Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Lázeňské pobyty v Jeseníku

2 pobyty

Lázně Jeseník, situované v nádherné přírodě Hrubého Jeseníku, vděčí za svůj vznik a proslulost lékaři Vincenzi Priessnitzovi, přezdívanému vodní doktor. Mimořádně příznivé klima a poloha v horách předurčuje Lázně Jeseník nejen k turistice, ale také k lázeňským a relaxačním pobytům. Celý areál je vkusně zasazený do krajiny, tvoří dominantu okolí a je odtud jedinečný výhled na hřeben Hrubého Jeseníku.

Hlavní léčebný dům Priessnitzových lázní v Jeseníku je Lázeňský dům Priessnitz, jehož nespornou výhodou je bezbariérový přístup a pokoje pro hendikepované hosty, a také jeho balneocentrum s lázeňskými procedurami. Na úbočí Studničního vrchu se hrdě tyčí zrekonstruovaná budova Lázeňského domu Bezruč, který je reálnou oázou relaxace a nabízí prevenci i léčení rozličných chorob. Tento dům je oblíbený pro své celoroční služby, které skýtají nejen lázeňské procedury, ale také fitness centrum, knihovnu, krytý bazén, dětské hřiště a další služby pro váš odpočinek a relaxaci v Lázních Jeseník.

lázeňské pobyty x
Týdenní lázeňskorehabilitační balíček v Jeseníkách
bed 7 dní
(6 nocí)
meal polopenze
-%

Týdenní lázeňskorehabilitační balíček v Jeseníkách

Lázeňský hotel Albatros * * * Jeseník

Váš týden v Jeseníkách bude ještě lepší s pečlivě sestaveným lázeňskorehabilitačním programem, jenž nabízí hned několik kvalitních procedur. Pobyt začne vstupní lékařskou konzultací a získáte i zdarma vstup do posilovny, aerobního centra nebo zapůjčení horského kola.

Cena od:
7 932 Kč
Zobrazit
Týdenní relaxace v Jeseníkách v Jeseníkách
bed 7 dní
(6 nocí)
meal polopenze
-%

Týdenní relaxace v Jeseníkách v Jeseníkách

Lázeňský hotel Albatros * * * Jeseník

Týden v Jeseníkách nabídne pohodlné ubytování s polopenzí, vstupní lékařskou konzultaci a různé lázeňské procedury, které podpoří vitalitu vašeho organismu. Čeká vás tak perličková koupel, bylinný obklad nebo velmi relaxační masáž hlavy.

Cena od:
7 158 Kč
Zobrazit
TOPlist