Gombos Apartman Hajdúszoboszló

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Gombos Apartman Hajdúszoboszló je ideálním místem pro hosty, kteří hledají ubytování ve dvouch vkusně zařízených pokojích ve městě Hajdúszoboszló. Auto si můžete během dovolené nechat na parkovišti bez poplatku. Některé pokoje mají klimatizaci pro pohodlný odpočinek i během horkých letních dnů. Pokud chcete být online i během pobytu, můžete surfovat po internetu pomocí sítě Wi-Fi internet. Samostatné sociální zařízení je nedílnou součástí vybavení. Přesný a podrobný seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) a vybavení pokojů v Gombos Apartman Hajdúszoboszló naleznete níže ve formuláři při podrobnostech zvoleného pokoje.

Umístění a okolí Zřícenina městské hradby 1.3 km , Hajdúszoboszlói Gyógyfürdő 1.2 km, Gokart 1.1 km od ubytovacího zařízení.

Stravování Ceny za ubytování nezahrnují stravu.

Platba Ubytování můžete zaplatit pouze v hotovosti.

Příjezd, otevírací doba Nejdřívější možný příjezd je 14:00, nejpozdější odjezd je o 10:00. Můžete se domluvit s personálem v jazyce: Maďarsky.

9.8

Vynikající

Na základě 37 hodnocení

  • Beata Konieczko - rodina s malými dětmi
    18. srpna 2025., Apartman pro 3 os. s 1 ložnicí na přízemí

    "Słabe wifi, w pokoju nie chodzi, brak podstawowych rzeczy, pokój ciemny brak wyposażenia kuchni,"

  • Gaw Ady - pár středního věku
    18. srpna 2025., Apartman pro 5 os. se 2 ložnicemi na přízemí celý Dům

    "Un loc superb gradina si curte foarte frumoasa camere largi si spatioase mobilate rustic dar cu gust proprietara prietenoasa de nota 10"

  • Rodina s malými dětmi
    16. července 2025., Apartman pro 3 os. s 1 ložnicí na přízemí

    "Nagyon kedves a szállás adó és nagyon kényelmes,tiszta a szállás! Közel van a fürdő és a központ (piac😍) is! Nagyon ajánlom mindenkinek!"

  • Rodina s většími dětmi
    3. července 2025., Apartman pro 3 os. s 1 ložnicí na přízemí

    "A szoba az árkategóriájához képest nagyon nagy, szép és tiszta, és olyan hűs, hogy a hőség ellenére sem kellett klímáznunk. A kert nagyon szép, látványos, nagy és aktívan gondozott, a szállásadó kedves és segítőkész. A szállás elhelyezkedése közel a strandhoz."

  • Rodina s malými dětmi
    16. června 2025., Apartman pro 5 os. se 2 ložnicemi na přízemí celý Dům

    "Nagyon kedves, barátságos szállásadó, mindenkinek ajánlom!"

Skvělá poloha

Na základě 37 názoru hosta, který zde byl ubytován

V dosahu do 10 minut pěšky:

  • 584 m, Nejbližší restaurace - nevlastní

Další užitečné informace

  • 1.2 km, Centrum města

Pokoje, ceny

-
  • Apartman pro 5 os. se 2 ložnicemi na přízemí celý Dům

    Apartman pro 5 os. se 2 ložnicemi na přízemí celý Dům

    • 90 m 2 extra velký
    • 2 ložnice
    • WIFI
    • Balkón / terasa
    • Lednička

  • Apartman pro 3 os. s 1 ložnicí na přízemí

    Apartman pro 3 os. s 1 ložnicí na přízemí

    • 40 m 2 extra velký
    • 1 ložnice
    • Klimatizace v pokoji
    • WIFI
    • Lednička

Gombos Apartman Hajdúszoboszló nabízí služby na vysoké úrovni – hosté jej hodnotí průměrně 9.7/10.

Parkování a doprava
  • Vlastní parkoviště (zdarma, 1 ks, uzavřené)

Internet
  • WiFi

Volný čas
  • Půjčovna kol

Další informace a okolí
  • Zahrada, Altánek

Stravování
  • Možnosti stravování: Nejbližší restaurace - nevlastní (ve vzdálenosti 20 m), Nejbližší obchod (ve vzdálenosti 15 m)

    Možnost vaření venku: Možnost grilování, Možnost opékání slaniny (dřevo bez poplatku), Pečení - vaření na pánvi na ohni (dřevo bez poplatku), Možnost vaření v kotlíku

  • 584 m Nejbližší restaurace - nevlastní
  • 1.2 km Centrum města
Čas příjezdu
14:00 - 18:00
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Jazyky
Maďarsky
Termín splatnosti plné ceny / doplatku po záloze
Plná cena (nebo doplatek k záloze) se hradí nejpozději V den nástupu.
Přijímané měny
HUF (Ft) , EUR (€)
Turistická daň (místní poplatek)
Celková cena už zahrnuje místní turistickou daň. Poplatek činí 700 Ft / osoba / noc (45 Kč / osoba / noc) z hodnoty rezervace a platí pro hosty starší 18 let.(Platí se na místě)
Provozovatel