Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Ubytování Jeseník - hotely, penziony

Zvolenému filtru nevyhovuje žádné ubytovací zařízení. Prosím, upravte svůj požadavek, např. zvolte jinou úroveň ubytování, cenu, zařízení pokoje, služby apod.
Výpis hotelů

Jeseník

Jeseník, to je krásné město v nádherné přírodě turistického regionu Jeseníky, s bohatou historií, řadou architektonických památek, sportovního vyžití všeho druhu a s možností návštěvy vyhlášených lázní. Rezervujte si pohodlné ubytování, které lázně Jeseník nabízí jak v hotelech a penzionech, tak lázeňských domech, mezi něž patří Lázeňský léčebný dům Bezruč a Lázeňský léčebný dům Jan Ripper. Jeseníky nabízí pestrou škálu ubytování, naleznete zde luxusní hotely, rodinné penziony i samostatné apartmány.

Více o městě lázně Jeseník

Do Jeseníku se jezdí za ubytováním spojeným s lázeňskými službami, které nabízí zdejší hotely a penziony. K významným osobnostem města Jeseník, jež lákají k ubytování v hotelech, patří Vincenz Priessnitz. Ten se také stal zakladatelem zdejších lázní, z nichž ty nejznámější nesou jeho jméno Lázeňský dům Priessnitz a Hotel Priessnitz. Priessnitzovy Lázně, kterými se proslavily lázně Jeseník, se nachází v komplexu více hotelových budov a nabízí profesionální a odborné služby lázeňského personálu. Hotelové a lázeňské služby v Jeseníku si tak můžete dopřát v jednom hotelu aniž byste hledali další zařízení. Pokud preferujete ubytování v soukromí, pak zvolte útulné prostředí Pensionu v Jeseníku, které je ideální pro děti. Přímo v centru města Jeseník je pro vás připraveno ubytování v Apartmánu Panorama Jeseník, ze kterého se můžete vypravit do Vlastivědného muzea Jesenicka či Divadla Petra Bezruče.

TOPlist