×

Hotel Spálov Semily

 • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
 • Se snídaní
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Nejvýhodnější nabídka

Nejlepší směrodatná cena během následujících 90 dní:
750  / os. / noc, se snídaní, 31. bře - 1. dub
Vybrat datum
 • Krkavčí skála 1.5 km
 • Riegrova stezka 1.7 km
 • Okamžité potvrzení
 • Bezplatné parkování
 • Zdarma WIFI
 • Vlastní restaurace
 • Užívané jazyky: Česky

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Hotel Spálov Semily je ideálním místem pro hosty, kteří hledají ubytování ve vkusně zařízených pokojích ve městě Semily. Ve vlastní restauraci ubytovaní hosté mají možnost stravování a posezení každý den. Ubytovaní hosté mohou parkovat na parkovišti u objektu zdarma. Seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) a vybavení jednotlivých pokojů v Hotel Spálov Semily najdete ve formuláři níže a v podrobnostech zvoleného pokoje.

Umístění a okolí V blízkosti ubytování nalezneme Chalupa Hromovka 4.9 km , Webkamera - Železný Brod 3 km, Webkamera - Železný Brod 3 kmGalerie u Semil (přírodní památka) 1.7 km, Webkamera - Železný Brod 3 kmGalerie u Semil (přírodní památka) 1.7 kmKoupaliště Železný Brod 2.3 km, Webkamera - Železný Brod 3 kmGalerie u Semil (přírodní památka) 1.7 kmKoupaliště Železný Brod 2.3 kmBozkovské dolomitové jeskyně 3.3 km, Webkamera - Železný Brod 3 kmGalerie u Semil (přírodní památka) 1.7 kmKoupaliště Železný Brod 2.3 kmBozkovské dolomitové jeskyně 3.3 kmKrkavčí skála 1.5 km, Webkamera - Železný Brod 3 kmGalerie u Semil (přírodní památka) 1.7 kmKoupaliště Železný Brod 2.3 kmBozkovské dolomitové jeskyně 3.3 kmKrkavčí skála 1.5 kmSklářská expozice Městského muzea v Železném Brodě 3.7 km, Webkamera - Železný Brod 3 kmGalerie u Semil (přírodní památka) 1.7 kmKoupaliště Železný Brod 2.3 kmBozkovské dolomitové jeskyně 3.3 kmKrkavčí skála 1.5 kmSklářská expozice Městského muzea v Železném Brodě 3.7 kmRiegrova stezka 1.7 km, Webkamera - Železný Brod 3 kmGalerie u Semil (přírodní památka) 1.7 kmKoupaliště Železný Brod 2.3 kmBozkovské dolomitové jeskyně 3.3 kmKrkavčí skála 1.5 kmSklářská expozice Městského muzea v Železném Brodě 3.7 kmRiegrova stezka 1.7 kmMěstské muzeum v Železném Brodě 3.7 km, Webkamera - Železný Brod 3 kmGalerie u Semil (přírodní památka) 1.7 kmKoupaliště Železný Brod 2.3 kmBozkovské dolomitové jeskyně 3.3 kmKrkavčí skála 1.5 kmSklářská expozice Městského muzea v Železném Brodě 3.7 kmRiegrova stezka 1.7 kmMěstské muzeum v Železném Brodě 3.7 kmChata Vlastiboř 3 km, Webkamera - Železný Brod 3 kmGalerie u Semil (přírodní památka) 1.7 kmKoupaliště Železný Brod 2.3 kmBozkovské dolomitové jeskyně 3.3 kmKrkavčí skála 1.5 kmSklářská expozice Městského muzea v Železném Brodě 3.7 kmRiegrova stezka 1.7 kmMěstské muzeum v Železném Brodě 3.7 kmChata Vlastiboř 3 kmBĚLIŠTĚ - národopisná expozice Městského muzea v Železném Brodě 3.7 km.

Stravování Chutná snídaně samozřejmě zahrnutá v ceně pokoje bude pro Vás jistě příjemným začátkem dalšího dne.

Platba Pobyt je možné uhradit následujícími způsoby: hotovost, bankovní převod, kreditní karta. Hotel Spálov Semily vyžaduje zálohu ve výši 100.

Příjezd, otevírací doba Na ubytování je možné nastoupit od: 14:00, odhlásit se z pobytu je možné do: 10:00 v den odjezdu. Personál Vám je k dispozici v jazyce: Česky.

Spálov 27, 51301, Semily (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

 • Se snídaní
Apartman s vlastní kuchyňkou pro 4 os. Apartman s vlastní kuchyňkou pro 4 os.
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Rekreační dům (jako celek) se sprchou s vlastní kuchyňkou pro 1 os. Rekreační dům (jako celek) se sprchou s vlastní kuchyňkou pro 1 os.
může se zde ubytovat maximálně 1 osoba
Zobrazit volné termíny a ceny
Pokoj pro 4 os. Pokoj pro 4 os.
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Dvoulůžkový pokoj Dvoulůžkový pokoj
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Chata (jako celek) se sprchou pro 8 os. Chata (jako celek) se sprchou pro 8 os.
může se zde ubytovat maximálně 8 osob
Zobrazit volné termíny a ceny
Apartman se sprchou s vlastní kuchyňkou pro 5 os. Apartman se sprchou s vlastní kuchyňkou pro 5 os.
může se zde ubytovat maximálně 5 osob
 • WIFI
 • Lednička
podrobnosti
Zobrazit volné termíny a ceny
Parkování, doprava
 • Bezplatné parkování

Volný čas
 • Střelnice na blízku, Přírodní koupání na blízku, Cyklotrasy v okolí, Zajištění kulturních a sportovních akcí

  Odpočinek: Fitness (ve vzdálenosti 5600 m), Golfové hřiště (ve vzdálenosti 8000 m), Rybolov (na blízku), Turistické možnosti (na blízku)

Další informace a okolí
 • Lyžařský vlek na blízku, Nekuřácké prostředí, Tenisový kurt venkovní na blízku, Autobusová zastávka na blízku, Dětské hřiště na blízku, Vlaková zastávka na blízku, Bazén venkovní na blízku, Kadeřnictví/salón krásy na blízku, Houbaření

  Zahrada

Stravování
 • Cateringové služby

  Stravovací možnosti: Vlastní restaurace

Čas příjezdu
od 14:00 hod.
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Užívané jazyky
Česky
Akceptované měny
CZK (Kč) , EUR (€)
Akceptované typy karet
 • MasterCard
 • VISA
 • Amex
 • Maestro
Ubytovací poplatek
V ceně není zahrnuta: 5 Kč / osoba / noc
Rezervační podmínky ubytování
1. Ceny a služby Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu. 2. Zrušení pobytu zákazníkem Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu tomas.koudelka@sundisk.cz. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky. Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku. 3. Platnost Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).4. ZálohaVyhrazujeme si právo vyžadovat po klientovi rezervační zálohu, jejíž výše je závislá na délce pobytu a počtu osob. V případě , že dojde ke stornu pobytu ze strany klienta, propadá ve prospěch ubytovatele 100% z celkové uhrazené zálohy. V případě předčasného ukončení pobytu nevzniká nárok na vrácení peněz.