Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme

Penzion Pod Vápenkami

* *
Sudoměřice 546, Sudoměřice, okr. Hodonín
Zobrazit na mapě
100%
super ubytování Všechna hodnocení 1red background circle

Objevte Penzion Pod Vápenkami, který leží v malebném Jihomoravském kraji plném vinic a krásné přírody. Penzion Pod Vápenkami sídlí v obci Sudoměřice a poskytne vám útulné zázemí v pěkných apartmánech. K domu patří rozlehlý pozemek, kde můžete odpočívat, grilovat a kochat se krásnou krajinou. Příjemnou zábavu a pohodu si užijete ve vinném sklípku, kde vám po domluvě připraví i degustaci lahodných vín.

 • typ

  S ubytováním jsem byla velice spokojena. Příjemný personál, klidné místo, pěkné vybavení pokojů. Byla jsem velice spokojena....

  U.
Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
900 Kč
490 Kč
Třílůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
1 290 Kč
900 Kč
490 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
Čtyřlůžkový pokoj
1 560 Kč
+
1 950 Kč
+
2 340 Kč
1 290 Kč
900 Kč
490 Kč
Apartmán
Třílůžkový apartmán
1 350 Kč
1 100 Kč
590 Kč
Apartmán
Dvoulůžkový apartmán
1 100 Kč
+
1 350 Kč
590 Kč
Apartmán
Čtyřlůžkový apartmán s krbem a terasou
1 680 Kč
+
2 100 Kč
1 350 Kč
1 100 Kč
590 Kč
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Popis pokojů

18 lůžek +4 přistýlky – 1x dvoulůžkový apartmán, 2x, čtyřlůžkový apartmán, 2x, čtyřlůžkový pokoj, 4x dvoulůžkový pokoj

Pokoje:

koupelna, WC, lednice, TV, Wi-Fi internet

Apartmány:

koupelna, WC, lednice, TV, Wi-Fi internet, kuchyňka

s vybavením pro vaření a stolování.

K zajištění soukromí jsou dvojice lůžek odděleny přepážkou.

Platební karty

 • v tomto hotelu nelze platit platební kartou

Služby hotelu

 • nekuřácký hotel
 • recepce
 • nastěhovaní na pokoj od : 16:00
 • uvolnění pokoje do : 10:00
 • zahrada
 • úschovna jízdních kol a koloběžek

Gastronomické služby

V okolí

 • sklípek 300 m
 • pivnice 100 m
 • venkovní terasa 300 m
 • cukrárna
 • restaurace 100 m

Doplňkové služby

 • hotelové taxi
 • domácí mazlíčci - 130 Kč

Sportovní možnosti

 • tělocvična 2.0 km
 • hřiště pro děti
 • šipky 100 m
 • lov
 • minigolf 6.0 km
 • venkovní bazén 6.0 km
 • golf 2.0 km
 • tenisový kurt 2.0 km
 • kulečník 100 m
 • možnost rybolovu

Služby pro motoristy

 • parkoviště

Kongresové a školící služby

 • konferenční a společenská místnost
 • společenská místnost s tv

Recepce

Bez omezení

Popis okolí

Penzion ležína hranici CHKO Bílé Karpaty, město Srážnice – Muzeum jihovýchodní Moravy ( skanzen ), strážnický zámek a park ( Strážnické slavnosti - festival), váté písky a meandrující řeka Morava se slepými rameny, Baťův kanál – Výklopník (tech. památka), vinné sklepy Sudoměřice a Petrovské Plže, historické město Skalica na Slovensku.

Jak se k nám dostanete?

Vlak, autobus, auto

Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Penzion leží v obci Sudoměřice.

Nadmořská výška ubytování: 185 m n.m.

Možnosti:

 • houbaření
 • informační služba: 1.0 km
 • kino: 6.0 km

Souřadnice ubytování pro navigaci:

 • 48°51'55.440"
 • 17°15'30.961"

Turistické cíle:

 • Sudoměřice - Tatíček Sudomír Jestli na Moravském Slovácku všechny důležité historické postavy označují jako tatíček bych netvrdil, ale zřejmě to tu není není úplně neobvyklé. Alespoň regionální noviny psaly, když se odhalovala socha zakladatele Sudoměřic, že se Tatíček Sudomír vrátil do své obce. První zmínka o obci Sudoměřice se sice...
 • Petrov - Plže Jde o areál místních vinných sklepů, které se nacházejí za železniční zastávkou na jihozápadním okraji obce. Jedná se o nejlépe dochovaný soubor vinných sklepů z 18. a 19. století na našem území,…
 • Půjčovna loděk Petrov s Občerstvením Turistický cíl, adresa: Petrov Telefon: +420732288960, e-mail: vojtek.petrov@seznam.cz Kapacita: 50 míst Poskytnutí základního nářadí pro jednoduché opravy kol, Možnost umytí kola, základní vybavení pro mytí kola, Lékárnička, Informační tabule Cyklisté vítáni, Smlouva o certifikaci, Poskytnutí základních náhradních...
 • Petrov - lázně Zdejší petrovský minerální sirný pramen, u kterého byly vybudovány lázně, byl přes půl tisíciletí vyhledávaným léčebným a rekreačním střediskem. Podle pověsti měl pramen objevit šlechtic, který zde…
 • Turistická známka č. 1126 - Petrov - Plže Soubor původních vinných sklepů z 18. a 19. stol. Plže v obci Petrov byl roku 1983 vyhlášen památkovou rezervací lidové architektury. Jedná se o areál vinných sklepů budovaných od 15. století.V…

Celkové hodnocení Penzion Pod Vápenkami od ubytovaných zákazníků

Ubytování
100%
Stravování
100%
Přístup personálu
100%
Okolí
100%
Služby
100%
Celková spokojenost
100%
100%

Fotografie od ubytovaných klientů

Penzion Pod Vápenkami hodnotil 1 zákazník, 100% tento hotel doporučuje.

typ

Klientka U.

24.11.2014

Celkové hodnocení
100%

S ubytováním jsem byla velice spokojena. Příjemný personál, klidné místo, pěkné vybavení pokojů. Byla jsem velice spokojena.


Byli jste v tomto hotelu ubytováni s Hotely.cz? Nepřišel Vám odkaz pro hodnocení? Chcete získat slevový kupón až na 400 Kč? Napište nám na email info@hotely.cz a připojte číslo Vaší objednávky a jméno. Po ověření Vám zašleme odkaz na nový formulář hodnocení.

Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Kolbenova 882/5A, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 7, 460 01 Liberec, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních.

1.3. Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle objednávky zprostředkované Provozovatelem.

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Portálem Hotely.cz, Zákazníkem a Ubytovacím zařízením při realizaci zprostředkování rezervace ubytování, nabízeném Ubytovacím zařízením na internetových stránkách Portálu Hotely.cz.

2.2. Smluvní vztah mezi Portálem Hotely.cz a Zákazníkem se vedle těchto VOP řídí Obchodními podmínkami každého jednotlivého Ubytovacího zařízení (dále jen "OP"), jenž jsou uvedeny v patičce rezervačního formuláře každého konkrétního Ubytovacího zařízení. Tyto VOP se použijí vždy, pokud OP neobsahují úpravu jinou.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním formuláře. Portál Hotely.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Portál Hotely.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v objednávce. Portál Hotely.cz před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u skupinových rezervací nebo pobytových balíčků je Ubytovacím zařízením nebo Portálem Hotely.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

4.4. Zprostředkování komunikace

Ubytovací zařízení tímto souhlasí se zprostředkováním komunikace Portálem Hotely.cz (včetně jakéhokoli zpracování, ukládání, příjmu, přístupu k, nahlížení do a monitoringu komunikace Portálem Hotely.cz) a prohlašuje, že důkladně informuje své zaměstnance, zástupce a dalších osoby (a v souladu s platnými zákony od nich k tomu má souhlas) o využívání služby Zprostředkování komunikace, která je mu poskytována nebo je poskytována jeho jménem. Ubytovací zařízení souhlasí s tím, že nebude používat službu zprostředkování komunikace k odeslání nevyžádaných obchodních sdělení. Ubytovací zařízení plně odškodní Portál Hotely.cz za jakékoli nároky třetích stran nebo pokuty, vyplývající z nezákonného nebo neoprávněného používání služby zprostředkování komunikace pro vlastní účely Ubytovacího zařízení.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1 Storno podmínky určuje Ubytovací zařízení v OP. V případě, že Ubytovací zařízení nemá definované vlastní storno podmínky, je u garance platební kartou při nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Portálu Hotel.cz o zrušení rezervace) 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není u garance platební kartou uplatněn žádný storno poplatek.

Zákazník je povinen informovat Portál Hotely.cz o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení.

Reklamace služeb Portálu Hotely.cz je možná písemně elektronicky na emailové adrese info@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese HOTEL.CZ a.s., Řeznická 7, 460 01 Liberec.

6. Osobní údaje

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Portál Hotely.cz je oprávněn v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které mu pro účely zprostředkování objednávky poskytl (dále jen "Osobní údaje"). Portál Hotely.cz je správcem všech Osobních údaj, které zpracovává. Osobní údaje nebudou postoupeny žádné třetí straně kromě Ubytovacího zařízení a společností majetkově spjatých s Portálem Hotely.cz. Ubytovací zařízení se stává správcem osobních údajů poté, co je přímo nebo nepřímo obdrží prostřednictvím technického zpracovatele. Zpracování Osobních údajů pro Portál Hotely.cz provádí zpracovatelé, kteří jsou vázáni zpracovatelskou smlouvou. Každá ze stran je povinna poskytnout odpovídající ochranu Osobních údajů, aby bylo zabráněno jejich ztrátě, neoprávněnému přístupu, použití, vymazání a zveřejnění, a podle platných zákonů zpracovávat Osobní údaje způsobem, který zajišťuje odpovídající zachování důvěrnosti a bezpečnost Osobních údajů. Údaje získávané dle zákona budou zpracovávány po dobu uloženou zákonem, ostatní údaje maximálně po dobu 5 let od poslední objednávky Zákazníka. Osobní údaje jsou zpracovávány za účelem správného poskytnutí objednané služby a za účelem přesnějšího nabízení vhodných doplňujících služeb. Nesouhlas se zpracováním Osobních údajů může Zákazník vyjádřit na emailové adrese info@hotely.cz.

6.2. Prohlášení o souborech cookie

Portál Hotely.cz používá soubory cookie, které jsou popsány v samostatném dokumentu Zásady používání souboru cookie https://www.hotely.cz/page/view/cookie/.

6.3. Zasílání obchodních sdělení

Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním obchodních sdělení na svou emailovou adresu samotným odesláním objednávkového formuláře na stránkách Portálu Hotely.cz. Tento souhlas má Zákazník možnost kdykoliv zrušit na stránce https://www.hotely.cz/mailq/logout/"email Zákazníka" a v každém jednotlivém obchodním sdělení.

6.4. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník souhlasí s tím, že všechny telefonní hovory jsou nahrávány z důvodu zkvalitňování služeb a pro zaznamenání souhlasu Zákazníka s VOP, OP a potvrzením objednávky. Svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří Zákazník tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Portálu Hotely.cz.

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto VOP nabývají platnosti a účinnosti dnem 25.5. 2018.

Platné znění těchto VOP je k dispozici v sídle provozovatele i majitele Portálu Hotely.cz a je zveřejněno na webových stránkách www.hotely.cz.

Penzion Pod Vápenkami 0 Penzion Pod Vápenkami 1 Penzion Pod Vápenkami 2 Penzion Pod Vápenkami 3 Penzion Pod Vápenkami 4 Penzion Pod Vápenkami 5 Penzion Pod Vápenkami 6 Penzion Pod Vápenkami 7 Penzion Pod Vápenkami 8 Penzion Pod Vápenkami 9 Penzion Pod Vápenkami 10 Penzion Pod Vápenkami 11 Penzion Pod Vápenkami 12 Penzion Pod Vápenkami 13 Penzion Pod Vápenkami 14 Penzion Pod Vápenkami 15 Penzion Pod Vápenkami 16 Penzion Pod Vápenkami 17 Penzion Pod Vápenkami 18 Penzion Pod Vápenkami 19 Penzion Pod Vápenkami 20 Penzion Pod Vápenkami 21 Penzion Pod Vápenkami 22 Penzion Pod Vápenkami 23 Penzion Pod Vápenkami 24 Penzion Pod Vápenkami 25 Penzion Pod Vápenkami 26 Penzion Pod Vápenkami 27 Penzion Pod Vápenkami 28 Penzion Pod Vápenkami 29 Penzion Pod Vápenkami 30 Penzion Pod Vápenkami 31 Penzion Pod Vápenkami 32 Penzion Pod Vápenkami 33 Penzion Pod Vápenkami 34 Penzion Pod Vápenkami 35 Penzion Pod Vápenkami 36 Penzion Pod Vápenkami 37 Penzion Pod Vápenkami 38 Penzion Pod Vápenkami 39 Penzion Pod Vápenkami 40 Penzion Pod Vápenkami 41 Penzion Pod Vápenkami 42 Penzion Pod Vápenkami 43 Penzion Pod Vápenkami 44 Penzion Pod Vápenkami 45 Penzion Pod Vápenkami 46 Penzion Pod Vápenkami 47 Penzion Pod Vápenkami 48 Penzion Pod Vápenkami 49 Penzion Pod Vápenkami 50
TOPlist