Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme

Chalupa Semafor

* * *
Dolní Malá Úpa 104, Malá Úpa
Zobrazit na mapě
-%
Pobytové balíčky

Chalupa Semafor je umístěna v Malé Úpě v Krkonoších, kde vám nabídne útulné místo pro vaši rekreaci. V chalupě jsou pěkné moderní pokoje, které disponují vším potřebným ke spokojenému odpočinku. Můžete si tu také vařit v dobře vybavené společné kuchyňce. K dispozici je také prádelna a k relaxaci skvěle poslouží zdejší sauna s ochlazovací kádí. Chalupa Semafor je provozována ekologicky a výrazně tak šetří životní prostředí.

Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Vybrané ubytovací zařízení nabízí ubytování pouze formou pobytových balíčků, které zahrnují další služby. Pokud hledáte obyčejné ubytování, prosím, vyberte si z nabízených alternativ níže.
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
1 090 Kč
1 090 Kč
Třílůžkový pokoj s možností přistýlky
Třílůžkový pokoj + 1
1 490 Kč
+
1 890 Kč
1 290 Kč
1 290 Kč
Třílůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj + 2
1 490 Kč
+
1 890 Kč
+
2 290 Kč
1 290 Kč
1 290 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
Čtyřlůžkový pokoj
1 890 Kč
1 690 Kč
1 690 Kč
1 690 Kč
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Popis pokojů

Borůvkový pokoj - Trojůžkový pokoj navíc s vysouvací přistýlkou a prostorem pro dětskou postýlku, je vybaven vlastní koupelnou s WC, sprchovým koutem a umyvadlem se skříňkou pro vaše maximální pohodlí. Tři okna Vám nabízí nádherný pohled na naší terasu s grilem a do údolí Kravího potoka.

Brusinkový pokoj - Trojlůžkový pokoj navíc se dvěma výsuvnými přistýlkami a místem pro dětskou postýlku. Je samozřejmě vybaven vlastní koupelnou s WC, sprchovým koutem a umyvadlem se skříňkou. Ze čtyř oken se Vám nabízí nádherný výhled do údolí Kravího potoka a na naši terasu s letním posezením a grilem.

Houbový pokoj - Dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou s WC, umyvadlem se skříňkou a sprchovým koutem.  Ze dvou oken se Vám nabízí nádherný pohled na naší slunnou terasu a také do údolí Kravího potoka.

Modřínový pokoj - Dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou, kde najdete WC, sprchový kout a umyvadlo se skříňkou. Dvě okna nabízejí pohled do údolí Kravího potoka a Kraví hory.

Smrkový pokoj - Čtyřlůžkový pokoj s vlastní koupelnou, kde najdete WC, umyvadlo se skříňkou a sprchový kout má také tři okna, z nichž se nabízí nádherný pohled na příjezdovou cestu a Kraví horu ve směru do centra Malé Úpy a dále na nejvyšší horu Krkonoš - Sněžky.

Platební karty

 • v tomto hotelu nelze platit platební kartou

Služby hotelu

 • nekuřácký hotel
 • zahrada
 • nastěhovaní na pokoj od : 14:00
 • uvolnění pokoje do : 10:00
 • služba praní prádla

Gastronomické služby

Stravování vlastní. K dispozici je velká společná kuchyň a veškeré vybavení. Pro milovníky chmelového moku rádi objednáme sud piva, kýtu na rožnění nebo jiné maso na steaky od místního řezníka.

 • restaurace 1.9 km

Doplňkové služby

 • domácí mazlíčci - 50 Kč

Sportovní možnosti

 • úschovna lyží
 • sauna
 • whirlpool/vířivka

Služby pro motoristy

 • parkoviště

Kongresové a školící služby

 • konferenční a společenská místnost

Jak se k nám dostanete?

Při pobytu v chalupě Semafor můžete parkovat přímo u objektu nebo cca 50 m od chalupy u příjezdové komunikace

V zimním období z důvodu špatně sjízdné komunikace doporučujeme využít centrální hlídané parkoviště Spálený Mlýn. Od něho vás rádi přepravíme na skútru. Každý pokoj má 1x jízdu na chalupu v den příjezdu a 1x jízdu zpět k autu v den odjezdu zcela ZDARMA!!!!!

Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje
Lyžařský víkend pro dva
postel 3 dny
(2 noci)
osoby -%
strava bez stravy

Lyžařský víkend pro dva

Chalupa Semafor * * * Malá Úpa

Pro zimní období je tu víkendový balíček, který vám umožní prožít víkend plný lyžování v Krkonoších. Po dni stráveném na svahu si můžete užít prohřátí v sauně, která má skvělé ozdravné účinky na organismus.

Cena od:
3 970 Kč
Zobrazit
Romantický pobyt pro dva
postel 3 dny
(2 noci)
osoby -%
strava bez stravy

Romantický pobyt pro dva

Chalupa Semafor * * * Malá Úpa

Romantika v Krkonoších potěší každý pár, který si chce užít relaxaci se svým milovaným partnerem. Chalupa Semafor nabízí i dopravu přímo k chalupě a zpět, buď autem nebo v zimě sněžným skútrem.

Cena od:
2 670 Kč
Zobrazit
Týdenní pobyt pro dva
postel 8 dní
(7 nocí)
osoby -%
strava bez stravy

Týdenní pobyt pro dva

Chalupa Semafor * * * Malá Úpa

Pohodový týden v Malé Úpě si můžete užít s tím koho máte nejradši! Chalupa Semafor vám k tomu nabízí balíček Týdenní pobyt pro dva. V ceně balíčku je i saunování, které příjemně uvolní vaše tělo i mysl.

Cena od:
8 120 Kč
Zobrazit

Chalupa je umístěna v Malé Úpě.

Nadmořská výška ubytování: 877 m n.m.

Možnosti:

 • houbaření
 • lyžování

Lyžarské vleky:

 • Skimu - Malá Úpa: 3.1 km
 • Pěnkavčí vrch: 2.7 km
 • Horní Albeřice: 3.1 km

Souřadnice ubytování pro navigaci:


Turistické cíle:

 • Turistické rozcestí Cestník Turistické rozcestí leží v sedle mezi Pomezním a Dlouhým hřebenem nad Malou Úpou. Procházejí tudy tyto turisticky značené trasy: červená S směrem - Malá Úpa, Pomezní Boudy, Svorová hora, Sněžka…
 • Cestník Cestník, je sedlo mezi Dlouhým hřebenem a Lysečinskou boudou.Dostanete se se po žluté značce z Horních Lysečin.Žlutá navazuje na modrou od Horní Maršova.Nebo mírnější, ale trochu delší trasou z…
 • Krkonoše - Malá Úpa - Spálený Mlýn Malá Úpa je rozptýlená horská obec v chránenej zóne Krkonošského národného parku v nadmorskej výške približne 900 m. n. m. v údolí Malé Úpy a jej prítokov. Malá Úpa je horská rieka dlhá 11,2…
 • Turistická známka č. 1962 - Dolní Malá Úpa - Krkonoše Dolní Malá Úpa je vysokohorským sportovním a turistickým střediskem východních Krkonoš. Nejnavštěvovanějším místem v Malé Úpě je kostel sv. Petra a Pavla. http://www.malaupa.cz/aktivity-vylety-detail…
 • krásné místo - Dolní Malá Úpa Jako malá holka jsem jezdila s rodičema do této vesničky a celý roky jsem si myslela, že je to Horní Malá Úpa. Když jsem se ale tepve dnes podívala na mapu, zjistitla jsem, že u penzionů je…

Fotografie turistických oblastí od klientů

Turistické rozcestí Cestník

typ

Josef T.

10.8.2019

Velmi zajímavá cesta s pěknými výhledy je na Rýchorskou boudu s návratem BUSem z Horního Maršova.

Obchodní a Storno podmínky

1. Ceny a služby

Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu.

2. Zrušení pobytu zákazníkem

Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu vera.jarosova@seznam.cz. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu.

U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky.

Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku.

3. Platnost

Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).

Chalupa Semafor 0 Chalupa Semafor 1 Chalupa Semafor 2 Chalupa Semafor 3 Chalupa Semafor 4 Chalupa Semafor 5 Chalupa Semafor 6 Chalupa Semafor 7 Chalupa Semafor 8 Chalupa Semafor 9 Chalupa Semafor 10 Chalupa Semafor 11 Chalupa Semafor 12 Chalupa Semafor 13 Chalupa Semafor 14 Chalupa Semafor 15 Chalupa Semafor 16 Chalupa Semafor 17 Chalupa Semafor 18 Chalupa Semafor 19 Chalupa Semafor 20 Chalupa Semafor 21 Chalupa Semafor 22 Chalupa Semafor 23 Chalupa Semafor 24 Chalupa Semafor 25 Chalupa Semafor 26 Chalupa Semafor 27 Chalupa Semafor 28 Chalupa Semafor 29 Chalupa Semafor 30 Chalupa Semafor 31
TOPlist