Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Ubytování Lomnice nad Lužnicí - hotely, penziony (20 km)

Zvolenému filtru nevyhovuje žádné ubytovací zařízení. Prosím, upravte svůj požadavek, např. zvolte jinou úroveň ubytování, cenu, zařízení pokoje, služby apod.
Výpis hotelů

Lomnice nad Lužnicí

Lomnice nad Lužnicí je městečko v Jižních Čechách, které je obklopené rybniční soustavou. Nachází se pouhých 8 km na sever od Třeboně, a tak je zde čilý cestovní ruch. Hotely a penziony v Jižních Čechách, konkrétně v Lomnici nad Lužnicí, jsou zvyklé na hosty, kterým nabízejí vysoký ubytovací standard. Například Rodinný hotel Bohemia je oblíbený hotel v Lomnici nad Lužnicí, právě díky útulnému ubytovaní či nabídce rybích pochoutek.

Více o městě Lomnice nad Lužnicí

Přímo v centru královského města Lomnice nad Lužnicí najdeme Penzion U Radnice, kde jsou cyklisté vítáni – penzion poskytuje zázemí a služby pro cyklisty. Okolí Lomnice nad Lužnicí je nejen vhodné k rybaření, koupání a turistice kolem romantických rybníků, ale také k návštěvě Třeboně nebo Hluboké nad Vltavou. Přijeďte k jihočeským velikánům - rybníkům Rožmberk, Svět nebo Dvořiště a nechte se uchvátit výlovy rybníků!

TOPlist