Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Ubytování Blansko - hotely, penziony

Zvolenému filtru nevyhovuje žádné ubytovací zařízení. Prosím, upravte svůj požadavek, např. zvolte jinou úroveň ubytování, cenu, zařízení pokoje, služby apod.
Výpis hotelů

Blansko

Město Blansko se stalo výchozím bodem turistických cest do Moravského krasu, v němž je největší atrakcí propast Macocha, hluboká 138 metrů. Hned u ní najdete Punkevní jeskyně a jeskyni Balcarku. Pokud se ubytujete v Penzionu U Balcarky, tak jste si vybrali levné ubytování v Moravském krasu. Východně od Blanska se nachází známá zřícenina hradu Blansek. Přímo ve městě objevíte několik významných památníků, k nimž patří Památník Boženy Němcové.

Více o městě Blansko

V Blansku na Jižní Moravě jste vítáni po celý rok, kdy pro vás zajistíme ubytování dle vašeho přání. Hotely, penziony a apartmány vám poskytnou výhodnou polohu pro vaše turistické nebo obchodní cesty v rámci Moravského krasu. Ubytování v historickém centru Blanska vám rezervujeme v Penzionu U Golema nebo v Apartments Sedlák. V blízkosti hotelů navštivte Muzeum Blanska nebo historickou památku, kterou je bezesporu renesanční zámek. Ze sportovních akcí, kvůli kterým do Blanska hosté jezdí a využívají ubytování v hotelech a penzionech, je Půlmaraton Moravským krasem a další festivaly. Z hotelů v Blansku se snadno dostanete do okolí Brna, které nabízí další ubytovací kapacity.

TOPlist