×

Elegant Apartment Royal Castle Warszawa

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Elegant Apartment Royal Castle Warszawa je ideálním místem pro hosty, kteří hledají ubytování ve vkusně zařízeném pokoji ve městě Varšava. Elegant Apartment Royal Castle Warszawa Vám nabízí i možnost ubytování s domácím zvířetem. Pokud máte vhodné přenosné zařízení, můžete se připojit k internetu na každém pokoji. K vybavení patří vlastní sociální zařízení s koupelnou. O vyřízení jednotlivých pokojů a o poskytování služeb (včetně služeb za příplatek) v Elegant Apartment Royal Castle Warszawa najdete v podrobnostech zvoleného pokoje níže ve formuláři.

Umístění a okolí Katedrála Sv. Jana Křtitele 100 m , Královský kaštel 200 m, Královský kaštel 200 mMěstská radnice Varšava 200 m, Královský kaštel 200 mMěstská radnice Varšava 200 mGalerie Zachęta 1.1 km, Královský kaštel 200 mMěstská radnice Varšava 200 mGalerie Zachęta 1.1 kmKoperníkova Vědecké Centrum 1.6 km daleko od ubytování.

Stravování Stravování není zahrnuto v ceně ubytování.

Platba Za pobyt je možné zaplatit následujícími způsoby: poukaz bon, bankovní převod, kreditní karta. Pro závaznou rezervaci ubytování v Elegant Apartment Royal Castle Warszawa je nutné zaplatit zálohu ve výši 100.

Příjezd, otevírací doba Nástup na pobyt nejdřív (od): 15:00, odchod z pobytu nejpozději (do): 11:00. Budete moci se domluvit s personálem v jazycích: Anglicky, Německy, Rusky, Polsky.

Świętojańska ulice, 9/6, 00-266, Varšava (Polsko)
Parkování, doprava
  • Parkoviště v blízkosti (fizetős, 10 ks, ve vzdálenosti 10 m 30 zł (~ 168 Kč)/den(dní))

Internet
  • WiFi

Další informace a okolí
  • Možnost žehlení

  • 10 m Nejbližší restaurace - nevlastní