Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme

Ubytování Hradištko

* *
Hardištko 1626, Hradištko
Zobrazit na mapě
-%

Ubytování Hradištko vám nabízí levné ubytování v obci Hradištko ve Středních Čechách. Vybrat si můžete ze tří typů samostatného ubytování, Mobilhaus Vendelín, Chatu Martinu nebo Chatu Hradištko. Chata Hradištko nabízí místo až pro šest hostů a je díky svému vybavení ideální volbou pro rodiny s dětmi nebo skupinku přátel. Ubytování Hradištko je příjemné místo, kde prožijete příjemné společné chvíle.

Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Čtyřlůžkový pokoj
Chata Martina
1 000 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
Mobilhaus Vendelín
900 Kč
Pětilůžkový pokoj Chata Hradištko
1 200 Kč
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Popis pokojů

Chata Hradištko:

Rekreační chata se nachází v Hradištku na soutoku Sázavy s Vltavou v oploceném pozemku, Pro 6 osob Veranda,kuchyň,koupelna,obývací pokoj,ložnice. Obchod 50 metrů .Povlečení je v ceně.Pes ne

Umístění a dostupnost objektu dostupnost -autobus,vlak,auto chata je na kraji obce . Vybavení objektu Televize a satelit,plně vybavená kuchyň,lednice,plynový sporák, horkovzušná konvice,mikrovlnná trouba ,WC, sprcha, ohniště, gril,Pro děti dětský bazének, houpačka a hračky. akumulační kamna pro celoroční pobyt Pokoje veranda, chodba, koupelna, kuchyňka, obývací pokoj, ložnice v patře. Po dvou postelích oddělené příčkou. Služby povlečení ,solidnost,obchod 100 metrů i v neděli , WiFi Parkování U chaty  

Platební karty

 • v tomto hotelu nelze platit platební kartou

Služby hotelu

 • nekuřácký hotel
 • tv
 • nastěhovaní na pokoj od : 14:00
 • uvolnění pokoje do : 10:00
 • zahrada
 • kadeřnictví 2.0 km

Gastronomické služby

Stravování vlastní v chatě nebo v okolních restaracích

 • pizzerie 5.0 km
 • cukrárna 3.0 km
 • vinárna 150 m
 • restaurace 200 m

Sportovní možnosti

 • hřiště pro děti 30 m
 • bowling 3.0 km
 • venkovní bazén 15.0 km
 • golf 10.0 km
 • tenisový kurt 1.0 km
 • jízda na koni
 • možnost rybolovu

Služby pro motoristy

 • parkoviště

Popis okolí

Hradištko

Hradištko ja 25km jižně od Prahy a 20km od Benešova.Nachází se na soutoku Sázavy s Vltavou. Podél řek jsou známé stezky (Posázavská a Povltavská).Kde nejznámější je Smetanova vyhlídka s pohledem na Vltavu a známou osadu Ztracenku. Hezká je taky Máj u Teletína a vyhlídky u Sázavy. Toto krásné prostředí je ideální turistice, trempování, rybaření, houbaření k vodáckému sportu. Kde nejčastější trasu na Sázavě sjíždějí z města Týnce nad Sázavou do Pikovic. Zde se dá půjčit veškeré vybavení včetně lodí.K sportovnímu vyžití –tenis v obci-plážový volejbal přímo u chaty fotbalové hřiště –u chaty dle dohody s majitelem stadionu. -vodní lyžování –Davle-5 km -zimní lyžování Chotouň 12km. Známý je Pozásávský pacifik-což je vlak, který jede u malebné řeky Sázavy. Začátkem jara se zde vyskytuje chráněná rostlina Kandík psí Zub,která se vyskytuje pouze zde na Medníku. A jinde v Čechách ji nenajdete. Zde je známá naučná stezka Medník. Po řece Vltavě se můžete projet parníkem. Na koupání je do 12 km Slapské jezero /Ždáň a Rabyně/ a aquapark Měřína nebo aquapark Beroun,Příbram, Aquapalac Praha. V okolí je spoustu hradů a zámků (zámek Konopiště ,Jemniště ,hrad Český Štemberk,Karlštejn,zámek Křivoklát ,Dobříš Orlík. U Berouna se nacházejí známé Koněpruské jeskyně a u Jílového štoly a u Příbrami také štoly a hornické muzeum. V Netvořicích muzeum motocyklů a V Lešanech známé vojenské muzeum.Město Praha – historické památky ,muzea ,ZOO.- U Berouna se nacházejí známé Koněpruské jeskyně, u Jílového štoly, u Příbrami také štoly a hornické muzeum. V Netvořicích muzeum motocyklů a V Lešanech známé vojenské muzeum. Město Praha –historické památky, muzea, ZOO.

 

Řeka 2 km - koupání i rybolov, přehrada Slapy (15 km), aquapark Měřín 18 km - 2 bazény, tobogán, vířivá vana, protiproudy, sauna, aquapark Příbram (3 bazény, tobogán, sauna, vířivé vany), tenisové kurty 500 m, fotbalové hřiště u chaty. V zimě lyžování v areálu Kotouň 15 km. Turistika a výlety po okolí, sjíždění řeky Sázavy, plážový volejbal, vodní lyžování, celodenní výlety do Prahy, na Křivoklát, Karlštejn, zámek Konopiště, přehrada Orlík (zámek, hrad Zvíkov), Posázavská stezka, naučná stezka Medník, Koněpruské jeskyně, Jílové - naučná stezka Jílovské doly a štola, okolní města - Benešov, Sedlčany, Příbram - hornické muzeum - štoly, Dobříš, Lešany - vojenské muzeum atd.

Jak se k nám dostanete?

vlak,autobus

Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Dům je umístěn v obci Hradištko.

Nadmořská výška ubytování: 293 m n.m.

Možnosti:

 • houbaření
 • informační služba: 1.0 km
 • lyžování

Lyžarské vleky:

 • Chotouň: 8.3 km

Souřadnice ubytování pro navigaci:


Turistické cíle:

 • Turistická známka č. 1490 - Štěchovice Ve známé trampské písni o babičce Mary se mimo jiné zpívá "Štěchovická laguna když dřímá... ". Zlato se netěží již několik stovek let a laguna zanikla výstavbou přehradní hráze.
 • Malá procházka z Chlomku do Pikovic Malá procházka z Chlomku do Pikovic podél Sázavy…. Ráno hrozná námraza, okolo poledne nádherně a tak jsme se vydaly z Chlomku na malou procházku do Pikovic Podél Sázavy. Řeka byla…
 • Turistická známka č. 131 - Pikovice pod Medníkem Rekreační oblast, kolébka českého trampingu.
 • Štěchovice  Městečko Štěchovice leží v údolí Vltavy, u jejího soutoku s říčkou Kocábou. Silnice č.102, která sem z Prahy přichází podél řeky, odtud stoupá údolím ke Slapům a dál proti proudu pokračuje jen…
 • Sázava u Davle Nachází se cca 20 km jižně od Hlavního města Prahy a necelé 2 km jihovýchodně od Městyse Davle, jehož je jedním ze správních obvodů, spolu se Sloupem a samotnou Davlí. Svůj název dostala od řeky…

Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Kolbenova 882/5A, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 7, 460 01 Liberec, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních.

1.3. Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle objednávky zprostředkované Provozovatelem.

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Portálem Hotely.cz, Zákazníkem a Ubytovacím zařízením při realizaci zprostředkování rezervace ubytování, nabízeném Ubytovacím zařízením na internetových stránkách Portálu Hotely.cz.

2.2. Smluvní vztah mezi Portálem Hotely.cz a Zákazníkem se vedle těchto VOP řídí Obchodními podmínkami každého jednotlivého Ubytovacího zařízení (dále jen "OP"), jenž jsou uvedeny v patičce rezervačního formuláře každého konkrétního Ubytovacího zařízení. Tyto VOP se použijí vždy, pokud OP neobsahují úpravu jinou.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním formuláře. Portál Hotely.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Portál Hotely.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v objednávce. Portál Hotely.cz před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u skupinových rezervací nebo pobytových balíčků je Ubytovacím zařízením nebo Portálem Hotely.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

4.4. Zprostředkování komunikace

Ubytovací zařízení tímto souhlasí se zprostředkováním komunikace Portálem Hotely.cz (včetně jakéhokoli zpracování, ukládání, příjmu, přístupu k, nahlížení do a monitoringu komunikace Portálem Hotely.cz) a prohlašuje, že důkladně informuje své zaměstnance, zástupce a dalších osoby (a v souladu s platnými zákony od nich k tomu má souhlas) o využívání služby Zprostředkování komunikace, která je mu poskytována nebo je poskytována jeho jménem. Ubytovací zařízení souhlasí s tím, že nebude používat službu zprostředkování komunikace k odeslání nevyžádaných obchodních sdělení. Ubytovací zařízení plně odškodní Portál Hotely.cz za jakékoli nároky třetích stran nebo pokuty, vyplývající z nezákonného nebo neoprávněného používání služby zprostředkování komunikace pro vlastní účely Ubytovacího zařízení.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1 Storno podmínky určuje Ubytovací zařízení v OP. V případě, že Ubytovací zařízení nemá definované vlastní storno podmínky, je u garance platební kartou při nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Portálu Hotel.cz o zrušení rezervace) 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není u garance platební kartou uplatněn žádný storno poplatek.

Zákazník je povinen informovat Portál Hotely.cz o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení.

Reklamace služeb Portálu Hotely.cz je možná písemně elektronicky na emailové adrese info@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese HOTEL.CZ a.s., Řeznická 7, 460 01 Liberec.

6. Osobní údaje

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Portál Hotely.cz je oprávněn v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které mu pro účely zprostředkování objednávky poskytl (dále jen "Osobní údaje"). Portál Hotely.cz je správcem všech Osobních údaj, které zpracovává. Osobní údaje nebudou postoupeny žádné třetí straně kromě Ubytovacího zařízení a společností majetkově spjatých s Portálem Hotely.cz. Ubytovací zařízení se stává správcem osobních údajů poté, co je přímo nebo nepřímo obdrží prostřednictvím technického zpracovatele. Zpracování Osobních údajů pro Portál Hotely.cz provádí zpracovatelé, kteří jsou vázáni zpracovatelskou smlouvou. Každá ze stran je povinna poskytnout odpovídající ochranu Osobních údajů, aby bylo zabráněno jejich ztrátě, neoprávněnému přístupu, použití, vymazání a zveřejnění, a podle platných zákonů zpracovávat Osobní údaje způsobem, který zajišťuje odpovídající zachování důvěrnosti a bezpečnost Osobních údajů. Údaje získávané dle zákona budou zpracovávány po dobu uloženou zákonem, ostatní údaje maximálně po dobu 5 let od poslední objednávky Zákazníka. Osobní údaje jsou zpracovávány za účelem správného poskytnutí objednané služby a za účelem přesnějšího nabízení vhodných doplňujících služeb. Nesouhlas se zpracováním Osobních údajů může Zákazník vyjádřit na emailové adrese info@hotely.cz.

6.2. Prohlášení o souborech cookie

Portál Hotely.cz používá soubory cookie, které jsou popsány v samostatném dokumentu Zásady používání souboru cookie https://www.hotely.cz/page/view/cookie/.

6.3. Zasílání obchodních sdělení

Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním obchodních sdělení na svou emailovou adresu samotným odesláním objednávkového formuláře na stránkách Portálu Hotely.cz. Tento souhlas má Zákazník možnost kdykoliv zrušit na stránce https://www.hotely.cz/mailq/logout/"email Zákazníka" a v každém jednotlivém obchodním sdělení.

6.4. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník souhlasí s tím, že všechny telefonní hovory jsou nahrávány z důvodu zkvalitňování služeb a pro zaznamenání souhlasu Zákazníka s VOP, OP a potvrzením objednávky. Svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří Zákazník tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Portálu Hotely.cz.

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto VOP nabývají platnosti a účinnosti dnem 25.5. 2018.

Platné znění těchto VOP je k dispozici v sídle provozovatele i majitele Portálu Hotely.cz a je zveřejněno na webových stránkách www.hotely.cz.

Ubytování Hradištko 0 Ubytování Hradištko 1 Ubytování Hradištko 2 Ubytování Hradištko 3 Ubytování Hradištko 4 Ubytování Hradištko 5 Ubytování Hradištko 6 Ubytování Hradištko 7 Ubytování Hradištko 8 Ubytování Hradištko 9 Ubytování Hradištko 10 Ubytování Hradištko 11
TOPlist