Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Ubytování Bruntál - hotely, penziony

Zvolenému filtru nevyhovuje žádné ubytovací zařízení. Prosím, upravte svůj požadavek, např. zvolte jinou úroveň ubytování, cenu, zařízení pokoje, služby apod.
Výpis hotelů

Bruntál

Na rozhraní Nízkého a Hrubého Jeseníku, kde se právě nachází Bruntál, si přijde každý návštěvník na své. Turisty potěší několik přírodních zajímavostí i pamětihodností. Bruntál je nejstarším městem v zemích Koruny české a od toho se odvíjí jeho poutavá historická tvář. Ubytujte se například ve stylovém Penzionu a restauraci U Kata. Při zdejším pobytu získáte mnoho úžasných fotografií z přírodní, umělecké i humanitní stránky. Neváhejte přivítat tuto směsici lákavých cílů na půdě Nízkého Jeseníku.

Více o městě Bruntál

Město Bruntál nabízí všem návštěvníkům ubytování v hotelech a penzionech v blízkosti CHKO Jeseník. Při svém pobytu nevynechejte návštěvu zámku Bruntál, kolem něhož se rozprostírá zámecká zahrada v Bruntále. Ubytování si zpestřete kulturou v místním muzeu, Městském divadle nebo kině Centrum. Ubytování v tříhvězdičkovém Hotelu Montenegro, vám poskytne kromě ubytování i konferenčními prostory a relaxační program.

TOPlist