrásné krajině CHKO Pálava.

TOPlist