Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Lázeňské pobyty v Lázních Bohdaneč

0 pobytů

Lázně Bohdaneč leží pouhých 8 kilometrů od Pardubic v úchvatném středu polabské nížiny. V teplých měsících lázně obklopuje mnoho zeleně a zdejší čistý vzduch kladně přispívá k léčebnému pobytu. Lázeňské pobyty jsou zaměřeny především na léčbu pohybového ústrojí se zaměřením na artrózu, zánětlivá revmatologická onemocnění, vertebrogenní syndromy a Bechtěrevovu nemoc.

Druhý domov při Vašem lázeňském pobytu v Lázních Bohdaneč Vám poskytne jeden z níže uvedených pavilonů. V nabídce jsou různé typy lázeňských pobytů s odlišnou délkou ubytování a s odlišným zaměřením pobytu. Uveďme si  Lázeňský pavilon Veselý Plus, v němž si užijete vířivé a perličkové koupele a relax centrum. Pavilon je také vybaven tělocvičnou a kavárnou. Lázeňský pavilon Jubilejní nabízí velkou kapacitu a disponuje 101 moderně vybavenými pokoji. 

Dobré jméno si lázně nesou hlavně v oblasti rehabilitace totálních endoprotéz. Dále lázně poskytují léčbu dlouhodobějších problémů, předoperačních i pooperačních stavů a poúrazovou rehabilitaci. Kromě rozsáhlé nabídky léčebných procedur v Lázních Bohdaneč jsou hostům doporučovány i masáže, zábaly a různé relaxační pobyty. Ať už si zvolíte léčebný, relaxační či pobytový program, jistě vás zaujme i zdejší pestrá nabídka k využití volného času.

 

Bohužel zadaným podmínkám nevyhovuje žádný pobytový balíček. Zobrazit všechny pobyty v Lázních Bohdaneč
lázeňské pobyty x
TOPlist