Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Ubytování Kolín - hotely, penziony

Zvolenému filtru nevyhovuje žádné ubytovací zařízení. Prosím, upravte svůj požadavek, např. zvolte jinou úroveň ubytování, cenu, zařízení pokoje, služby apod.
Výpis hotelů

Kolín

Kolín, jedno z nejvýznamnějších měst v období vlády Karla IV. a Václava IV., vás okouzlí krásou svého historického centra. Zde naleznete ubytování v Pensionu Pod věží, jež láká i svým vinným sklípkem. Zasportovat si můžete ve Vodním světě Kolín a večer zajděte do městského divadla. V srpnu si den v Kolíně oživíte Kolínským Posvícením doprovázeným Posvícenským Jarmarkem.

Více o městě Kolín

V Kolíně ve Středočeském kraji, se vám naskýtá příležitost k využití ubytování v kolínských hotelech a penzionech. Město Kolín vás v průběhu vašeho ubytování okouzlí krásou svého historického centra a širokou nabídkou kulturních akcí. Tou nejznámější, kterou v Kolíně během ubytování v hotelu můžete navštívit, je festival Kmochův Kolín. Ubytujte se v Hotelu Theresia v Kolíně, do kterého se velmi snadno dostanete z kolínského nádraží. Pension Falconi vám zajistí nejen útulné a klidné ubytování v Kolíně, ale během pobytu v tomto kolínském hotelu můžete navštívit zámek Kolín. V historickém centru města Kolína se kromě židovského hřbitova podívejte do muzea nebo se projeďte na výletní lodi po Labi.

TOPlist