Největší výběr ubytování v ČR Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Lázeňské pobyty v Lipové-lázních

2 pobyty

Zavítejte do malebné horské vesničky na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. Obec Lipová-lázně se nachází v Chráněné krajinné oblasti Jeseníky, kde je obklopena krásnou zachovalou přírodou, jenž přispívá k pohodovému a regeneračnímu lázeňskému pobytu.

Léčebný lázeňský pobyt v Lázních Lipová nabízí kvalitní a moderní způsob regenerace vašeho tělesného i duševního zdraví. V Lázních Lipová lze léčit problémy s obezitou i nemoci kožní, a to s doprovodem tradiční medicíny a dlouholeté praxe. Svěřte se do zkušené péče, kterou vám nabízí pracovníci tříhvězdičkového Hotelu Helios.

Ve volném čase při vašem lázeňsko-lipském pobytu jistě stojí za návštěvu Muzeum i naučná stezka Johanna Schrotha, Luisin pramen nebo pramen Císaře Josefa II., Památník obětem Frývaldovské stávky i další zajímavá místa.

Lázně na zkoušku na 7 dnů
bed 7 dní
(6 nocí)
person -%
meal polopenze

Lázně na zkoušku na 7 dnů

Villa Grohmann * * * * Lipová-lázně

Villa Grohmann vás zve na lázeňský pobyt, který vám nabízí možnost vyzkoušet lázeňskou relaxaci. V klidném prostředí městečka Lipová-lázně v Jeseníkách vás čeká celkem patnáct příjemných léčebných procedur.

Cena od:
7 780 Kč
Zobrazit
Lázeňské hýčkání na 5 dnů
bed 5 dní
(4 noci)
person -%
meal polopenze

Lázeňské hýčkání na 5 dnů

Villa Grohmann * * * * Lipová-lázně

Tento pětidenní lázeňský balíček je plný příjemného hýčkání, které vám zvedne náladu a dodá vám nové síly do dalších dní.  Stravování je zajištěné formou polopenze, a tak každé ráno se můžete těšín na bohatou snídani a večer na večeři.

Cena od:
5 690 Kč
Zobrazit
TOPlist