Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Ubytování v Beskydech

* * * *
Dolní Bečva 35, Dolní Bečva
Zobrazit na mapě
-%

Ubytování v Beskydech v obci Horní Bečva představuje krásné a pohodlné zázemí pro všechny návštěvníky Beskyd. V nabídce je jeden přepychový apartmán, který je nadstandartně a velmi komfortně zařízen. Apartmán zajistí dostatek prostoru až pro čtyři osoby a naleznete zde pěkný balkón s posezením. Pohodlné vaření umožní plně vybavená kuchyňka, kde si připravíte svá oblíbená jídla.

Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Nestačí vám pokoje? Zadejte si skupinovou rezervaci.
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Apartmán
Apartmán
Možnosti zrušení rezervace
Storno poplatky při zrušení pobytu:
 • ZDARMA při zrušení pobytu více než 11 dní před příjezdem
 • 100% z ceny rezervace při zrušení pobytu méně než 5 dní před příjezdem
 • 50% z ceny rezervace při zrušení pobytu méně než 11 dní před příjezdem
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
ceny na vyžádání
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Popis pokojů

Plně vybavený apartmán s kuchyňským koutem.

K dispozici je komfortně vybavený byt 2+kk - ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, samostatnou koupelnou a samostatným WC.

Platební karty

 • v tomto hotelu nelze platit platební kartou

Služby hotelu

 • nekuřácký hotel
 • tv
 • nastěhovaní na pokoj od : 14:00
 • uvolnění pokoje do : 10:00
 • úschovna jízdních kol a koloběžek
 • směnárna 4.0 km
 • kadeřnictví 3.0 km

Gastronomické služby

V okolí najdete pěkné hospůdky, nebo si prostě uvařte sami. na co máte chuť. K dispozici je vám plně vybavená kuchyně s moderními přístroji a gastronomickými pomůckami.

viz. http://www.holidaycz.cz/

 • kavárna
 • venkovní terasa 10 m
 • cukrárna
 • restaurace 200 m

Sportovní možnosti

 • bowling 4.0 km
 • úschovna lyží
 • minigolf 500 m
 • venkovní bazén 4.0 km
 • fitness 4.0 km
 • sauna 4.0 km
 • golf 2.0 km
 • tenisový kurt
 • vnitřní bazén 4.0 km
 • jízda na koni

Služby pro motoristy

 • parkoviště

Kongresové a školící služby

 • společenská místnost s tv

Recepce

Není k dispozici recepce, k dispozici je přímé telefonické spojení na majitele objektu, který je k dispozici.

Popis okolí

Dolní Bečva leží 5 km východně od "Rožnova pod Radhoštěm, známého především Valašským muzeem v přírodě. Dolní Bečva je v archivních pramenech zmíněna poprvé roku 1597, samostatnou obcí se stává o třináct let později. Obec je poměrně rozsáhlá, nachází se na horním toku Rožnovské Bečvy a rozkládá se v nadmořské výšce od 427 – 800 m. Celá oblast vyniká mnoha příležitostmi sportovních a rekreačních aktivit pro dospělé i pro děti. Ideální poloha Dolní Bečvy umožuje provozovat Vaše aktivity na jaře, v létě, na podzim i v zimě.

viz. www.holidaycz.cz

Speciální akce a nabídky

Cena za noc a celý objekt začíná od 1800 Kč / noc, při plném obsazení 4 osob je to 425 Kč / osobu a noc
- při 6 až 11 denní pobyt s využitím všech slev při plné obsazenosti je cena za osobu a noc od 340 Kč (cena za objekt 8 160 - 14 960 Kč)
- při pobytu 12 a více dní s využitím všech slev při plné obsazenosti je cena za osobu a noc od 298 Kč (cena za objekt od 14 280 Kč)

Jsou uplatňovány slevy:

-  za včasnou  rezervaci - 10%

- za pobyt 6 - 11 dní       -  10%

- za pobyt 12 a více dní  - 20%

 - minimálně lze objednat 2 noci.

Jak se k nám dostanete?

Velmi dobrá dostupnost Autobusy (zastávka cca 200 m od objektu, automobilem  - parkování u objektu, vlakem do Rožnova pod Radhoštěm, následně autobusem.

Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Objekt je zasazen v Beskydech v obci Dolní Bečva.

Nadmořská výška ubytování: 460 m n.m.

Možnosti:

 • houbaření
 • zdravotní středisko: 50 m
 • obchodní centrum : 1.0 km
 • lyžování

Lyžarské vleky:

 • Radhošť - Pod kaplí: 4.1 km
 • Veřovice: 7.2 km
 • Frenštát pod Radhoštěm: 7.9 km

Souřadnice ubytování pro navigaci:

 • 49°28'15.190"
 • 18°10'34.431"

Turistické cíle:

Fotografie turistických oblastí od klientů

Rožnov - golf

typ

Eva D.

10.11.2018

V okolí je spousta míst k turistice. My jsme chtěli jet lanovkou na z Trojanovic na Pustevny,ale zrovna mimořádně nebyla v provozu. Tak jsme si udělali výšlap nakonec až k soše Radegasta a zpátky jsme jeli na koloběžkách.

typ

Ivan B.

21.6.2016

Krásna krajina s hezkým Valašským muzeum,skanzen, pustevny, nádherná kopcovitá krajina s hezkým odpočinkem pro rodinu i jednotlivce.

Camping Rožnov

typ

Vojtěch E.

11.8.2019

Ne.

typ

Alena P.

11.6.2019

Za návštěvu určitě stojí rožnovský pivovar, kde si vyberete z místních specialit a dobré jídlo zapijete dobrým místním mokem. A navštívíte místní čokoládovnu, která se nachází v tomto areálu a můžete si zde nakoupit čokoládové dobrůtky, pivo nebo zdravou kosmetiku.

Storno poplatky při zrušení pobytu

Obchodní a Storno podmínky

1. Smluvní strany

Vzájemný smluvní vztah mezi účastníky pobytu (dále jen zákazník) a provozovatelem ubytovacího zařízení DOVOLENÁ V BESKYDECH – Apartmán http://www.holidaycz.cz, kterým je Ing. Petr Laník (dále jen ubytovatel) se řídí ustanoveními Občanského a Obchodního zákoníku a je upraven v těchto všeobecných podmínkách. Ubytovatel si vyhrazuje právo uvést ve svých prodejních materiálech i jiné podmínky a informace, které mají přednost před těmito podmínkami.

2. Ceny a jejich změny

Ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.). Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v konkrétní nabídce a potvrzení rezervace ubytovatele (dále jen voucher).

3. Služby, změny sjednaných služeb a cen

Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Údaje v prezentačních materiálech mají informativní charakter a nemají vliv na obsah smlouvy uzavřené mezi zákazníkem a ubytovatelem. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu. Takovéto změny je ubytovatel povinen oznámit zákazníkovi bez zbytečného odkladu, nejpozději však 7 dní před poskytnutím první služby. Nesouhlasí-li zákazník s těmito změnami, je oprávněn bez zbytečného odkladu od smlouvy odstoupit. Zároveň obdrží zpět celou zaplacenou částku za pobyt. Zákazníkovi nevzniká zároveň právo na žádné další náhrady.

4. Zrušení pobytu zákazníkem, změna rezervace, náhradníci

Zákazník je oprávněn odstoupit od smlouvy s ubytovatelem kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu může být provedeno osobně, písemnou formou (dopisem, e-mailem či faxen), postačí i telefonicky s majitelem ubytovacího zařízení. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas zrušení, popř. doručení písemného oznámení o zrušení.

5.     VRATNÁ KAUCE

Ubytovatel požaduje vratnou kauci, která je splatná v hotovosti při nástupu na pobyt. Kauce slouží jako záloha na úhradu ztracených, rozbitých či poškozených částí inventáře či jiné škody. Vrácená kauce může být snížena ubytovatelem i v případě hrubého porušení ubytovacího řádu např. porušení zákazu kouření v objektu. V případě vyšší škody je ubytovaný povinen uhradit vzniklou škodu v plné výši. Pokud zájemce o ubytování odmítne na začátku pobytu příslušnou výši kauce uhradit, vyhrazuje si ubytovatel právo takového klienta neubytovat bez nároku na náhradu nečerpaných služeb. Kauce bude vrácena při ukončení pobytu v hotovosti. Výše kauce je stanovena na 2000,- Kč za celý objekt.

Stornopoplatky:

U víkendových pobytů (Pá – Ne, popř. 2 noci) lze rezervaci obvykle zrušit bez poplatku do 14.00 dne předcházejícího dni příjezdu. Při zrušení rezervace později a při nedojezdu může být ubytovacím zařízením účtována cena za 1. noc

U ostatních mimo víkendových pobytů (3 a více nocí) platí následující storno podmínky: 11 dní před nástupem 0 %, 10 dní – 5 dní – 50 %, 4 a méně dní 100 % ze sjednané ceny pobytu.

U většího počtu rezervovaných dní mohou být sjednány individuální storno poplatky.

6. Zrušení pobytu ze strany ubytovatele

Ubytovatel je oprávněn pobyt zrušit, je-li uskutečnění pobytu ztíženo nebo ohroženo, či utrpí-li následkem nepředvídatelných mimořádných okolností, které nebylo možné při uzavírání smlouvy (vytvoření rezervace) předvídat. Zrušení pobytu je ubytovatel povinen oznámit zákazníkovi bez zbytečného odkladu, nejpozději však 7 dní před poskytnutím první služby. V tomto případě obdrží zákazník případné zálohy na sjednané služby neprodleně a bez zbytečného odkladu v plné výši zpět. Zároveň nemá zákazník nárok na žádné další náhrady.

7. Reklamace

Zákazník je povinen své námitky na kvalitu poskytovaných služeb a požadavky neprodleně oznámit. V případě reklamace je zákazník povinen uplatnit své požadavky na závady bez zbytečného odkladu přímo v průběhu pobytu tak, aby mohly být odstraněny ještě na místě. Pokud nebude reklamace podána okamžitě, zmenšuje se nebo zaniká nárok zákazníka na náhradu později vzniklých škod, kterým by mohl včasným podáním zabránit.

8. Platnost

Tyto "Všeobecné obchodní podmínky" platí pro účastníky pobytu v:

Dovolená v Beskydech,
Dolní Bečva 658/8
756 55 Dolní Bečva
tel.: +420 723 430 701
e-mail:
becva@holidaycz.cz

souřadnice GPS:
N 49°45′56.311″,E 18°19′33.931″

Vstupují v platnost dne 1.1.2013 a účinnosti nabývají v okamžiku jejich podpisu zákazníkem či odesláním elektronické rezervace z internetových stránek.

Ubytování v Beskydech 0 Ubytování v Beskydech 1 Ubytování v Beskydech 2 Ubytování v Beskydech 3 Ubytování v Beskydech 4 Ubytování v Beskydech 5 Ubytování v Beskydech 6
TOPlist