Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme

Podřipská Farma Rodiny Šebkových

* *
Kyškovice 10, Kyškovice
Zobrazit na mapě
96%
super ubytování Všechna hodnocení 2red background circle

V malebném kraji pod horou Říp je umístěna Podřípská Farma Rodiny Šebkových, která vám nabízí útulné a krásné zázemí. Všichni, kdo milují romantiku, krásnou přírodu a domácí atmosféru si zde přijdou na své. Rodiny s dětmi budou nadšeni z domácích zvířátek a z možnosti projížděk na koních. Podřípská Farma Rodiny Šebkových je dokonalé místo pro dokonalou relaxaci.

 • typ

  Krásné okolí hotelu u vody, skvělý přístup personálu, zvířata...

  Zdenek R.
Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Dvoulůžkový pokoj 2L pokoj (patro) - vchod A
780 Kč
390 Kč
Třílůžkový pokoj 3L pokoj (přízemí) - vchod A
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
Třílůžkový pokoj 3L pokoj bez kuchyňky (patro) - vchod D
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
Třílůžkový pokoj 3L pokoj (patro) - vchod C
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
Třílůžkový pokoj 3L pokoj (přízemí) vchod B vlevo
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
Třílůžkový pokoj 3L pokoj (přízemí) - vchod B vpravo
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
Čtyřlůžkový pokoj 4L pokoj (patro) - vchod A
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Popis pokojů

Ubytujeme až 30 osob v celkem deseti pokojích. Penzion se nachází v objektu z počátku 19. století a sloužil jako tzv. výměnek pro starou generaci hospodářů a také jako stáj pro koně. 

Bydlení je opravdu stylové, jde o 200 let starý hospodářsko-obytný objekt, každý pokoj je velmi odlišný stavebně i dispozičně - takže žádná náhražka, co se tváří jako selské ubytování a přitom jde většinou o novostavbu!

Parkování je zdarma v oploceném dvoře. Většina pokojů má k dispozici kuchyňku a sociální zařízení. Posedět můžete v apartmánech, venku u stolků, nebo můžete navštívit naši vinárničku, případně posedět ve sklípku. Ve všech místnostech i venku v celém areálu je k dipozici zdarma wifi připojení k internetu s rychlostí 24 MB/s. Na některých pokojích jsou také televize.

Platební karty

 • v tomto hotelu nelze platit platební kartou

Služby hotelu

 • nekuřácký hotel
 • pokojová služba
 • nastěhovaní na pokoj od : 14:00
 • uvolnění pokoje do : 10:00
 • tv
 • zahrada
 • úschovna jízdních kol a koloběžek
 • služba praní prádla
 • sekretářské/administrativní služby

Gastronomické služby

Možnost snídaně z domácích produktů v ceně 80,- Kč. Nachystat můžeme ale i večeře (vše podle domluvy).

 • snack bar
 • sklípek
 • venkovní terasa
 • bar
 • vinárna
 • restaurace

Doplňkové služby

 • hotelový transport
 • organizace společenských a sportovních akcí
 • domácí mazlíčci - 100 Kč

Sportovní možnosti

 • potápění 30 m
 • půjčovna sportovního vybavení
 • půjčovna jízdních kol
 • stolní tenis
 • jízda na koni
 • možnost rybolovu

Služby pro motoristy

 • parkoviště

Kongresové a školící služby

 • konferenční a společenská místnost
 • společenská místnost s tv

Popis okolí

Oblast Podřipska představuje zhruba 25 obcí, není ale zcela přesně definována. Jedná se o oblast pod horou Říp. Za turistické centrum Podřipska je považována Roudnice nad Labem zejména její historické centrum (nachází se zde Lobkowiczský zámek, věž Hláska a další památky). Nejčastějším cílem turistiky na Podřipsku je posvátná hora Říp s rotundou svatého Jiří. Velmi pěkný je zejména vodní hrad v Budyni nad Ohří, zámek Libochovice, nebo zřícenina hradu Hazmburk.

Speciální akce a nabídky

Nabízíme uspořádání vašich společenských, firemních nebo rodinných akcí. kapacita až do 80 osob.

Jak se k nám dostanete?

Farma je snadno dustupná vlastním vozem, který mohou ubytovaní hosté parkovat přímo u objektu. místo se nechází pouze 7 km od dálnice D8. V nedaleké Roudnici nad Labem je vysokorychlostní železniční koridor a staví zde mezinárodní rychlíky.

Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Farma se nachází v obci Kyškovice při břehu řeky Labe.

Nadmořská výška ubytování: 160 m n.m.

Možnosti:

 • houbaření
 • informační služba: 1.0 km

Souřadnice ubytování pro navigaci:

 • 50°26'58.819"
 • 14°17'16.512"

Turistické cíle:

 • Brzánky Obec Brzánky leží na břehu Labe nedaleko Roudnice a nedaleko kopce Sovice, kde se daří vinné révě.
 • Sovice Sovici naleznete 5 km odRoudnice nad Labem a 7 km od Štětí. Sovice je izolovaný, zcásti zalesnený vrch , zbytek nekdejší opukové plošiny (tzv. Svedecký vrch), kde stávalo stredověké hradište. Jeho opevnění však v důsledku opakovaných sesuvů půdy bylo zcela zničeno. Rovnež již od středoveku jsou na svazích...
 • Kemp BK Pod Lipou Kemp, adresa: Vědomice 15, Roudnice nad LabemTelefon: +420777117187,+420416837797, e-mail: bkreal@roudnice.netKapacita: 150 místMožnost vyprání a usušení oblečení a výstroje, Poskytnutí základního…
 • Roudnice nad Labem - železniční stanice Zastávka vlaku. Zde nebo v nejbližším okolí jsou k dispozici tyto služby:vnitrostátní pokladní přepážkamezinárodní pokladní přepážkačtečka in-karetvýdej in-karetČD Kurýrčekárna pro cestujícíúschovna…
 • Podřipský a Středohorský motoráček Historické motoráčky - Podřipský a Středohorský - v sezóně brázdí tratě Českého středohoří a nabízí řadu krásných zastavení. Zajímavostí na části trasy Podřipského motoráčku je jízda po již zrušené…

Celkové hodnocení Podřipská Farma Rodiny Šebkových od ubytovaných zákazníků

Ubytování
100%
Stravování
100%
Přístup personálu
100%
Okolí
80%
Služby
100%
Celková spokojenost
96%
96%

Fotografie od ubytovaných klientů

Podřipská Farma Rodiny Šebkových hodnotili 2 zákazníci, 100% tento hotel doporučuje.

typ

Klient Zdenek R.

10.11.2018

Celkové hodnocení
100%

Krásné okolí hotelu u vody, skvělý přístup personálu, zvířata

typ

Klient Jiří D.

10.8.2019

Celkové hodnocení
90%

Byli jste v tomto hotelu ubytováni s Hotely.cz? Nepřišel Vám odkaz pro hodnocení? Chcete získat slevový kupón až na 400 Kč? Napište nám na email info@hotely.cz a připojte číslo Vaší objednávky a jméno. Po ověření Vám zašleme odkaz na nový formulář hodnocení.

Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Kolbenova 882/5A, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 7, 460 01 Liberec, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních.

1.3. Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle objednávky zprostředkované Provozovatelem.

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Portálem Hotely.cz, Zákazníkem a Ubytovacím zařízením při realizaci zprostředkování rezervace ubytování, nabízeném Ubytovacím zařízením na internetových stránkách Portálu Hotely.cz.

2.2. Smluvní vztah mezi Portálem Hotely.cz a Zákazníkem se vedle těchto VOP řídí Obchodními podmínkami každého jednotlivého Ubytovacího zařízení (dále jen "OP"), jenž jsou uvedeny v patičce rezervačního formuláře každého konkrétního Ubytovacího zařízení. Tyto VOP se použijí vždy, pokud OP neobsahují úpravu jinou.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním formuláře. Portál Hotely.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Portál Hotely.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v objednávce. Portál Hotely.cz před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u skupinových rezervací nebo pobytových balíčků je Ubytovacím zařízením nebo Portálem Hotely.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

4.4. Zprostředkování komunikace

Ubytovací zařízení tímto souhlasí se zprostředkováním komunikace Portálem Hotely.cz (včetně jakéhokoli zpracování, ukládání, příjmu, přístupu k, nahlížení do a monitoringu komunikace Portálem Hotely.cz) a prohlašuje, že důkladně informuje své zaměstnance, zástupce a dalších osoby (a v souladu s platnými zákony od nich k tomu má souhlas) o využívání služby Zprostředkování komunikace, která je mu poskytována nebo je poskytována jeho jménem. Ubytovací zařízení souhlasí s tím, že nebude používat službu zprostředkování komunikace k odeslání nevyžádaných obchodních sdělení. Ubytovací zařízení plně odškodní Portál Hotely.cz za jakékoli nároky třetích stran nebo pokuty, vyplývající z nezákonného nebo neoprávněného používání služby zprostředkování komunikace pro vlastní účely Ubytovacího zařízení.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1 Storno podmínky určuje Ubytovací zařízení v OP. V případě, že Ubytovací zařízení nemá definované vlastní storno podmínky, je u garance platební kartou při nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Portálu Hotel.cz o zrušení rezervace) 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není u garance platební kartou uplatněn žádný storno poplatek.

Zákazník je povinen informovat Portál Hotely.cz o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení.

Reklamace služeb Portálu Hotely.cz je možná písemně elektronicky na emailové adrese info@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese HOTEL.CZ a.s., Řeznická 7, 460 01 Liberec.

6. Osobní údaje

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Portál Hotely.cz je oprávněn v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které mu pro účely zprostředkování objednávky poskytl (dále jen "Osobní údaje"). Portál Hotely.cz je správcem všech Osobních údaj, které zpracovává. Osobní údaje nebudou postoupeny žádné třetí straně kromě Ubytovacího zařízení a společností majetkově spjatých s Portálem Hotely.cz. Ubytovací zařízení se stává správcem osobních údajů poté, co je přímo nebo nepřímo obdrží prostřednictvím technického zpracovatele. Zpracování Osobních údajů pro Portál Hotely.cz provádí zpracovatelé, kteří jsou vázáni zpracovatelskou smlouvou. Každá ze stran je povinna poskytnout odpovídající ochranu Osobních údajů, aby bylo zabráněno jejich ztrátě, neoprávněnému přístupu, použití, vymazání a zveřejnění, a podle platných zákonů zpracovávat Osobní údaje způsobem, který zajišťuje odpovídající zachování důvěrnosti a bezpečnost Osobních údajů. Údaje získávané dle zákona budou zpracovávány po dobu uloženou zákonem, ostatní údaje maximálně po dobu 5 let od poslední objednávky Zákazníka. Osobní údaje jsou zpracovávány za účelem správného poskytnutí objednané služby a za účelem přesnějšího nabízení vhodných doplňujících služeb. Nesouhlas se zpracováním Osobních údajů může Zákazník vyjádřit na emailové adrese info@hotely.cz.

6.2. Prohlášení o souborech cookie

Portál Hotely.cz používá soubory cookie, které jsou popsány v samostatném dokumentu Zásady používání souboru cookie https://www.hotely.cz/page/view/cookie/.

6.3. Zasílání obchodních sdělení

Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním obchodních sdělení na svou emailovou adresu samotným odesláním objednávkového formuláře na stránkách Portálu Hotely.cz. Tento souhlas má Zákazník možnost kdykoliv zrušit na stránce https://www.hotely.cz/mailq/logout/"email Zákazníka" a v každém jednotlivém obchodním sdělení.

6.4. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník souhlasí s tím, že všechny telefonní hovory jsou nahrávány z důvodu zkvalitňování služeb a pro zaznamenání souhlasu Zákazníka s VOP, OP a potvrzením objednávky. Svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří Zákazník tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Portálu Hotely.cz.

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto VOP nabývají platnosti a účinnosti dnem 25.5. 2018.

Platné znění těchto VOP je k dispozici v sídle provozovatele i majitele Portálu Hotely.cz a je zveřejněno na webových stránkách www.hotely.cz.

Podřipská Farma Rodiny Šebkových 0 Podřipská Farma Rodiny Šebkových 1 Podřipská Farma Rodiny Šebkových 2 Podřipská Farma Rodiny Šebkových 3 Podřipská Farma Rodiny Šebkových 4 Podřipská Farma Rodiny Šebkových 5 Podřipská Farma Rodiny Šebkových 6 Podřipská Farma Rodiny Šebkových 7 Podřipská Farma Rodiny Šebkových 8 Podřipská Farma Rodiny Šebkových 9 Podřipská Farma Rodiny Šebkových 10 Podřipská Farma Rodiny Šebkových 11 Podřipská Farma Rodiny Šebkových 12 Podřipská Farma Rodiny Šebkových 13 Podřipská Farma Rodiny Šebkových 14 Podřipská Farma Rodiny Šebkových 15 Podřipská Farma Rodiny Šebkových 16
TOPlist