Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Ubytování Jiří Matoušek

Ubytování Jiří Matoušek

* *
ul. 5. května 417, Králíky
Zobrazit na mapě
92%
výborná strava Všechna hodnocení 22red background circle

Pobyt v okolí Kralickém Sněžníku umožňuje Ubytování Jiří Matoušek v Králíkách. Ubytování Jiří Matoušek tvoří dva apartmány v privátním zrekonstruovaném domě na samém kraji města Králíky. V okolí ubytovacího zařízení Ubytování Jiří Matoušek najdete několik možností k výletu nebo restaurací pro přátelské setkání.

 • typ

  S ubytováním i přístupem pana Matouška jsme byli opravdu maximálně spokojeni.Ve všem nám vyšel vstříc.Vše proběhlo v pořádku bez problémů.Toto ubytování můžeme opravdu jen doporučit....

  Jana V.
 • typ

  Majitel ubytovacího zařízení byl velmi vstřícný a ochotný. Ubytování je pěkné a cenově velmi příznivé. V Králíkách i jeho okolí je dostatek stravovacích zařízení a okolí je jako stvořené k zajímavým výletům po celý rok....

  Zdeňka K.
Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Nestačí vám pokoje? Zadejte si skupinovou rezervaci.
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Apartmán Apartmán pro 6 osob
k rezervaci nepotřebujete
ceny na vyžádání
Apartmán Apartmán pro 4 osoby
k rezervaci nepotřebujete
ceny na vyžádání
Celková cena
0 Kč

Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Platební karty

Služby hotelu

Ubytovaným hostům je k dispozici společenská místnost s minibarem.

 • nastěhovaní na pokoj od : 14:00
 • uvolnění pokoje do : 10:00

Gastronomické služby

Společenská místnost s minibarem je vhodným místem pro posezení s přáteli nebo rodinou. Klubovna je stylově zařízena a najdete zde lednici, el. vařič a rychlovarnou konvici.

Doplňkové služby

Domácího mazlíčka je nutné předem dojednat.

Sportovní možnosti

Okolí nabízí širokou paletu sportovního vyžití. V zimě v okolí naleznete udržované běžecké tratě a sjezdovky, v létě zedejší příroda vybízí k pěším výletům a cyklistice. Nedaleko je také koupaliště.

Služby pro motoristy

 • parkoviště
Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Apartmány se nacházejí ve velkém zrekonstruovaném privátním domě na okraji podhorského městečka Králíky (5 tis. obyvatel).

Oblast je obklopená horami. Králický Sněžník (1424 m) je třetím nejvyšším pohořím v ČR, pod vrcholem pramení řeka Morava. Králicko je bohaté na přírodní a kulturní památky, avšak turisticky doposud málo dotčené.

Nadmořská výška ubytování: 555 m n.m.

Možnosti:

Koupaliště:

 • Jablonné nad Orlicí - koupaliště: 11.9 km
 • Na přírodní koupaliště v Jablonném nad Orlicí: 12.0 km
 • Ruda nad Moravou - koupaliště: 14.8 km

Souřadnice ubytování pro navigaci:

 • 50°4'57.446"
 • 16°45'2.485"

Turistické cíle:

 • Králíky zastávka - železniční stanice Zastávka vlaku
 • Králické oko Původní označení je sice meliorační nádrž, ale vzhledem, okolím i zaměřením nápadně připomíná rybník. Králický rybník byl vystavěn v 80. letech minulého století právě při melioračních pracích, v…
 • Králíky - železniční stanice Zastávka vlaku. Zde nebo v nejbližším okolí jsou k dispozici tyto služby:vnitrostátní pokladní přepážkačtečka in-karetvýdej in-karetplatba v eurechčekárna pro cestujícíWCpůjčovna Kol
 • Půjčovna kol Českých drah - Králíky Všechny půjčovny kol ČD jsou vybaveny kvalitními koly s odborně prováděným servisem. Ve vybraných půjčovnách kol jsou k dispozici také elektrokola, dětská kola, koloběžky a dětské cyklosedačky. …
 • Turistická známka č. 1352 - Králíky Podhorské městečko v severní části Králické brázdy ve výšce 560 m n.m., obklopené malebnými horami a panensky čistou přírodou. Nejstarší věrohodný údaj o tomto místě pochází z roku 1367.

Celkové hodnocení Ubytování Jiří Matoušek od ubytovaných zákazníků

Ubytování
95%
Stravování
97%
Přístup personálu
91%
Okolí
86%
Služby
93%
Celková spokojenost
92%
92%

Fotografie od ubytovaných klientů

Ubytování Jiří Matoušek hodnotilo 22 zákazníků, 86% tento hotel doporučuje.

typ

Klientka Jana V.

3.3.2014

Celkové hodnocení
100%

S ubytováním i přístupem pana Matouška jsme byli opravdu maximálně spokojeni.Ve všem nám vyšel vstříc.Vše proběhlo v pořádku bez problémů.Toto ubytování můžeme opravdu jen doporučit.

typ

Klientka Martina N.

3.3.2012

Celkové hodnocení
100%

Byli jsme velmi spokojeni,všem můžeme jen doporučit!

typ

Klient Aleš K.

3.3.2012

Celkové hodnocení
80%

Užasné ubytování za super cenu.

typ

Klient Petr K.

7.9.2011

Celkové hodnocení
95%

Velice prostorné ubytování čistota, vstřícný přístup majitele perfektní výbavení, příznivá cena. Všem doporučuji.

typ

Klient P.

6.5.2011

Celkové hodnocení
95%

Naprosté soukromí...

typ

Klientka Ivanka Č.

2.11.2010

Celkové hodnocení
100%

Byla jsem absolutně spokojena s úrovní ubytování i s přístupem ubytovatele. Kuchyň a další služby nebyla součástí nabídky, proto je nemohu hodnotit. I.Č., Praha

typ

Klientka Martina H.

4.9.2010

Celkové hodnocení
100%

Dobrý den, s přístupem pana Matouška jsme naprosto spokojeni. Vaření nehodnotím, ubytování bylo bez stravy. Jinak jsme byli velmi spokojeni jak s cenou,tak s dostupností a nejvíce s přístupem pana majitele. Opravdu děkuji za ubytování v tomto penzionku Martina H.

typ

Klientka Jana S.

5.8.2010

Celkové hodnocení
67%

Ubytování je na rušné - hlavní silnice, kde projíždějí neustále auta. Nutností je zavřít okna, což je v létě problém. Z tohoto důvodu bych ubytování příliš nedoporučovala. Jinak OK.

typ

Klientka Zdeňka K.

5.9.2009

Celkové hodnocení
100%

Majitel ubytovacího zařízení byl velmi vstřícný a ochotný. Ubytování je pěkné a cenově velmi příznivé. V Králíkách i jeho okolí je dostatek stravovacích zařízení a okolí je jako stvořené k zajímavým výletům po celý rok.

typ

Klient Pavel S.

8.8.2009

Celkové hodnocení
90%

Ubytování Jiří Matoušek je na příjezdu do města Králíky na začátku ul. 5.května v levotočivé zatáčce a je označeno pouze popisným číslem domu 417.

typ

Klient Milan D.

4.3.2013

Celkové hodnocení
90%

typ

Klientka Klára K.

4.3.2013

Celkové hodnocení
70%

typ

Klientka Michaela N.

5.3.2012

Celkové hodnocení
96%

typ

Klientka Markéta M.

3.3.2012

Celkové hodnocení
92%

typ

Klient Martin B.

9.9.2011

Celkové hodnocení
100%

typ

Klient Tomáš P.

2.11.2010

Celkové hodnocení
75%

typ

Klientka Renata S.

8.10.2010

Celkové hodnocení
100%

typ

Klientka Alena H.

9.9.2010

Celkové hodnocení
88%

typ

Klient Andrej G.

8.6.2009

Celkové hodnocení
100%

typ

Klient Josef Č.

2.4.2009

Celkové hodnocení
100%

typ

Klient Tomáš H.

3.10.2008

Celkové hodnocení
100%

typ

Klientka Lenka K.

12.8.2008

Celkové hodnocení
87%

Byli jste v tomto hotelu ubytováni s Hotely.cz? Nepřišel Vám odkaz pro hodnocení? Chcete získat slevový kupón až na 400 Kč? Napište nám na email info@hotely.cz a připojte číslo Vaší objednávky a jméno. Po ověření Vám zašleme odkaz na nový formulář hodnocení.

Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Kolbenova 882/5A, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 7, 460 01 Liberec, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních.

1.3. Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle objednávky zprostředkované Provozovatelem.

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Portálem Hotely.cz, Zákazníkem a Ubytovacím zařízením při realizaci zprostředkování rezervace ubytování, nabízeném Ubytovacím zařízením na internetových stránkách Portálu Hotely.cz.

2.2. Smluvní vztah mezi Portálem Hotely.cz a Zákazníkem se vedle těchto VOP řídí Obchodními podmínkami každého jednotlivého Ubytovacího zařízení (dále jen "OP"), jenž jsou uvedeny v patičce rezervačního formuláře každého konkrétního Ubytovacího zařízení. Tyto VOP se použijí vždy, pokud OP neobsahují úpravu jinou.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním formuláře. Portál Hotely.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Portál Hotely.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v objednávce. Portál Hotely.cz před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u skupinových rezervací nebo pobytových balíčků je Ubytovacím zařízením nebo Portálem Hotely.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

4.4. Zprostředkování komunikace

Ubytovací zařízení tímto souhlasí se zprostředkováním komunikace Portálem Hotely.cz (včetně jakéhokoli zpracování, ukládání, příjmu, přístupu k, nahlížení do a monitoringu komunikace Portálem Hotely.cz) a prohlašuje, že důkladně informuje své zaměstnance, zástupce a dalších osoby (a v souladu s platnými zákony od nich k tomu má souhlas) o využívání služby Zprostředkování komunikace, která je mu poskytována nebo je poskytována jeho jménem. Ubytovací zařízení souhlasí s tím, že nebude používat službu zprostředkování komunikace k odeslání nevyžádaných obchodních sdělení. Ubytovací zařízení plně odškodní Portál Hotely.cz za jakékoli nároky třetích stran nebo pokuty, vyplývající z nezákonného nebo neoprávněného používání služby zprostředkování komunikace pro vlastní účely Ubytovacího zařízení.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1 Storno podmínky určuje Ubytovací zařízení v OP. V případě, že Ubytovací zařízení nemá definované vlastní storno podmínky, je u garance platební kartou při nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Portálu Hotel.cz o zrušení rezervace) 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není u garance platební kartou uplatněn žádný storno poplatek.

Zákazník je povinen informovat Portál Hotely.cz o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení.

Reklamace služeb Portálu Hotely.cz je možná písemně elektronicky na emailové adrese info@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese HOTEL.CZ a.s., Řeznická 7, 460 01 Liberec.

6. Osobní údaje

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Portál Hotely.cz je oprávněn v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které mu pro účely zprostředkování objednávky poskytl (dále jen "Osobní údaje"). Portál Hotely.cz je správcem všech Osobních údaj, které zpracovává. Osobní údaje nebudou postoupeny žádné třetí straně kromě Ubytovacího zařízení a společností majetkově spjatých s Portálem Hotely.cz. Ubytovací zařízení se stává správcem osobních údajů poté, co je přímo nebo nepřímo obdrží prostřednictvím technického zpracovatele. Zpracování Osobních údajů pro Portál Hotely.cz provádí zpracovatelé, kteří jsou vázáni zpracovatelskou smlouvou. Každá ze stran je povinna poskytnout odpovídající ochranu Osobních údajů, aby bylo zabráněno jejich ztrátě, neoprávněnému přístupu, použití, vymazání a zveřejnění, a podle platných zákonů zpracovávat Osobní údaje způsobem, který zajišťuje odpovídající zachování důvěrnosti a bezpečnost Osobních údajů. Údaje získávané dle zákona budou zpracovávány po dobu uloženou zákonem, ostatní údaje maximálně po dobu 5 let od poslední objednávky Zákazníka. Osobní údaje jsou zpracovávány za účelem správného poskytnutí objednané služby a za účelem přesnějšího nabízení vhodných doplňujících služeb. Nesouhlas se zpracováním Osobních údajů může Zákazník vyjádřit na emailové adrese info@hotely.cz.

6.2. Prohlášení o souborech cookie

Portál Hotely.cz používá soubory cookie, které jsou popsány v samostatném dokumentu Zásady používání souboru cookie https://www.hotely.cz/page/view/cookie/.

6.3. Zasílání obchodních sdělení

Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním obchodních sdělení na svou emailovou adresu samotným odesláním objednávkového formuláře na stránkách Portálu Hotely.cz. Tento souhlas má Zákazník možnost kdykoliv zrušit na stránce https://www.hotely.cz/mailq/logout/"email Zákazníka" a v každém jednotlivém obchodním sdělení.

6.4. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník souhlasí s tím, že všechny telefonní hovory jsou nahrávány z důvodu zkvalitňování služeb a pro zaznamenání souhlasu Zákazníka s VOP, OP a potvrzením objednávky. Svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří Zákazník tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Portálu Hotely.cz.

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto VOP nabývají platnosti a účinnosti dnem 25.5. 2018.

Platné znění těchto VOP je k dispozici v sídle provozovatele i majitele Portálu Hotely.cz a je zveřejněno na webových stránkách www.hotely.cz.

Ubytování Jiří Matoušek 0
TOPlist