×

Hotel Orka Moravská Třebová

Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Nejvýhodnější nabídka

Nejlepší směrodatná cena během následujících 90 dní:
625  / os. / noc, bez stravy, 26. - 27. zář
Vybrat datum
Garance nejlepší ceny
 • Aquapark Moravská Třebová 700 m
 • Webkamera - Moravská Třebová 900 m
 • Okamžité potvrzení
 • Bezplatné parkování
 • Zdarma WIFI
 • Užívané jazyky: Česky, Slovensky, Německy

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Pro všechny turisty, kteří hledají ubytování ve městě Moravská Třebová, Hotel Orka Moravská Třebová nabízí komfortně zařízené pokoje. Ubytovaným hostům je k dispozici parkoviště bez poplatku přímo u objektu. O vyřízení jednotlivých pokojů a o poskytování služeb (včetně služeb za příplatek) v Hotel Orka Moravská Třebová najdete v podrobnostech zvoleného pokoje níže ve formuláři.

Umístění a okolí V blízkosti ubytovacího zařízení: Webkamera - Moravská Třebová 900 m , Muzeum Moravská Třebová 900 m, Muzeum Moravská Třebová 900 mAquapark Moravská Třebová 700 m, Muzeum Moravská Třebová 900 mAquapark Moravská Třebová 700 mMUZEUM ARCADE 900 m, Muzeum Moravská Třebová 900 mAquapark Moravská Třebová 700 mMUZEUM ARCADE 900 mRozhledna Pastýřka 900 m, Muzeum Moravská Třebová 900 mAquapark Moravská Třebová 700 mMUZEUM ARCADE 900 mRozhledna Pastýřka 900 mZámek Moravská Třebová 900 m.

Stravování Cena rezervace ubytování nezahrnuje stravování. Pokud si přejete zabezpečit snídani, můžete si o ní zažádat při rezervaci.

Platba Platbu za pobyt můžete uhradit následujícími způsoby: hotovost, kreditní karta, bankovní převod.

Příjezd, otevírací doba Nástup na pobyt nejdřív (od): 14:00, odchod z pobytu nejpozději (do): 10:00. Můžete se domluvit s personálem v jazycích: Německy, Slovensky, Česky.

Lanškrounská 498/93, 57101, Moravská Třebová (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

Pokoj se sprchou se společnou kuchyňkou pro 3 os. Pokoj se sprchou se společnou kuchyňkou pro 3 os.
může se zde ubytovat maximálně 3 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Pokoj se sprchou se společnou kuchyňkou pro 2 os. Pokoj se sprchou se společnou kuchyňkou pro 2 os.
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Pokoj se sprchou se společnou kuchyňkou pro 1 os. Pokoj se sprchou se společnou kuchyňkou pro 1 os.
může se zde ubytovat maximálně 1 osoba
Zobrazit volné termíny a ceny
Pokoj se sprchou s vlastní kuchyňkou pro 2 os. Pokoj se sprchou s vlastní kuchyňkou pro 2 os.
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Pokoj se sprchou se společnou kuchyňkou pro 4 os. Pokoj se sprchou se společnou kuchyňkou pro 4 os.
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Parkování, doprava
 • Bezplatné parkování

Volný čas
 • Kino na blízku, Cyklotrasy v okolí, Aquapark na blízku, Vyhlídkové lety, Střelnice na blízku, Půjčovna lyží na blízku

  Odpočinek: Turistické možnosti (na blízku), Fitness (ve vzdálenosti 1000 m), Rybolov (na blízku), Lov zvěře (na blízku), Jízda na koni (na blízku), Stolní tenis (ve vzdálenosti 1000 m), Squash (ve vzdálenosti 2000 m)

Další informace a okolí
 • Zahrada, Vlastní úschovna kol

  Vícejazyčný personál, Vlaková zastávka na blízku, Autobusová zastávka na blízku, Přednáškový sál, Objekt je nekuřácký, kouření je povoleno pouze na označených místech., Nekuřácké prostředí, Masáže na blízku, Kadeřnictví/salón krásy na blízku, Pivnice na blízku, Kavárna na blízku, Bar na blízku, Houbaření, Dětské hřiště na blízku, Úschovna lyží, Tenisový kurt venkovní na blízku, Lyžařský vlek na blízku, Taxi

Stravování
 • Stravovací možnosti: Nejbližší restaurace - nevlastní (ve vzdálenosti 800 m)

  Pizzéria na blízku

Čas příjezdu
od 14:00 hod.
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Užívané jazyky
Česky, Slovensky, Německy
Akceptované měny
CZK (Kč) , EUR (€)
Akceptované typy karet
 • MasterCard
 • VISA
 • Amex
 • Maestro
Ubytovací poplatek
Cena zahrnuje
Rezervační podmínky ubytování
Doplňující obchodní podmínky 1. Ceny a služby Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu. 2. Zrušení pobytu zákazníkem Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu hotelorka@post.cz. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky. Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku. 3. Platnost Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).