×

Horské apartmány Rejvíz - Vyhlídka a Zvonička Zlaté Hory

Rezervace pro skupiny:
 • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
 • Bez stravy
Pro dostupné pokoje a aktuální cenu si vyberte prosím datum Vašeho příjezdu a odjezdu!
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Pro všechny turisty, kteří hledají ubytování ve městě Zlaté Hory, Horské apartmány Rejvíz - Vyhlídka a Zvonička Zlaté Hory nabízí komfortně zařízené pokoje. Ubytování domácích zvířat v Horské apartmány Rejvíz - Vyhlídka a Zvonička Zlaté Hory je povoleno. Pobyt s domácím zvířetem je za poplatek. Můžete zaparkovat své vozidlo zdarma u objektu na parkovišti. Vybavení pokojů a podrobný seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) v Horské apartmány Rejvíz - Vyhlídka a Zvonička Zlaté Hory najdete v podrobnostech zvoleného pokoje níže ve formuláři.

Umístění a okolí V blízkosti ubytovacího zařízení: Edelštejn 4.7 km , Koberštejn 2.2 km, Rejvíz 500 m, Naučná stezka Rejvíz 1.2 km, Rejvíz (Přírodní rezervace) 2.2 km, Horní Údolí 2.6 km.

Stravování Uvedené ceny jsou za ubytování bez stravy.

Platba Pobyt je možné uhradit následujícími způsoby: hotovost, bankovní převod.

Příjezd, otevírací doba Na ubytování je možné nastoupit od: 14:00, odhlásit se z pobytu je možné do: 10:00 v den odjezdu. S personálem se můžete domluvit v jazyce: Česky.

Rejvíz 8, 79376, Zlaté Hory (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

 • Bez stravy
Pro dostupné pokoje a aktuální cenu si vyberte prosím datum Vašeho příjezdu a odjezdu!
Apartman se sprchou s vlastní kuchyní pro 4 os. Apartman se sprchou s vlastní kuchyní pro 4 os.
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
 • 45 m2 extra velký
 • WIFI
 • Lednička
podrobnosti
Apartman se sprchou s vlastní kuchyní pro 5 os. Apartman se sprchou s vlastní kuchyní pro 5 os.
může se zde ubytovat maximálně 5 osob
 • 63 m2 extra velký
 • WIFI
 • Lednička
podrobnosti
Parkování, doprava
 • Vlastní parkoviště

Volný čas
 • Kino na blízku, Darts na blízku, Cyklotrasy v okolí, Střelnice na blízku, Přírodní koupání na blízku, Bazén vnitřní na blízku, Půjčovna sportovního vybavení na blízku, Tělocvična/sportovní hala na blízku, Divadlo na blízku, Půjčovna lyží, Aerobik na blízku, Aquapark

  Odpočinek: Turistické možnosti (na blízku), Jízda na koni (na blízku), Casino (ve vzdálenosti 45200 m), Biliárd (ve vzdálenosti 12800 m), Stolní tenis (ve vzdálenosti 12500 m), Fitness (ve vzdálenosti 12000 m), Minigolf (ve vzdálenosti 16000 m), Golfové hřiště (ve vzdálenosti 54700 m), Bowling (ve vzdálenosti 12500 m)

Wellness, relax
 • Wellness/spa na blízku
Další informace a okolí
 • Express check-out, Pivnice na blízku, Úschovna lyží, Tenisový kurt venkovní na blízku, Letiště na blízku, Dětské hřiště na blízku, Autobusová zastávka na blízku, Zdravotní středisko na blízku, Nekuřácké prostředí, Terasa, Express check-in, Lyžařský vlek na blízku, Kadeřnictví/salón krásy na blízku, Kavárna na blízku, Vlaková zastávka na blízku, Masáže na blízku, Hotel - Zahrádka - na blízku, Houbaření, Obchodní centrum na blízku, Vinárna na blízku, Vícejazyčný personál, Cukrárna na blízku, Bazén venkovní na blízku, Informační služba, Hotel - Perličková vana na blízku, Bar na blízku, Park na blízku

  Zahrada, Vlastní úschovna kol, Domácí mazlíčci vítáni

Stravování
 • Kuchyně, Pizzéria na blízku, Snack bar na blízku

  Možnost vaření venku: Možnost grilování

  Stravovací možnosti: Nejbližší restaurace - nevlastní (ve vzdálenosti 500 m)

Typy wellness
 • Solárium na blízku, Parní sauna na blízku, Sauna na blízku

Čas příjezdu
od 14:00 hod.
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Užívané jazyky
Česky
Akceptované měny
CZK (Kč)
Turistická daň (místní poplatek)
V ceně není zahrnuto. Platí se u osob od 18 let, výše částky je 15 Kč / osoba / noc.
Zvířátko
Pes, bez omezení hmotnosti,
250 Kč/éj/kisállat
Rezervační podmínky ubytování
Obchodní podmínky Provozovatel poskytuje ubytovací službu zákazníkovi, který si rezervuje ubytování v ubytovacím zařízení provozovatele.Provozovatelem ubytovacích služeb je: Petr Mrkvica, Rejvíz 8, 793 76 Zlaté Hory, IČ 65874285, ubytovani@rejviz.cz Zákazníkem je osoba, která rezervuje ubytování v ubytovacím zařízení provozovatele.Popis ubytovacích jednotek ubytovacího zařízení je uveden v rezervačním systému nebo na webu provozovatele www.rejviz.cz Cena za ubytovací služby je vypočtena rezervačním systémem podle typu ubytování, počtu rezervovaných ubytovacích jednotek, počtu hostů, délky a termínu rezervace.Rezervační systém také vypočítává výši zálohy za ubytovací služby, které zákazník hradí online platební branou nebo převodem na účet provozovatele.Zákazník hradí předem částku zálohy za ubytování platební branou nebo bankovním převodem ve výši stanovené provozovatelem pro daný typ a termín ubytování.Rezervace je po potvrzení ze strany provozovatele pro zákazníka závazná a zákazník je povinen do dvou dnů uhradit částku zálohy za ubytování. Pokud se jedná o rezervaci s datem příjezdu méně než 10 dnů od rezervace je zákazník povinen uhradit celou částku za ubytovací služby.Pokud není záloha za ubytování uhrazena do dvou dnů od rezervace, je provozovatel oprávněn uvolnit rezervovaný termín pro jiné zákazníky.Storno podmínky:Zákazník může zrušit rezervaci e-mailem na mail ubytovani@rejviz.cz V případě zrušení rezervace 31 a více dnů je manipulační poplatek 10 % z celkové ceny pobytu.Při zrušení rezervace:30 až 15 dnů před příjezdem 50 % z celkové ceny pobytu 14 až 11 dnů před příjezdem 70 % z celkové ceny pobytu 10 a méně dnů před příjezdem 100 % z celkové ceny pobytu V případě předčasného ukončení pobytu ze strany zákazníka bez zavinění ze strany ubytovatele, nevzniká ubytovateli povinnost vracet zbývající část ze zaplacené částky.K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, https://adr.coi.cz/cs. Platformu pro řešení sporů on-line nacházející se na internetové adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr je možné využít při řešení sporů mezi objednavatelem a poskytovatelem Služby.Odpovědnost za škody, domovní řád Zákazník odpovídá za chování své i svých dětí popř. ostatních osob, které jsou s ním ubytováni. Při rozbití či zničení jakýchkoliv částí bude zákazníkovi naúčtován poplatek za opravu či celá částka za výměnu.Domovní řádV apartmánu jsou dřevěné podlahy, prosím vyzouvejte se ve vstupní chodbě.Třiďte odpad (koše jsou označeny).Při odchodu prosím zhasínejte všechna světla a vypněte všechna elektronická zařízení. Zavřete okna (z důvodu možné bouřky).Pravidelně větrejte, zejména v koupelnách.Šetřete teplou i studenou vodou.Nevhazujte do záchodu vlhčené ubrousky, nefunguje pak správně čistička odpadních vod.V celém domě je přísný zákaz kouření a manipulace s otevřeným ohněm.Děkujeme za respektování pravidel domovního řádu.