Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme

Penzion Via Mara

* * *
Matúškova 7, Liptovský Mikuláš
Zobrazit na mapě
-%

V oblíbené slovenské rekreační oblasti Liptov vám nabízí pohodlné zázemí i Penzion Via Mara. Penzion Via Mara je umístěný přímo v městečku Liptovský Mikuláš, a tak to budete mít jen kousek k vodní nádrži Liptovská Mara. Všechny nabízené pokoje a apartmány jsou útulné, standartně vybavené a mají i vlastní kuchyňku pro vaření. Pro relaxaci hostů je připravena společenská místnost s krbem, sauna i venkovní prostory s krbem a sezením.

Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Dvoulůžkový pokoj
Rodinné štúdio s vyšším standardem
ceny na vyžádání
Dvoulůžkový pokoj
Luxusní studio
ceny na vyžádání
Třílůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
ceny na vyžádání
Třílůžkový pokoj
Trojlůžkový pokoj s přistýlkami
ceny na vyžádání
Třílůžkový pokoj
Rodinné studio s vyšším standardem
ceny na vyžádání
Apartmán
Apartmán Rastislav
ceny na vyžádání
Apartmán
Apartmán Adrian
ceny na vyžádání
Apartmán
Apartmán Alex
ceny na vyžádání
Apartmán
Apartmán Drahomíra
ceny na vyžádání
Apartmán
Apartmán Marianna
ceny na vyžádání
Apartmán
Apartmán Karen
ceny na vyžádání
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Popis pokojů

K dispozícii je celkom 14 izieb, štúdií a apartmánov.

Apartmán Drahomíra o veľkosti 65 m2 ponúka dve spálne, spoločenskú miestnosť s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC a jedálenský stôl.

Apartmán Rastislav o veľkosti 55 m2 je vybavený dvoma spálňami s TV-SAT, plne vybaveným kuchynským kútom a kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC.

Apartmán č. 11 Alex je luxusný apartmán s dvoma spálňami pre päť až sedem osôb. Je vybavený kúpeľňou s parnou / masážnym boxom a rádiom s bidetom a toaletou, priestrannou obývacou izbou s priechodom priamo na terasu, ktorá ponúka záhradné sedenie. Ďalej je vybavený TV-SAT a krbom, kompletne vybavenou kuchyňou.

Apartmán č. 12 Marianna je vysoko nadštandardné mezonetový dvojspálňový apartmán s dvoma kouplnami, plne vybavenou kuchyňou, spoločenskou miestnosťou s TV-SAT a priamym výhľadom na vlastnú terasu.

Apartmán č. 14 Karen je tiež luxusná amartmán s plne vybavenou kuchyňou, kúpeľňou s WC a LCD TV-SAT.

Apartmán č. 15 Adrian je tiež vysoko nadštandardnými apartmánom.

Štúdiá č. 5 - 9 sú štúdiá s vyšším štandardom vybavená vlastnou kúpeľňou, plne vybavenou kuchyňou a TV-SAT. Okrem štúdia č. 5 majú všetky štúdiá vchod priamo z terasy s posedením.

Studio č. 10 Alex je luxusný štúdio so spálňou pre dve až štyri osoby vybavené kúpeľňou s masaážním boxom a WC, priestrannou obývacou izbou, TV-SAT, kompletne vybavenou kuchyňou. Zo štúdia sa vychádza priamo na terasu s posedením.

Ďalej sú k dispozícii izby č. 3 a 4.

Platební karty

 • VISAVISA
 • EuroCard/MasterCardEuroCard/MasterCard
 • MaestroMaestro

Služby hotelu

 • nekuřácký hotel
 • recepce
 • nastěhovaní na pokoj od : 15:00
 • uvolnění pokoje do : 10:00
 • tv
 • zahrada
 • sekretářské/administrativní služby

Gastronomické služby

K dispozícii je vybavená kuchynka na každom apartmáne / štúdiu / izbe. Najbližšia reštaurácia sa nachádza 1000 m od objektu.

 • pizzerie 2.4 km
 • pivnice 300 m
 • kavárna 2.0 km
 • cukrárna 2.3 km
 • bar 250 m
 • restaurace 900 m

Sportovní možnosti

 • tělocvična 2.4 km
 • bowling 2.2 km
 • squash/ricochet 2.3 km
 • sauna
 • vnitřní bazén 2.3 km
 • stolní tenis
 • kulečník
 • jízda na koni
 • možnost rybolovu

Služby pro motoristy

 • parkoviště

Recepce

24/7

Popis okolí

Okolie turistické lokality Liptov ponúka množstvo aktivít, ako pre leto tak zimu. Môžete navštíviť Aquapark Tatralandia, Western city - Šiklův mlýn, Marina Liptov, Liptovská Mara, Ski areál Jasná, Žiar - Dolinky a kopu ďalších aktivít, turistických miest, cyklotrás a pod ..

Jak se k nám dostanete?

Mesto Liptovský Mikuláš sa nachádza na diaľnici D1 Bratislava - Košice, neďaleko Tatranského NP.
K dispozícii je autobusové i vlakové spojenie.

Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Penzion je umístěn ve středisku Liptovský Mikuláš.

Nadmořská výška ubytování: 566 m n.m.

Možnosti:

 • kino: 2.8 km
 • zdravotní středisko: 2.1 km

Souřadnice ubytování pro navigaci:


Fotografie turistických oblastí od klientů

Turistická známka č. 1782 - Trojmezí Česko - Polsko - Slovensko

typ

Jana M.

1.3.2019

Naproti penzionu vlek a svah.velké plus..10min jízdy na Velku Racu..

Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Kolbenova 882/5A, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 7, 460 01 Liberec, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních.

1.3. Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle objednávky zprostředkované Provozovatelem.

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Portálem Hotely.cz, Zákazníkem a Ubytovacím zařízením při realizaci zprostředkování rezervace ubytování, nabízeném Ubytovacím zařízením na internetových stránkách Portálu Hotely.cz.

2.2. Smluvní vztah mezi Portálem Hotely.cz a Zákazníkem se vedle těchto VOP řídí Obchodními podmínkami každého jednotlivého Ubytovacího zařízení (dále jen "OP"), jenž jsou uvedeny v patičce rezervačního formuláře každého konkrétního Ubytovacího zařízení. Tyto VOP se použijí vždy, pokud OP neobsahují úpravu jinou.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním formuláře. Portál Hotely.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Portál Hotely.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v objednávce. Portál Hotely.cz před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u skupinových rezervací nebo pobytových balíčků je Ubytovacím zařízením nebo Portálem Hotely.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

4.4. Zprostředkování komunikace

Ubytovací zařízení tímto souhlasí se zprostředkováním komunikace Portálem Hotely.cz (včetně jakéhokoli zpracování, ukládání, příjmu, přístupu k, nahlížení do a monitoringu komunikace Portálem Hotely.cz) a prohlašuje, že důkladně informuje své zaměstnance, zástupce a dalších osoby (a v souladu s platnými zákony od nich k tomu má souhlas) o využívání služby Zprostředkování komunikace, která je mu poskytována nebo je poskytována jeho jménem. Ubytovací zařízení souhlasí s tím, že nebude používat službu zprostředkování komunikace k odeslání nevyžádaných obchodních sdělení. Ubytovací zařízení plně odškodní Portál Hotely.cz za jakékoli nároky třetích stran nebo pokuty, vyplývající z nezákonného nebo neoprávněného používání služby zprostředkování komunikace pro vlastní účely Ubytovacího zařízení.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1 Storno podmínky určuje Ubytovací zařízení v OP. V případě, že Ubytovací zařízení nemá definované vlastní storno podmínky, je u garance platební kartou při nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Portálu Hotel.cz o zrušení rezervace) 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není u garance platební kartou uplatněn žádný storno poplatek.

Zákazník je povinen informovat Portál Hotely.cz o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení.

Reklamace služeb Portálu Hotely.cz je možná písemně elektronicky na emailové adrese info@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese HOTEL.CZ a.s., Řeznická 7, 460 01 Liberec.

6. Osobní údaje

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Portál Hotely.cz je oprávněn v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které mu pro účely zprostředkování objednávky poskytl (dále jen "Osobní údaje"). Portál Hotely.cz je správcem všech Osobních údaj, které zpracovává. Osobní údaje nebudou postoupeny žádné třetí straně kromě Ubytovacího zařízení a společností majetkově spjatých s Portálem Hotely.cz. Ubytovací zařízení se stává správcem osobních údajů poté, co je přímo nebo nepřímo obdrží prostřednictvím technického zpracovatele. Zpracování Osobních údajů pro Portál Hotely.cz provádí zpracovatelé, kteří jsou vázáni zpracovatelskou smlouvou. Každá ze stran je povinna poskytnout odpovídající ochranu Osobních údajů, aby bylo zabráněno jejich ztrátě, neoprávněnému přístupu, použití, vymazání a zveřejnění, a podle platných zákonů zpracovávat Osobní údaje způsobem, který zajišťuje odpovídající zachování důvěrnosti a bezpečnost Osobních údajů. Údaje získávané dle zákona budou zpracovávány po dobu uloženou zákonem, ostatní údaje maximálně po dobu 5 let od poslední objednávky Zákazníka. Osobní údaje jsou zpracovávány za účelem správného poskytnutí objednané služby a za účelem přesnějšího nabízení vhodných doplňujících služeb. Nesouhlas se zpracováním Osobních údajů může Zákazník vyjádřit na emailové adrese info@hotely.cz.

6.2. Prohlášení o souborech cookie

Portál Hotely.cz používá soubory cookie, které jsou popsány v samostatném dokumentu Zásady používání souboru cookie https://www.hotely.cz/page/view/cookie/.

6.3. Zasílání obchodních sdělení

Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním obchodních sdělení na svou emailovou adresu samotným odesláním objednávkového formuláře na stránkách Portálu Hotely.cz. Tento souhlas má Zákazník možnost kdykoliv zrušit na stránce https://www.hotely.cz/mailq/logout/"email Zákazníka" a v každém jednotlivém obchodním sdělení.

6.4. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník souhlasí s tím, že všechny telefonní hovory jsou nahrávány z důvodu zkvalitňování služeb a pro zaznamenání souhlasu Zákazníka s VOP, OP a potvrzením objednávky. Svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří Zákazník tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Portálu Hotely.cz.

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto VOP nabývají platnosti a účinnosti dnem 25.5. 2018.

Platné znění těchto VOP je k dispozici v sídle provozovatele i majitele Portálu Hotely.cz a je zveřejněno na webových stránkách www.hotely.cz.

Penzion Via Mara 0 Penzion Via Mara 1 Penzion Via Mara 2 Penzion Via Mara 3 Penzion Via Mara 4 Penzion Via Mara 5 Penzion Via Mara 6 Penzion Via Mara 7 Penzion Via Mara 8 Penzion Via Mara 9 Penzion Via Mara 10 Penzion Via Mara 11 Penzion Via Mara 12 Penzion Via Mara 13 Penzion Via Mara 14 Penzion Via Mara 15 Penzion Via Mara 16 Penzion Via Mara 17 Penzion Via Mara 18 Penzion Via Mara 19 Penzion Via Mara 20 Penzion Via Mara 21 Penzion Via Mara 22 Penzion Via Mara 23 Penzion Via Mara 24 Penzion Via Mara 25 Penzion Via Mara 26 Penzion Via Mara 27 Penzion Via Mara 28 Penzion Via Mara 29 Penzion Via Mara 30 Penzion Via Mara 31 Penzion Via Mara 32 Penzion Via Mara 33 Penzion Via Mara 34 Penzion Via Mara 35 Penzion Via Mara 36 Penzion Via Mara 37 Penzion Via Mara 38 Penzion Via Mara 39 Penzion Via Mara 40 Penzion Via Mara 41 Penzion Via Mara 42 Penzion Via Mara 43 Penzion Via Mara 44 Penzion Via Mara 45 Penzion Via Mara 46 Penzion Via Mara 47 Penzion Via Mara 48 Penzion Via Mara 49 Penzion Via Mara 50 Penzion Via Mara 51 Penzion Via Mara 52 Penzion Via Mara 53 Penzion Via Mara 54 Penzion Via Mara 55 Penzion Via Mara 56 Penzion Via Mara 57 Penzion Via Mara 58 Penzion Via Mara 59 Penzion Via Mara 60 Penzion Via Mara 61 Penzion Via Mara 62 Penzion Via Mara 63 Penzion Via Mara 64 Penzion Via Mara 65 Penzion Via Mara 66 Penzion Via Mara 67 Penzion Via Mara 68 Penzion Via Mara 69 Penzion Via Mara 70 Penzion Via Mara 71 Penzion Via Mara 72 Penzion Via Mara 73 Penzion Via Mara 74 Penzion Via Mara 75 Penzion Via Mara 76 Penzion Via Mara 77 Penzion Via Mara 78 Penzion Via Mara 79 Penzion Via Mara 80 Penzion Via Mara 81 Penzion Via Mara 82 Penzion Via Mara 83 Penzion Via Mara 84 Penzion Via Mara 85 Penzion Via Mara 86 Penzion Via Mara 87 Penzion Via Mara 88 Penzion Via Mara 89 Penzion Via Mara 90 Penzion Via Mara 91 Penzion Via Mara 92 Penzion Via Mara 93 Penzion Via Mara 94 Penzion Via Mara 95 Penzion Via Mara 96 Penzion Via Mara 97 Penzion Via Mara 98 Penzion Via Mara 99 Penzion Via Mara 100 Penzion Via Mara 101 Penzion Via Mara 102 Penzion Via Mara 103 Penzion Via Mara 104 Penzion Via Mara 105 Penzion Via Mara 106 Penzion Via Mara 107 Penzion Via Mara 108 Penzion Via Mara 109 Penzion Via Mara 110 Penzion Via Mara 111 Penzion Via Mara 112 Penzion Via Mara 113 Penzion Via Mara 114 Penzion Via Mara 115 Penzion Via Mara 116 Penzion Via Mara 117 Penzion Via Mara 118 Penzion Via Mara 119
TOPlist