Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Penzion Brada
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Penzion Brada
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Penzion Brada
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Penzion Brada
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Penzion Brada
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Penzion Brada
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Penzion Brada
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Penzion Brada
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Penzion Brada
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Penzion Brada

Penzion Brada

* * *
Brada 7, Jičín
Zobrazit na mapě

Penzion Brada nabízí komfortní ubytování v Jičíně, městě pohádek. Penzion disponuje vybavenými dvoulůžkovými až čtyřlůžkovými pokoji s vlastním sociálním zázemím a možností přistýlky. Rodinnou dovolenou nebo služební cestu v Jičíně Vám penzion zpříjemní díky zahradní terase s ohništěm a venkovním grilem, kde si můžete v klidu odpočinout a užívat volné chvíle.

 • typ

  Je tam super prostředí můžu jen doporučit....

  Pavla R.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Nestačí vám pokoje? Zadejte si skupinovou rezervaci.
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do uvedeného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Jednolůžkový pokoj
jednolůžkový s vlastním sociálním zařízením
690 Kč
Jednolůžkový pokoj
jednolůžkový se společným soc.zařízením
590 Kč
Dvoulůžkový pokoj
dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením
1 200 Kč
Dvoulůžkový pokoj
dvoulůžkový se společným soc.zařízením
900 Kč
Třílůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj s vl. soc. zařízením
1 400 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
Čtyřlůžkový pokoj
1 600 Kč
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Platební karty

 • v tomto hotelu nelze platit platební kartou

Služby hotelu

 • úschovna jízdních kol a koloběžek
 • nastěhovaní na pokoj od : 14:00
 • uvolnění pokoje do : 10:00

Gastronomické služby

Kapacitu pro stravování představuje jídelna o 60-ti místech, případně také prostory baru s kapacitou 10 míst. TV-SAT jsou v prostoru restaurace.

Lze využít také kapacitu 24 míst na otevřené zahradní terase s ohništěm a venkovním grilem, kde se na přání připravují vybrané speciality.

 • restaurace

Doplňkové služby

Penzion zajišťuje nejrůznější akce (školení, firemní prezentace, svatby, rauty).

 • domácí mazlíčci

Sportovní možnosti

Na objednávku penzion zajišťuje pronájem tenisového kurtu (500 m od penzionu) a rafting na řece Jizera (délka cca 12 km).

Pro ubytované hosty jsou k dispozici níže uvedené aktivity:

 • hřiště pro děti
 • sauna
 • tenisový kurt
 • půjčovna jízdních kol
 • stolní tenis

Služby pro motoristy

Hostům penzionu je též k dispozici parkoviště pro 15 osobních vozů.

 • parkoviště
Jednolůžkový pokoj jednolůžkový s vlastním sociálním zařízením
Jednolůžkový pokoj jednolůžkový se společným soc.zařízením
Dvoulůžkový pokoj dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením
Dvoulůžkový pokoj dvoulůžkový se společným soc.zařízením
Třílůžkový pokoj Třílůžkový pokoj s vl. soc. zařízením
Čtyřlůžkový pokoj Čtyřlůžkový pokoj
od 17.7.2018
do 17.6.2019
690 Kč
590 Kč
1 200 Kč
900 Kč
1 400 Kč
1 600 Kč

Penzion leží v obci Brada, asi 5 km S-SZ od okresního města Jičín, v sousedství Prachovských skal, Jinolických rybníků a CHKO Český ráj.

Nadmořská výška: 409 m n.m.

 • 50°28'4.235"
 • 15°19'49.642"

Zaslat poptávku

Turistické cíle:

 • Brada - část obce Brada-Rybníček Vesnice Brada, místní část obce Brada-Rybníček se nachází severně od Jičína.V obci je k vidění kostel svatého Bartoloměje z počátku 14. století, se stavebními úpravami ze 17. a 19. století se…
 • Brada - kostel sv. Bartoloměje Kostel se nachází na úpatí skalnatého vrchu Brada nedaleko míst, kde ve 13 století stával hrad. První zmínky o kostelu jsou z roku 1371, postaven byl však již kolem roku 1300. Roku 1662 byl opraven…
 • Turistická známka č. 2090 - Hrad Brada Zřícenina hradu Brada se nachází 5 km severozápadně od Jičína. Velkou část poničily pískovcové lomy. Dnes se na něm nachází skalka a pamětní kříž.http://www.atlasceska.cz/kralovehradecky-kraj…
 • vrch Brada Vrch Brada se nachází západně nad vsí Brada, místní části obce Brada-Rybníček. Na vrcholu jsou tři sokly s křížem a sochami svatého Petra a Pavla, upravené odpočinkové místo s lavičkami a panely s…
 • Rumcajsova jeskyně v lese Řáholci Kdo by neznal Rumcajse, Manku a Cipíska! A s nimi i les Řáholec, kam Rumcajs musel z Jičína od verpánku utéct do jeskyně. Ta jeskyně opravdu existuje a dodnes je upravená tak, jako kdyby tu někdo žil…

Celkové hodnocení Penzion Brada od ubytovaných zákazníků

Ubytování
70%
Stravování
47%
Přístup personálu
90%
Okolí
75%
Služby
70%
Celková spokojenost
70%
70%

Fotografie od ubytovaných klientů

Penzion Brada hodnotili 4 zákazníci, 50% tento hotel doporučuje.

typ

Klientka Pavla R.

15.9.2014

Celkové hodnocení
84%

Je tam super prostředí můžu jen doporučit.

typ

Klient Josef M.

24.8.2014

Celkové hodnocení
36%

Staré nevyhovující zařízení, nedostačující vybavení (ani lampička na nočním stolku), vybavení pokoje ani celého penzionu neodpovídá ceně za ubytování. Na it stránkách inzerují plně vybyvenou kuchyňku, tam ale nebylo nic! Chyběly doplňky v koupelnách ( poličky a pod.). Celkově velmi neútulné prostředí.

typ

Klient Jiří S.

6.8.2012

Celkové hodnocení
96%

Je to v krásném prostředí a je tam klid. Od penzionu jsou trasy na procházky. Nemusíte přejíždět autem. Doporučuji přivést vlastní kola.

typ

Klientka Marianne F.

1.8.2012

Celkové hodnocení
70%

Průměr kvalita/cena není dobrý, hotel se vyplatí pouze v případě maximálně využití pokojů (3 až 4 osoby v pokoji). Hotel je spíše určen skupinám a mládeži, případně rodinám s malými dětmi. Pohodlí a čistota poněkud zanedbaná (ručníky opotřebené až moc, mj.).


Zaslat poptávku

Byli jste v tomto hotelu ubytováni s Hotely.cz? Nepřišel Vám odkaz pro hodnocení? Chcete získat slevový kupón až na 400 Kč? Napište nám na email info@hotely.cz a připojte číslo Vaší objednávky a jméno. Po ověření Vám zašleme odkaz na nový formulář hodnocení.

Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1. Majitelem portálu HOTELY.cz je společnost Avarenta, a.s. se sídlem Škroupova 631, 500 02 Hradec Králové, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Lihovarská 194/205, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 1332/7, 460 01 Liberec

1.3.Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle Objednávky uzavřené mezi Provozovatelem portálu HOTELY.cz a Zákazníkem.

1.4. Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Provozovatelem portálu HOTELY.cz, Majitelem portálu HOTELY.cz a Zákazníkem.

2.2. Tyto Všeobecné obchodní podmínky se použijí vždy, pokud Smlouva nebo jiné písemné ujednání mezi Smluvními stranami neobsahuje úpravu jinou. Jednotlivá ustanovení těchto VOP lze změnit nebo vyloučit ve Smlouvě.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním poptávkového formuláře. Provozovatel portálu HOTELY.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Provozovatelem (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Provozovatel portálu HOTELY.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v poptávce. Poskytovatel před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Poskytovatelem (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u pobytových balíčků a skupinových rezervací je Ubytovacím zařízením nebo provozovatelem portálu HOTELY.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1. Storno podmínky si upravuje Ubytovací zařízení, u garance kreditní kartou je v případě nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Poskytovatele o zrušení rezervace) 24 hodin před příjezdem hosta, není u garance kreditní kartou uplatněn žádný stornopoplatek.

5.2. Zákazník je povinen informovat Poskytovatele o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

5.3. Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení

5.4. Reklamace služeb Poskytovatele je možná písemně elektronicky na emailové adrese rezervace@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese Provozovatele

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Provozovatel i Majitel portálu HOTELY.cz jsou oprávněni v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména se Zákonem č. 101/2000 o ochraně osobních údajů zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které jim pro účely zpracování objednávky poskytl. Zasláním poptávkového formuláře dle bodu 4.1. Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním Obchodních sdělení Majitele portálu Hotely.cz na svou emailovou adresu. Tento souhlas je možné kdykoliv odvolat.

6.2. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník je před zahájením telefonického hovoru na linku +844 468 359 informován pracovníkem Provozovatele portálu HOTELY.cz, že všechny hovory jsou nahrávány. Zákazník souhlasí s nahráváním hovorů z důvodu zkvalitnění služeb a zaznamenání vyjádření jeho souhlasu s podmínkami a potvrzením Objednávky s tím, že tento svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Provozovatele Portálu HOTELY.cz

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky nabývají platnosti a účinnosti dnem 1.2.2015. Smluvní vztahy vzniklé před nabytím účinnosti těchto Všeobecných obchodních podmínek zůstávají v platnosti a řídí se obchodními podmínkami platnými v době jejich vzniku.

7.2. Platné znění těchto Všeobecných obchodních podmínek je k dispozici v sídle Provozovatele portálu HOTELY.cz a je zveřejněno na webových stránkách provozovatele www.hotely.cz.

Penzion Brada 0 Penzion Brada 1 Penzion Brada 2 Penzion Brada 3 Penzion Brada 4 Penzion Brada 5 Penzion Brada 6 Penzion Brada 7 Penzion Brada 8 Penzion Brada 9

Zaslat poptávku
TOPlist