×

Goodnight Warsaw Elektoralna

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Pro hosty, kteří hledají uvolnění po namáhavém dni v prostorném a komfortně zařízeném pokoji ve městě Varšava, Goodnight Warsaw Elektoralna je ideálním místem. Ubytovaným hostům je k dispozici parkoviště za poplatek přímo u objektu. Součástí vybavení je WiFi připojení na internet pro ubytované hosty. U nás ubytovaní hosté mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Přesný a podrobný seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) a vybavení pokojů v Goodnight Warsaw Elektoralna naleznete níže ve formuláři při podrobnostech zvoleného pokoje.

Umístění a okolí Katedrála Sv. Jana Křtitele ve vzdálenosti 1.7 km, Galerie Zachęta 1.3 km, Galerie Zachęta 1.3 kmKrálovský kaštel 1.7 km, Galerie Zachęta 1.3 kmKrálovský kaštel 1.7 kmMěstská radnice Varšava 1.8 km, Galerie Zachęta 1.3 kmKrálovský kaštel 1.7 kmMěstská radnice Varšava 1.8 kmPalác Kultury 1.4 km.

Stravování Uvedené ceny ubytování nezahrnují stravování.

Platba Platbu za pobyt můžete uhradit následujícími způsoby: hotovost, kreditní karta, bankovní převod. Goodnight Warsaw Elektoralna vyžaduje zálohu ve výši 100.

Příjezd, otevírací doba Nástup na pobyt a ubytování je možné od 16:00, pokoj je třeba v den odjezdu opustit nejpozději do 10:30. S personálem se domluvíte v následujících jazycích: Anglicky, Polsky.

Elektoralna cesta, 12a, 00-137, Varšava (Polsko)
Parkování, doprava
  • Vlastní parkoviště (fizetős, 1 ks, uzavřené, garáž, krytý, hlídané, s kamerovým dohledem 30 zł (~ 168 Kč)/noc(í))

Internet
  • WiFi, Kabelový internet v společných prostorech

Další informace a okolí
  • Výtah, Úschovna zavazadel

  • 100 m Nejbližší restaurace - nevlastní
  • 500 m Centrum města