×

Holiday Village Martina Třeboňsko Lomnice nad Lužnicí

  • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
  • Bez stravy
Pro dostupné pokoje a aktuální cenu si vyberte prosím datum Vašeho příjezdu a odjezdu!
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Pro hosty, kteří hledají uvolnění po namáhavém dni v prostorném a komfortně zařízeném pokoji ve městě Lomnice nad Lužnicí, Holiday Village Martina Třeboňsko Lomnice nad Lužnicí je ideálním místem. Pro majitele domácích zvířat Holiday Village Martina Třeboňsko Lomnice nad Lužnicí umožňuje pobyt s domácím mazlíčkem za poplatek. Seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) a vybavení jednotlivých pokojů v Holiday Village Martina Třeboňsko Lomnice nad Lužnicí najdete ve formuláři níže a v podrobnostech zvoleného pokoje.

Umístění a okolí Chalupa ve vzdálenosti 800 m, ubytování na statku 3.8 km, ubytování na statku 3.8 kmVelký a Malý Tisý 3.2 km, ubytování na statku 3.8 kmVelký a Malý Tisý 3.2 kmSlepičí vršek 3.6 km, ubytování na statku 3.8 kmVelký a Malý Tisý 3.2 kmSlepičí vršek 3.6 kmOlšina u Přeseky 4.2 km, ubytování na statku 3.8 kmVelký a Malý Tisý 3.2 kmSlepičí vršek 3.6 kmOlšina u Přeseky 4.2 kmRod (přírodní rezervace) 3.9 km.

Stravování Stravování není zahrnuto v ceně ubytování.

Platba Pobyt je možné uhradit následujícími způsoby: hotovost, bankovní převod. Pro závaznou rezervaci ubytování v Holiday Village Martina Třeboňsko Lomnice nad Lužnicí je nutné zaplatit zálohu ve výši 100.

Příjezd, otevírací doba Nástup na pobyt nejdřív (od): 15:00, odchod z pobytu nejpozději (do): 10:00. S personálem se domluvíte v jazyce Česky.

Za Chmelnicí 643, 37816, Lomnice nad Lužnicí (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

  • Bez stravy
Pro dostupné pokoje a aktuální cenu si vyberte prosím datum Vašeho příjezdu a odjezdu!
Pokoj pro 10 os. (s možností přistýlky) Pokoj pro 10 os. (s možností přistýlky)
může se zde ubytovat maximálně 11 osob
Pokoj pro 6 os. Pokoj pro 6 os.
může se zde ubytovat maximálně 6 osob
Volný čas
  • Bowling (ve vzdálenosti 11000 m), Golfové hřiště (ve vzdálenosti 25000 m), Fitness (ve vzdálenosti 11000 m)

Další informace a okolí
  • Bar na blízku

Stravování
  • Nejbližší restaurace - nevlastní (ve vzdálenosti 950 m)

Typy wellness
  • Sauna na blízku

Čas příjezdu
od 15:00 hod.
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Užívané jazyky
Česky
Akceptované měny
CZK (Kč) , EUR (€)
Turistická daň (místní poplatek)
Cena zahrnuje
Zvířátko
Pes, bez omezení hmotnosti,
125 Kč/éj/kisállat
Rezervační podmínky ubytování
Odstoupení od smlouvy ze strany zákazníka, stornopoplatky Zákazník má právo kdykoliv před počátkem pronájmu odstoupit od smlouvy. Toto odstoupení musí být písemné. Smluvní vztah je zrušen a účast stornována ke dni, kdy je písemné odstoupení (storno) doručeno poskytovateli. Pokud zákazník odstoupí od smlouvy, je povinen uhradit poskytovateli následující storno poplatky: při stornování v období do 31 dnů před nástupem na pobyt: 300 Kč za pobyt při stornování v období od 30 do 21 dnů před nástupem na pobyt: 30 % celkové ceny při stornování v období od 20 do 15 dnů před nástupem na pobyt: 50 % celkové ceny při stornování v období od 14 do 7 dnů před nástupem na pobyt: 75 % celkové ceny při stornování v období 6 a méně před nástupem na pobyt: 100 % celkové ceny  Při určení počtu dnů pro výpočet storno poplatků se do stanoveného počtu dnů započítává i den, kdy došlo ke stornování pobytu. Do počtu dnů se nezapočítává den počátku pronájmu. Pokud zákazník nenastoupí na pronájem bytu bez předchozího storna, má poskytovatel nárok na úhradu plné ceny pronájmu. V případě, že zákazník v průběhu pronájmu svévolně zruší část svého pronájmu, nemá nárok na žádnou finanční náhradu. Požaduje-li zákazník změnit pronájem na jiný termín a poskytovatel tak může učinit, je zákazník povinen zaplatit poplatek ve výši 300 Kč za každou změnu.