×

Hotel Venuše Špindlerův Mlýn

 • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
 • Bez stravy
Pro dostupné pokoje a aktuální cenu si vyberte prosím datum Vašeho příjezdu a odjezdu!
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.
 • Aquapark Špindlerův Mlýn 200 m
 • Hotel Olympie 200 m
 • Okamžité potvrzení
 • Možnost parkování
 • Wellness služby
 • Vlastní restaurace
 • Domácí mazlíčci povoleni (Pes) (100 Kč / noc)
 • 23 pokojů
 • Užívané jazyky: Česky, Rusky, Anglicky, Německy, Polsky

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Pro hosty Hotel Venuše Špindlerův Mlýn nabízí komfortně zařízené pokoje (23 ks) pro pobyt ve městě Špindlerův Mlýn. V ubytovacím zařízení Hotel Venuše Špindlerův Mlýn se můžete ubytovat i se svým domácím miláčkem za poplatek. Pokud dostanete chuť vychutnat si skvělé jídlo, je možnost stravování v restauraci přímo v objektu. Pro ubytované hosty je k dispozici i soukromé parkoviště za poplatek. Pro všechny hosty kteří hledají relaxaci, ubytovací zařízení nabízí služby wellness. Bližší informace o možnostech najdete ve formuláři níže. Vybavení jednotlivých pokojů v Hotel Venuše Špindlerův Mlýn a podrobný seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) naleznete níže v podrobnostech zvoleného pokoje.

Umístění a okolí 4.9 km daleko najdeme Webkamera - Vrbatova bouda, 2.8 km Vodní nádrž Labská, 2.5 km Webkamera - Horní Mísečky, 4.2 km Malý Šišák, 3 km Webkamera Horní Mísečky (Krkonoše), 1.2 km Webkamera - Špindlerův Mlýn, 2.5 km Medvědín, 200 m Webkamera - Hotel Olympie - Svatý Petr, 200 m Hotel Olympie, 4.5 km Ptačí kámen, 4.9 km Webkamera - Vítkovice, 1.9 km Kozí hřbety, 4.9 km Mohyla Hanče a Vrbaty, 4.4 km Webkamera - Špindlerův Mlýn - chata Vatra, 1.2 km Ski areál Špindlerův Mlýn - Svatý Petr, 5 km Labský důl, 200 m Aquapark Špindlerův Mlýn, 2.8 km Naučná stezka Správy KRNAP - Čertův důl, 1.3 km Webkamera Svatý Petr (Krkonoše), 1.3 km Webkamera Hromovka (Krkonoše), 1.3 km Webkamera Špindlerův Mlýn (Krkonoše), 1.7 km Webkamera Svatý Petr - Stoh, 1.4 km Ski areál Medvědín - Horní Mísečky, 3.9 km Penzion U KOTLE.

Stravování Uvedená cena rezervace pobytu nezahrnuje stravování.

Platba Pobyt můžete uhradit následujícími způsoby: hotovost, kreditní karta, bankovní převod. Na potvrzení závazné rezervace Hotel Venuše Špindlerův Mlýn požaduje zaplacení zálohyvo ve výši 100.

Příjezd, otevírací doba Nejčasnější hodinou nástupu na pobyt je 14:00, ubytovací zařízení je nutné v den odjezdu uvolnit do 10:00. Budete moci se domluvit s personálem v jazycích: Anglicky, Německy, Rusky, Polsky, Česky.

Horní 23, 54351, Špindlerův Mlýn (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

8
Dobré
(Na základě 1 hodnocení)
 • Personál:
  10
 • Komfort:
  4
 • Služby:
  6
 • Restaurace:
  10
 • Přístupnost:
  10
Hodnocení 8
"Příjemný hotel, pokoj nic moc - velmi omezený prostor pro pohyb, chyběla další židle (ta by ovšem nebyla kam umístit pro malý prostor), ručníkový servis na počet dní nevyhovující, absolutně nevyhovující a nevhodné umístění WC hned za dveřmi přímo v pokoji. Vzorná a velice milá obsluha v jídelně."
- starší pár
před 4 lety
Parkování, doprava
 • Parkoviště pro autobusy a kamiony

  Parkování: Vlastní parkoviště

Volný čas
 • Odpočinek: Fitness (ve vzdálenosti 600 m), Turistické možnosti (na blízku), Nightclub (ve vzdálenosti 900 m), Casino (ve vzdálenosti 900 m), Stolní tenis (na blízku), Půjčovna kol v blízkosti ubytovacího zařízení (ve vzdálenosti 800 m)

  Cyklotrasy v okolí, Půjčovna lyží na blízku, Aquapark na blízku, Disco na blízku, Bazén vnitřní na blízku

Wellness, relax
 • Sauny
 • Masáž
Další informace a okolí
 • Úschovna lyží, Vícejazyčný personál, Taxi, Rezervace letenek, Konferenční místnost, Informační služba, Nekuřácké prostředí, Sekretářské služby, Směnárna na blízku, Lyžařský vlek na blízku, Tenisový kurt venkovní na blízku, Autobusová zastávka na blízku, Cukrárna na blízku, Kavárna na blízku, Speciální dietní menu/bezlepková dieta, Vinárna

  Domácí mazlíčci vítáni (100 /noc(í)), Pokojová služba, Zahrada, Vlastní úschovna kol, Bar

Stravování
 • Vlastní restaurace

Služby pro děti
 • Dětská herna, Dětské hřiště

Čas příjezdu
od 14:00 hod.
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Užívané jazyky
Česky, Rusky, Anglicky, Německy, Polsky
Akceptované měny
CZK (Kč) , EUR (€)
Akceptované typy karet
 • MasterCard
 • VISA
 • Maestro
Turistická daň (místní poplatek)
Není zahrnut v ceně ubytování. Platí se u osob od 18 let, výše částky je 6 Kč / osoba / noc.
Ubytovací poplatek
V ceně není zahrnuta: 15 Kč / osoba / noc
Rezervační podmínky ubytování
Doplňující obchodní podmínkyCeny a službyOrientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu.Zrušení pobytu zákazníkemZákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu sales@hotelklik.cz. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu.U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky.Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku.Garance ubytováníHotel garantuje rezervaci na základě jím vystaveným písemným potvrzením rezervace. Písemné potvrzení rezervace je zpravidla vystaveno na základě závazné písemné objednávky objednatele. Není-li uvedeno jinak, je hotel oprávněn požadovat zálohu na poskytnuté služby, splatnou před nástupním termínem. Výše zálohy a datum její splatnosti je uvedena na faktuře. V případě, že není záloha zaplacena hotelu do data splatnosti, považuje hotel rezervaci za zrušenou, bez náhrady. Hotel garantuje ubytování v den příjezdu do 18:00 hodin místního času. Po tomto termínu je hotel oprávněn nabídnout ubytovací kapacitu jinému zájemci. V případě předchozí informace lze dohodou čas rezervace prodloužit.Podmínky pro zrušení rezervace Klient je povinný všechny změny rezervace či zrušení rezervace provádět vždy za pomocí emailu a tato změna či zrušení mu musí být hotelem potvrzena.Případné zkrácení délky pobytu, popřípadě nevyčerpání některých objednaných služeb (v případě možnosti jejich čerpání) není důvodem pro vrácení části zaplacené úhrady za objednané služby, není-li sjednáno jinak.Platební podmínky Není-li uvedeno jinak, vyžaduje hotel uhrazení poskytovaných služeb nejdéle v den příjezdu hosta v hotovosti. Hotel akceptuje také kreditní karty. U skupinových a hromadných akcí vyžaduje hotel úhradu objednaných služeb nejpozději 45 dnů před pobytem.​