Největší výběr ubytování v ČR Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Lázeňské pobyty v Jeseníku

3 pobyty

Lázně Jeseník, situované v nádherné přírodě Hrubého Jeseníku, vděčí za svůj vznik a proslulost lékaři Vincenzi Priessnitzovi, přezdívanému vodní doktor. Mimořádně příznivé klima a poloha v horách předurčuje Lázně Jeseník nejen k turistice, ale také k lázeňským a relaxačním pobytům. Celý areál je vkusně zasazený do krajiny, tvoří dominantu okolí a je odtud jedinečný výhled na hřeben Hrubého Jeseníku.

Hlavní léčebný dům Priessnitzových lázní v Jeseníku je Lázeňský dům Priessnitz, jehož nespornou výhodou je bezbariérový přístup a pokoje pro hendikepované hosty, a také jeho balneocentrum s lázeňskými procedurami. Na úbočí Studničního vrchu se hrdě tyčí zrekonstruovaná budova Lázeňského domu Bezruč, který je reálnou oázou relaxace a nabízí prevenci i léčení rozličných chorob. Tento dům je oblíbený pro své celoroční služby, které skýtají nejen lázeňské procedury, ale také fitness centrum, knihovnu, krytý bazén, dětské hřiště a další služby pro váš odpočinek a relaxaci v Lázních Jeseník.

Týdenní lázně v Jeseníkách
bed 7 dní
(6 nocí)
person 100%
meal polopenze

Týdenní lázně v Jeseníkách

Wellness & Spa hotel Villa Regenhart * * * Jeseník

Týdenní dovolená v Jeseníkách nemůže být o ničem jiném než o relaxaci, polopenzi a koupání s kapkou turistiky. Vyrazte proto s Hotely.cz do čistého prostředí Jeseníků a užijte si sedmidenní pobytový balíček.

Cena od:
9 053 Kč
Zobrazit
Léto v lázeňském městě Jeseník
bed 4 dny
(3 noci)
person 100%
meal kombinovaná

Léto v lázeňském městě Jeseník

Wellness & Spa hotel Villa Regenhart * * * Jeseník

Slunce příjemně hřeje, obloha je krásně modrá a je krásné teplíčko, ideální čas na dovolenou. Zvolte ke svému pobytu luxusní Hotel Villa Regenhart, který se nachází v městečku Jeseník. Čeká vás zde báječná relaxace s dokonalou profesiální péčí.

Cena od:
4 487 Kč
Zobrazit
Single relax pobyt
bed 3 dny
(2 noci)
person 94%
meal plná penze

Single relax pobyt

Hotel Slunný dvůr * * * Jeseník

Už jste někdy byli v Jeseníkách? Pokud ne, tak si udělejte volno a určitě se tam zajeďte podívat. Čeká vás zde překrásná příroda a čistý vzduch a klid, který léčí. Navštivte místa, kde léčil vodou Vincent Priessnitz a kde je dodnes využíváno jeho účinných léčebných metod.

Cena od:
2 900 Kč
Zobrazit
TOPlist